Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Kap smagu pasidžiaugti su jumis ir jūsų gimusiais vaikučiais 4u.gif Aš irgi laukiu nesulaukiu savo laiko atrodo dar tiek daug liko ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Issiaiskinau del tu mokejimu i kasa bigsmile.gif Ginius sake kad tikrai sugrieztino tvarka ir visi be isimties turi moketi jei gydytojas iskviestas ne jo pamainos metu. Bet manes tai neisgasdino, nes jis sake nuo musu sutartos sumos nubrauks ta ka reiks i kasa moket, nes jam is kasos visi pinigai gryzta, tik tiek kad sake del mokesciu praranda kazkas netoli 200lt ax.gif Tai vat pupytes, tokios naujienos is mano puses mirksiukas.gif
Atsakyti
labai daug geru atsiliepimu girdejau apie trakus smile.gif birzeli vaziuosim gal ten apsidairyt 4u.gif
tai jei as nesitarusi atvykstu i trakus i kasa moketi nereikes? g.gif ir i trakus galima vaziuoti gimdyti nuo 37sav?
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 03 30, 14:24)
tai jei as nesitarusi atvykstu i trakus i kasa moketi nereikes? g.gif


jeigu vyras nenakvos ir neimsit mokama palata, tada i kasa neko nereikes moketi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2010 03 30, 13:39)
jeigu vyras nenakvos ir neimsit mokama palata, tada i kasa neko nereikes moketi  biggrin.gif

na mes planavom, kad vyras nakvos....o jei ka ir mokama pala imsim ax.gif g.gif
Atsakyti
Prisijungsiu prie jusu diskusiju ir as. Gimdziau Trakuose pries 2 metus. Gimdyma prieme ir pries tai visa menesi iki jo priziurejo mane gyd. Variakojiene. thumbup.gif Planuoju ir vel pas ja gimdyti, bet skaitau cia apie mokejimus i kasa ir kai gerai pagalvoji, racijos tartis kazin ar yra. Na, ziuresime ka gydytoja pati pasakys.
Siaip is gimdymo Trakuose liko tik malonus prisiminimai. Nors gimdymas buvo skatinamas, gimdziau be vandenu ir t.t., bet, matyt, personalo draugiskumas visa tai atperka. Kitur gi lengviau nebutu, o zmogiskasis faktorius labai suveikia per gimdyma. Visos akuseres buvo thumbup.gif , ypac Roma, kuri nesitrauke nuo manes viso gimdymo metu. Tik va viena is akuseriu (jauna, pilkais plaukais) tai g.gif . Likus valandai iki gimdymo pabaigos ji isejo, nes keitesi pamaina. Vyras tada buvo salia manes ir nespejo jai atsidekoti. Kita diena ji tikriausiai suzinojo, kad visus "apdovanojome", tai su mumis bendravo itin nemaloniai kol vyras nedave "dovaneles" ir jai. Tada IS KARTO pasikeite jos tonas. Labai nemaloni situacija. O Roma, kuri prabuvo salia manes visa gimdyma, pinigelius atgal vyrui i kisene kiso ir sake, kad ko cia mamos vaziuoja susitarusios, dirbame kaip mokame, geriau gi nei mokame nedirbsime, jei ir tartasi bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina.Marija: 30 kovo 2010 - 16:30
QUOTE(Lina.Marija @ 2010 03 30, 17:26)
Prisijungsiu prie jusu diskusiju ir as. Gimdziau Trakuose pries 2 metus. Gimdyma prieme ir pries tai visa menesi iki jo priziurejo mane gyd. Variakojiene.  thumbup.gif  Planuoju ir vel pas ja gimdyti, bet skaitau cia apie mokejimus i kasa ir kai gerai pagalvoji, racijos tartis kazin ar yra. Na, ziuresime ka gydytoja pati pasakys.
Siaip is gimdymo Trakuose liko tik malonus prisiminimai. Nors gimdymas buvo skatinamas, gimdziau be vandenu ir t.t., bet, matyt, personalo draugiskumas visa tai atperka. Kitur gi lengviau nebutu, o zmogiskasis faktorius labai suveikia per gimdyma. Visos akuseres buvo  thumbup.gif , ypac Roma, kuri nesitrauke nuo manes viso gimdymo metu. Tik va viena is akuseriu (jauna, pilkais plaukais) tai  g.gif . Likus valandai iki gimdymo pabaigos ji isejo, nes keitesi pamaina. Vyras tada buvo salia manes ir nespejo jai atsidekoti. Kita diena ji tikriausiai suzinojo, kad visus "apdovanojome", tai su mumis bendravo itin nemaloniai kol vyras nedave "dovaneles" ir jai. Tada IS KARTO pasikeite jos tonas. Labai nemaloni situacija. O Roma, kuri prabuvo salia manes visa gimdyma, pinigelius atgal vyrui i kisene kiso ir sake, kad ko cia mamos vaziuoja susitarusios, dirbame kaip mokame, geriau gi nei mokame nedirbsime, jei ir tartasi bus.

Jo, Roma tai nuostabi thumbup.gif Ji ir per mano gimdymą pagrindinį darbą dirbo... Smagu, kad dar dirba, gal ir su antru spėsiu - atrodo, taip pasiilgau smile.gif
Atsimenu, guliu, vaikas jau prie pat, stangos kaip reikiant, ale stumt negalima. Nu nieko, būnu sau, nesiskundžiu. Laiko ji man kojas išskėstas, kinkuoja galva ir dėsto: "kentėk, vaikeli, kentėk, bet va kai šitas tavo sūnus paliks tave dėl kitos moters, va TADA tai bus tikros kančios... O dabar kentėk, vaikeli, kentėk..."
Prisimenam su vyru tai lūžtam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2010 03 30, 17:55)
Jo, Roma tai nuostabi  thumbup.gif Ji ir per mano gimdymą pagrindinį darbą dirbo... Smagu, kad dar dirba, gal ir su antru spėsiu - atrodo, taip pasiilgau smile.gif
Atsimenu, guliu, vaikas jau prie pat, stangos kaip reikiant, ale stumt negalima. Nu nieko, būnu sau, nesiskundžiu. Laiko ji man kojas išskėstas, kinkuoja galva ir dėsto: "kentėk, vaikeli, kentėk, bet va kai šitas tavo sūnus paliks tave dėl kitos moters, va TADA tai bus tikros kančios... O dabar kentėk, vaikeli, kentėk..."
Prisimenam su vyru tai lūžtam biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mums irgi paskalde bajeriuku per gimdyma ji. Sake, kad kai gimdai, tai jau ir zole nebe zalia ir saule nebe geltona ir gyvenimas nemielas pasidaro. Vis klausiai ir klausia ji manes "Na, ar zalia dar zole ar jau i pilkaja puse?". Jau kai sakiau, kad ner pasaulyje zoles, tai labai dziaugesi, sake, oi gerai, oi gerai. Maladec ji tokia. Vyra mano vis issivesdavo kavutes pagurksnoti, pietus jam atnese, kad tik nenusilptu vargsas thumbup.gif
Labai noreciau vel prie jos gimdyti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina.Marija @ 2010 03 30, 16:26)
O Roma, kuri prabuvo salia manes visa gimdyma, pinigelius atgal vyrui i kisene kiso ir sake, kad ko cia mamos vaziuoja susitarusios, dirbame kaip mokame, geriau gi nei mokame nedirbsime, jei ir tartasi bus.

Nu po tokiu atsiliepimu ir as tikiuos kad papuls ta jusu isgirtoji Roma smile.gif Beje tariuosi ne del to kad tikiuosi jog gimdyma man palengvins ar kazka, suprantu kad tas nieko nekeicia, tiesiog noriu kad butu zinomas gydytojas salia, prie kurio jau pripratus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina.Marija @ 2010 03 30, 18:10)
Sake, kad kai gimdai, tai jau ir zole nebe zalia ir saule nebe geltona ir gyvenimas nemielas pasidaro.

Šita turbūt jos topinė frazė, ir man ją sakė biggrin.gif
Labai man Roma patiko, tik jos dėka pavyko išvengti cezario thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 03 30, 14:24)
labai daug geru atsiliepimu girdejau apie trakus smile.gif  birzeli vaziuosim gal ten apsidairyt 4u.gif 
tai jei as nesitarusi atvykstu i trakus i kasa moketi nereikes? g.gif ir i trakus galima vaziuoti gimdyti nuo 37sav?

tai nesitarus, nieko ir nemoki, tik jau 37 sav. turi buti, ir jei gimdai diena, o vyras nori nakvoti, tai uz lova mokesit, o su mokama palata, tai kaip nuskils, ar bus laisva 4u.gif Jei pvz. gimdai nakti ir vyras lieka knakvoti, tai moketi uz ta nakti nereikia
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 31, 21:34)
tai nesitarus, nieko ir nemoki, tik jau 37 sav. turi buti, ir jei gimdai diena, o vyras nori nakvoti, tai uz lova mokesit, o su mokama palata, tai kaip nuskils, ar bus laisva 4u.gif Jei pvz. gimdai nakti ir vyras lieka knakvoti, tai moketi uz ta nakti nereikia

o tai mokamu palatu yra tik viena, jei sakote, "kad kaip nuskils" ?
o po kelias gimdyves apskritai palatose guli mamytes, gal kas gali parasyti?
Atsakyti