Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Na ir mums teko ta laime pagimdyt Trakuose! thumbup.gif
Atvaziavome tiksliai 41 savaite su tokiais saremiais, kad personalas negalejo patiketi lotuliukas.gif Kai gidytoja apziurejo, jai vos akys neiskrito - pilnas! halata greitai! i gimdykla! tuoj pagimdys! lotuliukas.gif
Akusere irgi tevui dar pasake, kad mes isproteje kad taip ilgai laukem ir dar is Vilniaus vaziavome ax.gif Nes visiskai realu buvo pagimdyt masinoje, jeigu vandenys nubegtu.

Tai vat po 30 minuciu jau turejau savo mazylyte bigsmile.gif

Esu patenkinta 100% thumbup.gif Personalas superinis!!! Aplink manes sokinejo 5 zmones, deja nezinau vardu. Gidytoja jauna moteris juodais plaukais su kirpciukais, akusere, kuri prieme dukryte - stambi moteris svesiais plaukais.

Uz gimdyma neko nemokejome. Tik tai uz tevelio 2 nakvynes. rolleyes.gif

Traku ligonines personalui 4u.gif tikrai labai malonus ir profesionalus!!! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo callmyname: 21 kovo 2010 - 13:14
QUOTE(Duti @ 2010 03 21, 10:16)
Pas kokią gydytoją gimdėt  ax.gif ?
Ar anestiozologas buvo ar esant reikalui jis iškviečiamas?


Gimdžiau pas Streižienę su akušere Kristina. Esu labai patenkinta thumbup.gif
Dėl anesteziologo nežinau, nes man nereikėjo, gimdžiau natūraliai. Bet manau, kad reikalui esant tikrai iškviestų. Šiaip Trakai, kiek man susidarė įspūdis, labiau propaguoja natūralų gimdymą, čia miesto gimdymo namuose ir AK vos ne kiekvienai siūlo epidūrus.


QUOTE(Alchemie @ 2010 03 21, 11:05)
Mudra, sveikinimai sulaukus stebuklelio 4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmon @ 2010 03 18, 22:32)
na nepulkit Jus Karinos, as galiu irgi patvirtinti, kad tikrai jokiu sumu p.Variakojiene nemini, nepraso tam tikros sumos ir nevercia moketi. ZInoma, jei jau prasai zmogaus, kad jis atvaziuotu bet kada, kai tik tau reikes, tai naturalu, kad uz tai atsilyginsi. Pati gimdziau pas sia nuostabia gydytoja dvi dukrytes, ir trecia gimdysiu pas ja, bet ne viena karta nemokejau daugiau nei puse minetinos sumos, ir nepajutau nei pagiezos, nei nepasitenkinimo. Nuostabus zmogus si gydytoja wub.gif

Del mokescio i kasas, tai tikrai ne naujiena siu dienu, tai jau senas faktas, tik galbut sugrieztintas labiau paskutinemis dienomis, juk visiems dabar striuka, reik surinkt i biudzeta valstybes kuo daugiau mokesciu. Vat del to galbut ir sugrieztino patikrinimus sia tema. Puikui, jei tikrai pavyks papult gimdyt norimo gydytojo budejimo laiku, tai nereiks nieko i jokias kasas moket, bet jei ne - vadinasi teks ir i kasa moket ir gydytojai smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Gimdžiau preiš 3 diena Trakuose.
Atsiliepimai tik geri, nuostabus persoonalas, thumbup.gif
Atsakyti
Ir musu mazyle gime kovo 18 Trakuose. Gimdyma prieme gydytoja Laura Lukosiute ir akusere Vyda thumbup.gif
Tik mazule gime su infekcija, tai dar vis cia sveciuojames, nes lelytei antibiotikus leidzia verysad.gif
Tikrai nesigailiu, kad pasidaviau sio forumo itakai ir gimdziau Trakuose thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,gal jus zinote ar priima Traku gimdymo namai pas save prieziurai likus menesiui iki gimdymo su siuntimu,jei ruosiuos gimdyti pas juos,o visa nestuma lankiausi Vilniuje pas gine?
Atsakyti
QUOTE(europosbamba @ 2010 03 22, 13:58)
Laba diena,gal jus zinote ar priima Traku gimdymo namai pas save prieziurai likus menesiui iki gimdymo su siuntimu,jei ruosiuos gimdyti pas juos,o visa nestuma lankiausi Vilniuje pas gine?


priima man atrodo
Atsakyti
smile.gif+2010 03 22, 13:37-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 03 22, 13:37)
Ir musu mazyle gime kovo 18 Trakuose. Gimdyma prieme gydytoja Laura Lukosiute ir akusere Vyda  thumbup.gif
Tik mazule gime su infekcija, tai dar vis cia sveciuojames, nes lelytei antibiotikus leidzia  verysad.gif
Tikrai nesigailiu, kad pasidaviau sio forumo itakai ir gimdziau Trakuose  thumbup.gif


Sveikinimai 4u.gif Kaip man patinka gydytoja Lukosiute thumbup.gif Beje, ji yra is Antakalnio..Vakar kaip tik mane ji "echoskopavo" , o Traku poliklinikoje dirbancios mano gines nebuvo, tai sesele nusiunte pas ja, tai ir sake kad ji is Antakalnio..Taip noreciau pas ja pakliuti gimdyti.. blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 22, 13:37-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 03 22, 13:37)
Ir musu mazyle gime kovo 18 Trakuose. Gimdyma prieme gydytoja Laura Lukosiute ir akusere Vyda  thumbup.gif
Tik mazule gime su infekcija, tai dar vis cia sveciuojames, nes lelytei antibiotikus leidzia  verysad.gif
Tikrai nesigailiu, kad pasidaviau sio forumo itakai ir gimdziau Trakuose  thumbup.gif

as taip pat gimdziau kovo 18 d. Trakuose ir labai itariu, kad iskart po Jusu smile.gif tik gulejau mazojoje gimdykloje..... taigi sveikit ir daug sveikatos Austejai!!!!! biggrin.gif
Atsakyti
visoms sveikinimai sulaukus savo stebukliuku clap.gif clap.gif as pirmaji gimdziau trakuose ir antraji ten gimdysiu, tikrai puikus persobnalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuciukas77 @ 2010 03 24, 14:04)
as taip pat gimdziau kovo 18 d. Trakuose ir labai itariu, kad iskart po Jusu  smile.gif  tik gulejau mazojoje gimdykloje..... taigi sveikit ir daug sveikatos Austejai!!!!! biggrin.gif


Aciu labai smile.gif
Tai turbut po manes, nes sake personalas, kad mazojoje gimdykloje irgi vyksta veiksmas biggrin.gif
Sveikatos ir graziu akimirku Jums ir leliukui thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(patrakusi @ 2010 03 24, 13:03)
Sveikinimai 4u.gif Kaip man patinka gydytoja Lukosiute  thumbup.gif Beje, ji yra is Antakalnio..Vakar kaip tik mane ji "echoskopavo" , o Traku poliklinikoje dirbancios mano gines nebuvo, tai sesele nusiunte pas ja, tai ir sake kad ji is Antakalnio..Taip noreciau pas ja pakliuti gimdyti.. blush2.gif

Aciu smile.gif
Tikrai labai super gydytoja thumbup.gif Tik dirba ji gal retai Trakuose, nes buvo kovo 18, o kita karta jos pamaina buvo vakar...
Atsakyti
Na stai, ir jau pagimdziau..Vakar atvaziavau i Traku GN ir siandien jau 6.15 turejau savo lelyte.. wub.gif Atvaziavau su niekuom nesitarusi..Ir po visko niekam nieko nemokejau..Gimdyma prieme gyd. Rogalskis ir akusere Vilija...Labai super zmones.. thumbup.gif Aciu jiems uz nuosirdu ir gera darba.. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2010 03 25, 13:59)
Na stai, ir jau pagimdziau..Vakar atvaziavau i Traku GN ir siandien jau 6.15 turejau savo lelyte.. wub.gif Atvaziavau su niekuom nesitarusi..Ir po visko niekam nieko nemokejau..Gimdyma prieme gyd. Rogalskis ir akusere Vilija...Labai super zmones.. thumbup.gif Aciu jiems uz nuosirdu ir gera darba.. thumbup.gif  4u.gif


Fantastika bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ir sveikinimai 4u.gif ...
Atsakyti