Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(MANOUCHE @ 2010 03 17, 09:48)
Gimdymo datą gal ir sunku reguliuoti, bet faktinį gimdymą galbūt galima psichologiškai kontroliuoti. Visi sakė, kad pagimdysiu sausį, o aš užsibrėžiau vasarį, ir gimdžiau vasario 1 d.  biggrin.gif. Ne gydytojo budėjimo metu, tačiau ligonių kasom nemokėjau, nieks neprašė. Manau, jie susitaria tarpusavy vis dėlto.

dar karta sakau, kad va prieš savaitę gavo visi velniu, ir nieko dabar taip negalima, be kasos.
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 03 17, 10:23)
dar karta sakau,  kad va prieš savaitę gavo visi velniu, ir nieko dabar taip negalima, be kasos.

Nu nieko sau. Tai laiku spejau, nes gautusi labai jau brangu gimdyt tariantis su gydytoju ne jo budejimo laiku. O ir netureciau noro remt Ligoniu kasas tokiu budu. Kita vertus, gal apmazins apskritai visokius "susitarimus".

Rogalskis ir dabar budi treciadieniais, sekmadieniais.
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 03 17, 11:23)
dar karta sakau,  kad va prieš savaitę gavo visi velniu, ir nieko dabar taip negalima, be kasos.

Nebent gydytojai kažkaip sugeba iš anksčiau susitarti, kad susikeis budėjimais - pvz., turi budėti A, bet kadangi B pacientė gimdo, B paprašo, kad A "užleistų" budėjimą ir visuose popieriuose dirba B.... Tada gimdai B darbo laiku ir į kasą nemoki.
Bet taip sudėtinga turbūt...
Kur aš dirbau, tai vos ne prieš mėnesį reikdavo pakeitimus suderint ir vadovybę informuoti.
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2010 03 17, 13:40)
Nebent gydytojai kažkaip sugeba iš anksčiau susitarti, kad susikeis budėjimais - pvz., turi budėti A, bet kadangi B pacientė gimdo, B paprašo, kad A "užleistų" budėjimą ir visuose popieriuose dirba B.... Tada gimdai B darbo laiku ir į kasą nemoki.
Bet taip sudėtinga turbūt...
Kur aš dirbau, tai vos ne prieš mėnesį reikdavo pakeitimus suderint ir vadovybę informuoti.


neįmanoma doh.gif sakau gi
sakė kad net patis gudutojai, ar kokia seselė po to nepatenkinta viską papasakoja, skundžia vienu žodžiu vieni kitus.


o be to niekaip nedarbo laiku neįmanoma, nes tas kuris priėmė gimdymą, parašus savo deda. suprantat. Čia tas pats kaip jus dirbdami pardavėja,a sugalvuotum ateiti , į darba sau patogu klaiku ir parduoti prekes. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2010 03 17, 11:21)
geras, mano laikas pas rogalski buvo prieš gerus 3m, ir tada gimdžiau sekmadieny smile.gif
šį kart planuojuosi trečiadieniui, nors galiu ir sekmadieny dar spėti, nes terminas, tai pirmadieny

sekmadieni gimdyt gerai, as pradejau sestadienio vakare, sekmadienio sauletekis pasitiko mus jau su dukruze wub.gif nu ir pasiskatinau pati, nenorejau as pirmadieni gimdyti, uzteko, akd sunus pirmadieniukas, dukryte uz tai semadieniuke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 17, 17:08)
sekmadieni gimdyt gerai, as pradejau sestadienio vakare, sekmadienio sauletekis pasitiko mus jau su dukruze wub.gif nu ir pasiskatinau pati, nenorejau as pirmadieni gimdyti, uzteko, akd sunus pirmadieniukas, dukryte uz tai semadieniuke thumbup.gif



gerai sakai, o man tas visai ir imanoma smile.gif juolab, jei pagimdysiu sekmadieny, tai gal per savaite nesulauksiu jaučiančių pareigą mane lankyti ligoninėje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 03 17, 16:02)
neįmanoma doh.gif  sakau gi
sakė kad net patis gudutojai, ar kokia seselė po to nepatenkinta viską papasakoja, skundžia vienu žodžiu vieni kitus.
o be to niekaip nedarbo laiku neįmanoma, nes tas kuris priėmė gimdymą, parašus savo deda. suprantat. Čia tas pats kaip jus dirbdami pardavėja,a sugalvuotum ateiti , į darba sau patogu klaiku ir parduoti prekes. doh.gif

Jei ligoninėje taikoma praktika, kad galima mainytis budėjimais - įmanoma smile.gif Kur dirbau aš, taip darydavo. Tai būna patvirtinama ligoninės valdžios, ir gydytojas, butintis kito gydytojo budėjimo metu, vietoj jo, yra už viską atsakingas ir būtent jis ir deda savo parašus.
Nu bet čia ginčas dėl ginčo, sudėtinga taip susireguliuoti gimdymus.
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2010 03 17, 18:38)
gerai sakai, o man tas visai ir imanoma smile.gif juolab, jei pagimdysiu sekmadieny, tai gal per savaite nesulauksiu jaučiančių pareigą mane lankyti ligoninėje unsure.gif

jei pati vilniete, tai tie pareigingi i Trakus tinges vaziuoti biggrin.gif mane tik vyras su sunum lanke
Atsakyti
Su tais susitarimais as dabar jau visai susipainiojau kaip cia geriau daryti ir pasielgti doh.gif
noriu gimdyti Trakuose, nes pries pastojima ten man dare operacija ir patiko prieziura, mane konsultavo vedeja Variakojiene, dabar jei pasiskambinau, ji pasiule ateiti 36 sav pas ja i privacia klinika ( ji dar dirba Baltupiuose ), paziures kaip vaikutis, gal echo padarys, zinoma tai bus uz pinigus, jei i privacia vaziuoju, gali buti, kad gal ir dar karteli pries pat termina teks apsilankyti. o dabar kaip del gimdymo tartis, jei su ja tai supratau is jusu komentaru ,kad teks i ligoniu kasas 600 lt moketi, tai su konsultacijom ir gimdymu as cia be 1000 lt net nepajudesiu, o gal dar ir paciai gydytojai reiks duoti i rankas?
tai gal geriau jokiu susitarimu nedaryti ir i jokias konsultacijas nevaziuoti pas ja privaciai?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 18, 12:06)
jei pati vilniete, tai tie pareigingi i Trakus tinges vaziuoti biggrin.gif mane tik vyras su sunum lanke


tai , kad nelabai biggrin.gif

QUOTE(nurija @ 2010 03 18, 13:00)

tai gal geriau jokiu susitarimu nedaryti ir i jokias konsultacijas nevaziuoti pas ja privaciai?


tai tikrai pigiau būtu, tik kai patys apžiūri, tai gal daugiau info surenka

aš tai manau, kai trakuose poliklinikoje lankausi, tai ir mano ta didelę neštumo bylą perduos GN, bet gi ne mažiau ir mūsų neščiųjų kortelėse parašyta, kur su savimi nešiojames
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 03 18, 12:00)
Su tais susitarimais as dabar jau visai susipainiojau kaip cia geriau daryti ir pasielgti  doh.gif
noriu gimdyti Trakuose, nes pries pastojima ten man dare operacija ir patiko prieziura, mane konsultavo vedeja Variakojiene, dabar jei pasiskambinau, ji pasiule ateiti 36 sav pas ja i privacia klinika ( ji dar dirba Baltupiuose ), paziures kaip vaikutis, gal echo padarys, zinoma tai bus uz pinigus, jei i privacia vaziuoju, gali buti, kad gal ir dar karteli pries pat termina teks apsilankyti. o dabar kaip del gimdymo tartis, jei su ja tai supratau is jusu komentaru ,kad teks i ligoniu kasas 600 lt moketi, tai su konsultacijom ir gimdymu as cia be 1000 lt net nepajudesiu, o gal dar ir paciai gydytojai reiks duoti i rankas?
tai gal geriau jokiu susitarimu nedaryti ir i jokias konsultacijas nevaziuoti pas ja privaciai?


na manau kad be 1000 ir taip nepajudėsi, nes stavkės tik nuo 1000 lt. už gimdymą prasideda, pas tavo minėtą gydytoją gal ir daugiau, nes ji skyriaus vedėja.
Dėl tų kasų - aš labai skeptiškai žiūriu, nes man regis sugeba tie gydytojai ir be jokių kasų paimti ir tiek, taip kad tu jos ir paklausk gal tiesiai - ar jei tartumeisi, dar reikia i kasas mokėti, ar tik gydytojai.

Privaciai, jei ji tikrai baltupiuose dirba (prieš tai lyg ir kalba ejo kad ji dirba Baltijos Amerikos klinikoj), tai echo tau maždaug kainuos 90 Lt. + ginekologo konsultacija 90 Lt., tai apie 200 Lt. manau paliksi už vieną vizitą.
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2010 03 18, 11:37)
na manau kad be 1000 ir taip nepajudėsi, nes stavkės tik nuo 1000 lt. už gimdymą prasideda, pas tavo minėtą gydytoją gal ir daugiau, nes ji skyriaus vedėja.
Dėl tų kasų - aš labai skeptiškai žiūriu, nes man regis sugeba tie gydytojai ir be jokių kasų paimti ir tiek, taip kad tu jos ir paklausk gal tiesiai - ar jei tartumeisi, dar reikia i kasas mokėti, ar tik gydytojai.

Privaciai, jei ji tikrai baltupiuose dirba (prieš tai lyg ir kalba ejo kad ji dirba Baltijos Amerikos klinikoj), tai echo tau maždaug kainuos 90 Lt. + ginekologo konsultacija 90 Lt., tai apie 200 Lt. manau paliksi už vieną vizitą.


Nu blamba ar jus skaitot ar ne, na nesigauna susitrati tesiai gydytojui, be kasos mokėti doh.gif nebent tas gimdymas bus jos darbo laiku, tokiu atvėju niekas nedraudžai atsidekuoti gydytojui jai nori 4u.gif
Stavkės jos tikrai ne tokios, o be to kiek tesiai klausiau, tai niekad nesako sumos, sako čia jusų reikalas, norit galit atsidekuoti, ne norit nereikia.

Taip ji turi privačia kabineta. nežinau kiek ten kosnsultacijos kainuoja, kadangi pati Trakiškie, tai man iš poliklinikos siunčia, man priklauso, tai teik



o be to mokant per kasas tos 600, tai gydytojai kažkur atitenka tik 250 lt, tai kaip manot ra kas nors už 250 lt, nakti, ar savaitgali, ar taip ne darbo metų važiuotu iš Vilniau pvz į Trakus. reikia tesiai klausti ar guydytoja apsiimtu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina123: 18 kovo 2010 - 12:59