Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Sveikute busimos mamules,

gal as cia ne i tema biski, bet labai jau interesna man pasidare. blush2.gif pati gimdziau pries pusantru metu Traku GN. tariausi su vedeja, ji mane operavo. vienzo kaip ir viskas gerai buvo. o idomu man dabar kaip cia su tais susitarimais su gydytojais ir "apmokejimais". nes mano draugei ne uz kalnu jau gimdyt. sako kad nesitars su gydytoja, nes paskui kazkaip jei tariesi gimdyt pas konkrecia gydytoja turi moket ligoniu kasai kazkur 600 Lt ir kazkiek paciai gydytojai g.gif nus man tai kazkaip didele naujiena pasirode. nu niekur tokiu dalyku negirdejau. o jus?
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 03 16, 12:46)
Labukas mamytes  smile.gif
kadangi pati planuoju gimdyti Traku ligoninej, norejau pasiteirauti ar po gimimo mazylis lieka miegoti su jumis palatoje ar isvezamas? klausiu ,nes sesuo gimde Antaklanyje, jei dare cezari tai mazyli pamate tik kita diena per pietus, o gimde 11h vakaro. na cia gal del to taip buvo, kad jei operacija dare  g.gif

siaip palieka, jei po Cezario, tai gal priklauso nuo mamos ir vaiko bukles, ar isves ar paliks. Jei kazkas negerai su mazyliu, ar mama sakysim nepilnai atsigavusi, o vyro kartu ner, tai tada gal ir paima vaikiuka, bet siiap jie linke ir skatina mamos ir vaiko kontaka, naturalu matinima ir t.t. ko Antaklanyje gal ir gauni pareikalavus, gal nuo gydytojo priklauso..bet tokio noros tai ner.
As dabar tyliai vedu sau apskaita, kiek aplinkui mane gimdziusiu ATK maitina pacios..nu yra tokiu, kurios buvo nusiteikusios ir uzsispyrusios, bet pusei is ju ten pasake, kad ko cia svajoji,m neturi pieno ir neturesi, nekankink vaiko, maitink misiniu doh.gif

QUOTE(zuziuka @ 2010 03 16, 15:35)
Sveikute busimos mamules,

gal as cia ne i tema biski, bet labai jau interesna man pasidare. blush2.gif  pati gimdziau pries pusantru metu Traku GN. tariausi su vedeja, ji mane operavo. vienzo kaip ir viskas gerai buvo. o idomu man dabar kaip cia su tais susitarimais su gydytojais ir "apmokejimais". nes mano draugei ne uz kalnu jau gimdyt. sako kad nesitars su gydytoja, nes paskui kazkaip jei tariesi gimdyt pas konkrecia gydytoja turi moket ligoniu kasai kazkur 600 Lt ir kazkiek paciai gydytojai  g.gif  nus man tai kazkaip didele naujiena pasirode. nu niekur tokiu dalyku negirdejau. o jus?

nu visose Vilniaus ligoninese jau kokius metus tai tikrai galioja, kad jei isikvieti gydytoja ne jo darbo metu i gimdyma, tai turi sumoketi i kasa 4u.gif
Atsakyti

nu visose Vilniaus ligoninese jau kokius metus tai tikrai galioja, kad jei isikvieti gydytoja ne jo darbo metu i gimdyma, tai turi sumoketi i kasa 4u.gif
[/quote]

nu geras doh.gif kaip as atsilikus pasirodo blush2.gif
Atsakyti
[quote=zuziuka,2010 03 16, 14:52]
nu visose Vilniaus ligoninese jau kokius metus tai tikrai galioja, kad jei isikvieti gydytoja ne jo darbo metu i gimdyma, tai turi sumoketi i kasa 4u.gif
[/quote]

nu geras doh.gif kaip as atsilikus pasirodo blush2.gif
[/quote]
Gimdžiau šiemet Trakuose, tariausi, oficialiai mokėjom tik uz VIP palatą.
Atsakyti
[quote=zuziuka,2010 03 16, 15:52]
[/quote]
nu geras doh.gif kaip as atsilikus pasirodo blush2.gif
[/quote]

dazniau gimdyt reikia lotuliukas.gif

[quote=MANOUCHE,2010 03 16, 18:39]
[/quote]
Gimdžiau šiemet Trakuose, tariausi, oficialiai mokėjom tik uz VIP palatą.
[/quote]

tai gal gimdet gydytojo budejimo metu mirksiukas.gif nes as gimdziau gydytojos budejimo metu, vyras tik ta nakti po gimdymo liko, tai uz palata nereikejo moketi, nes VIP buvo uzimta ir mes paprastoje gulejom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 16 kovo 2010 - 18:35
Bet cia gal kaip su gydytoju susitarsi del apmokejimo smile.gif Nes su juo susitarus uz padoria suma manau jie ten patys susitvarko taip kad ta diena budi ir kad nereiktu papildomai moket i kasa, nes mazai kas bemoketu manau jei reiktu ir gydytojams ju suma moket ir dar i kasa nemazus pinigelius g.gif
Atsakyti
nu siiap sudetinga nuspeti kada gimdysi g.gif nu nebent tik kaip as lotuliukas.gif suplanvau viska, kad vyras sudalyvautu per savaitgali gimdyme ir pirmadieni jau galetu darbe buti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2010 03 16, 22:42)
Bet cia gal kaip su gydytoju susitarsi del apmokejimo smile.gif  Nes su juo susitarus uz padoria suma manau jie ten patys susitvarko taip kad ta diena budi ir kad nereiktu papildomai moket i kasa, nes mazai kas bemoketu manau jei reiktu ir gydytojams ju suma moket ir dar i kasa nemazus pinigelius  g.gif

Kad gal sudėtinga ne tik gimdymo datą pareguliuot biggrin.gif
Nes, mano supratimu, budėjimo grafikai statomi bent mėnesiui į priekį, o gal netgi yra "amžini"' pvz., kai buvo "mano laikas", tai Rogalskis budėdavo trečiadieniais ir sekmadieniais - gal taip likę ir iki šiol. Taip lengvai jie tų budėjimų nepastumdys...
Nors gal ir klystu
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2010 03 17, 08:37)
Kad gal sudėtinga ne tik gimdymo datą pareguliuot biggrin.gif
Nes, mano supratimu, budėjimo grafikai statomi bent mėnesiui į priekį, o gal netgi yra "amžini"' pvz., kai buvo "mano laikas", tai Rogalskis budėdavo trečiadieniais ir sekmadieniais - gal taip likę ir iki šiol. Taip lengvai jie tų budėjimų nepastumdys...
Nors gal ir klystu


neklysti
Prieš pora dienu kalbėjausi su vedėja, tai sakė kad nnieko čia padaryti negalima, nes labai grežtai. Ir joks gydytojas nerizikos, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2010 03 17, 08:37)
Kad gal sudėtinga ne tik gimdymo datą pareguliuot biggrin.gif
Nes, mano supratimu, budėjimo grafikai statomi bent mėnesiui į priekį, o gal netgi yra "amžini"' pvz., kai buvo "mano laikas", tai Rogalskis budėdavo trečiadieniais ir sekmadieniais - gal taip likę ir iki šiol. Taip lengvai jie tų budėjimų nepastumdys...
Nors gal ir klystu



QUOTE(Karina123 @ 2010 03 17, 09:01)
neklysti
Prieš pora dienu kalbėjausi su vedėja, tai sakė kad nnieko čia padaryti negalima, nes labai grežtai. Ir joks gydytojas nerizikos,  4u.gif

Gimdymo datą gal ir sunku reguliuoti, bet faktinį gimdymą galbūt galima psichologiškai kontroliuoti. Visi sakė, kad pagimdysiu sausį, o aš užsibrėžiau vasarį, ir gimdžiau vasario 1 d. biggrin.gif. Ne gydytojo budėjimo metu, tačiau ligonių kasom nemokėjau, nieks neprašė. Manau, jie susitaria tarpusavy vis dėlto.
Atsakyti
Gimdziau sausio men.Trakuose, prieme gyd.Liubov Vaitoskiene, labai rupestinga,puikiai atliko darba. thumbup.gif gimdymas praejo gan lengvai ir greitai.Ir maistas laaabai skanus.Dar karta vaziuociau tik i Trakus gimdyt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2010 03 17, 10:37)
kai buvo "mano laikas", tai Rogalskis budėdavo trečiadieniais ir sekmadieniais - gal taip likę ir iki šiol. Taip lengvai jie tų budėjimų nepastumdys...
Nors gal ir klystu


geras, mano laikas pas rogalski buvo prieš gerus 3m, ir tada gimdžiau sekmadieny smile.gif
šį kart planuojuosi trečiadieniui, nors galiu ir sekmadieny dar spėti, nes terminas, tai pirmadieny
Atsakyti