Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

smile.gif+2010 03 12, 19:07-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 03 12, 19:07)
Kadangi musu gydytoja israse siuntima i Antakalny, nes jau po termino, tai teko vaziuoti ten pasitikrinti... liepe laukt 41 sav. Bet tikiuosi iki to prasides procesas ir galesim sau laimingai i Trakus vaziuot pasimatyt su mazyliu  4u.gif  Nes Antakalny labai nepatiko, buvo labai jau moteriskes pasipiktine, kad sutrukdem jom ziuret tv, sako ,,jezau, dar viena? ko cia vaziuoja ir vaziuoja, kaip kokioj moteru konsultacijoj". Labai nemaloniai pasijutau kazkaip  unsure.gif


Nu siaubas doh.gif Tikiuosi aš išlauksiu savo 37 sav. kad netektu vaziuoti į antakalnį nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 03 13, 13:14)
Nu siaubas  doh.gif Tikiuosi aš išlauksiu savo 37 sav. kad netektu vaziuoti į antakalnį  nestuke.gif


Linkiu visom islaukti ir susitikti su savo maziuliais malonesnej aplinkoj ir tarp maloniu zmoniu 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai visoms besilaukiancioms ir greit gimdysiancioms Mamytems! Mes pries 4,5 men gimdeme Trakuose, nors mano gine buvo baisiai pries, sakė ko ten važiuojam kai pilnas Vilnius ligoninių... Bet mes su vyru taip pasirinkome ir tikrai nesigailim. Savaite pries gimdyma nuvaziavom apsiziuret, buvo pustuštė ligonine, jauki aplinka ir kolektyvas. Kai prasidėjo saremiai, ir gana stiprus nutarem kad jau. Vos laiptais nusileidau ir 2 val nakties jau buvom Trakuose. Budėjo gyd. S. Simanaitiene Ji mus prieme, nors buvo visos palatos užimtos! O apsilankius pirmąsyk tikrai maniau kad bus vietos smile.gif bet pakol pagimdziau, pasikeite pamaina, mažyli prieme E. Streiziene. ryte jau buvo atsilaisvinusios kelios palatos, su mazyliu buvom gerai prižiūrėti smile.gif dar planavom kad ir vyras liks nakvoti, bet istverusi visa naktį gimdyma aš ji paleidau namo smile.gif 4u.gif vistiek mes su maziuku pramiegojom smile.gif Esu dekinga gyd. S. Simanaitienei ir E. Streizienei. Abi labai puikiai atliko savo darbą. Ir beabejo savo MB, jei ne jis kažin kaip ten butų baigesi...
Lengvo Jums laukimo, mergaites ir dar lengvesnio gimdymo! 4u.gif rezultatas vertas pastangų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 03 12, 12:59)
o ar buvote su ja susitarusi? kiek atsliginot, jai čia nenorit rašyti, meskit į AŽ.

nes va galvuoju jai nesigaus dabar pas Varijakojienę gimdyti, tai streižienę dar rinkčiausi blush2.gif

vaziavau i Traku GN su niekuo nesitarusi ir kaip sakant na ura.savaite atgulejau ligoninej, praejau visu gydytoju budejimus tad nezinojau pas ka teks gimdyti, taip sutapo kad gimdziau pas streiziene. po gimdymo, netgi jau isvaziuojant namo mane streiziene apziurejo tai as i dvanu maiseli idejau didele saldainiu deze ir 200 Lt. ax.gif bet dovana iteikiau tik po gimdymo atgulejus tris dienas. is gydytojos jokiu pasipiktinimu nepastebejau ir nesulaukiau todel ramia dusia atsidekojau gydytojai uz nepriekaistinga jos darba 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 12, 20:07-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 03 12, 20:07)
Kadangi musu gydytoja israse siuntima i Antakalny, nes jau po termino, tai teko vaziuoti ten pasitikrinti... liepe laukt 41 sav. Bet tikiuosi iki to prasides procesas ir galesim sau laimingai i Trakus vaziuot pasimatyt su mazyliu  4u.gif  Nes Antakalny labai nepatiko, buvo labai jau moteriskes pasipiktine, kad sutrukdem jom ziuret tv, sako ,,jezau, dar viena? ko cia vaziuoja ir vaziuoja, kaip kokioj moteru konsultacijoj". Labai nemaloniai pasijutau kazkaip  unsure.gif

verysad.gif nu gaila, kad tos ligonines konkurencija negali paliesti ir pajudinti, kad pagaliau ta tarybini nemandaguma ismustu is zmoniu...nu negi buti mandagiam kainuoja ka nors? Gi ir paciam malonu, kai su tavim zmones, kaip su zmogum..as nesuprantu, gal as naivi, bet toks vaizda,s kad vos ne specialiai jie ten taip kalba ir elgiasi, kad tik nevaziuoti kam nereikia, tiek to, jau spec. atvejus jie priims doh.gif
As su nostalgija kalbejau apie Jokubo ligonine, bet Trakuose man buvo geriau ir tikrai nulabai siltai prisimenu ir E. Streiziene ir akusere Lina wub.gif
Atsakyti
Mergaites, kurios gimdet Trakuose, gal galit pavardint daikteliu sarasa ko jum prireike ax.gif Nes pagal tuos standartinius sarasus labai daug visko gaunasi doh.gif O be to kiekvienoj ligoninej sava politika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2010 03 15, 11:57)
Mergaites, kurios gimdet Trakuose, gal galit pavardint daikteliu sarasa ko jum prireike ax.gif  Nes pagal tuos standartinius sarasus labai daug visko gaunasi  doh.gif  O be to kiekvienoj ligoninej sava politika  ax.gif

Nu kad ir važiavau aš su netrumpu sąrašu ir nemažu lagaminu smile.gif
* pasas SoDra nėščiosios lapas;
* pačiam gimdymui - šlepetės man ir MB (pirkau vienkartines frotines/popierines už 5Lt), apranga MB;
* mažiukui - rūbai, pampiai, drėgnos servetėlės; patalėliai - pagal mamos poreikius - viską duoda, bet man pvz. norėjosi su savais;
* naktiniai, chalatas - pagal poreikį ir metų laiką; naktinių duoda kiek paprašai ir daugiau; kojinės;
* kelnaitės, įklotai, pagal poreikį - neperšlampamos palutės, nes ten tokį nesmagų celofaną po paklode patiesia.;
* liemenukai, įdėkliukai pienukui sugerti, tepalas speneliams;
* kosmetikos, higienos priemonės, WC popierius, rankšluosčiai;
* pagal poreikį - mylimiausias puodelis iš namų, termosas, įrankiai mamos atvežtai mišrainei valgyt.
Apskritai antrą kartą tai aš rūpinsiuosi maistu, nes man ten buvo neskanu ir gana daug kas atrodė netinkama maitinančiai naujagimį motinai (žirnių, kopūstų sriubos).
Nu kažkaip taip, jei kas liko neaišku - klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai maistas buvo laaabai skanus blush2.gif ypac batonas su sviestu ir suriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 15, 22:10)
man tai maistas buvo laaabai skanus blush2.gif ypac batonas su sviestu ir suriu lotuliukas.gif

Man tai kažkaip daugiau juoda duona pasitaikydavo biggrin.gif Su batonu mažia sekėsi biggrin.gif
Atsakyti
man tai maistas Trakų ligoninej laaabai patiko. Nu gal del to, kad buvau para nevalgius iki gimdymo smile.gif. Bet ir kitas dienas ir kotletai švelnūs, skanūs, ir kukurūzų bei kitokios košes skanios. Aisku, skonio reikalas visa tai. O daiktų į ligoninę prisiėmiau per daug, nes visokias palas, naktinius buvo patogiau ligoninės naudot, nes gali keist dažnai.
Atsakyti
Labukas mamytes smile.gif
kadangi pati planuoju gimdyti Traku ligoninej, norejau pasiteirauti ar po gimimo mazylis lieka miegoti su jumis palatoje ar isvezamas? klausiu ,nes sesuo gimde Antaklanyje, jei dare cezari tai mazyli pamate tik kita diena per pietus, o gimde 11h vakaro. na cia gal del to taip buvo, kad jei operacija dare g.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 03 16, 12:46)
Labukas mamytes  smile.gif
kadangi pati planuoju gimdyti Traku ligoninej, norejau pasiteirauti ar po gimimo mazylis lieka miegoti su jumis palatoje ar isvezamas? klausiu ,nes sesuo gimde Antaklanyje, jei dare cezari tai mazyli pamate tik kita diena per pietus, o gimde 11h vakaro. na cia gal del to taip buvo, kad jei operacija dare  g.gif

Lieka, lieka. Nuo gimimo tik keliom minutėm išsiskyrėm - kol matavo ir rengė.
Kaip norėsi, taip ir bus, Trakai - ne Antakalnis mirksiukas.gif
Atsakyti