Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)


Gal tada susisteminkim, kokie gydytojai dirba Trakuose:

1. Variakojiene, vedeja, dirba kitu laiku BAK
2. Meskaite - kitu laiku dirba BAGK
3. Rogalskis, kitu laiku dirba savo privacioj klinikoj, BAK, ir Grybo g.
4. Liubov - pirmą kartą girdžiu....


Atsakyti
QUOTE(jurgucius.g @ 2010 03 06, 16:33)
Priemem mane gydytoja (deja nezinau pavardes) tamsi, jauna pusilgiais plaukais. Apziurejusi pasake, kad dar  tik 2 cm atsiverimas, bet kadangi visa kalatojausi ir vaisiaus tonai krito, nedelsiant klizmavo ir i gimdykla. Akusere Lina man atskaite morala, kaip turiu nusiraminti ir netraumuoti savo vaikelio. Griezti jos patarimai man padejo susikaupti ir nurimti. Apie 8 val. ryto pasikeite pamaina.

Cia Streiziene buvo su akusere Lina wub.gif


Gal tada susisteminkim, kokie gydytojai dirba Trakuose:

1. Variakojiene, vedeja, dirba kitu laiku BAK ir BAGK
2. Meskaite - kitu laiku dirba BAGK
3. Rogalskis, kitu laiku dirba savo privacioj klinikoj, BAK, ir Grybo g.
4. Liubov Vaitoskiene TGN
5. Kalinauskas TGN
6. Erika Streiziene TGN

O siaip, jei jau terminas, ta beveik visi gydytojai apziuros metu atidalina pleves, kad paskatintu kaklelio atsiverima. Buna, kad neveikia, tada masazuoja kakleli..taigi, jei uztenka tik atidalinimo, reiskia viskas jau aspiruose buvo, tik reikejo zuvesti masina 4u.gif
Man su pirmu tipo eprnesiojimas ir Jursenas atidalino, bet suveike tik po kokiu 5 val. o Streizeine, kai atidalino, tai po 20 min jau vyko procesas 4u.gif

Bagira, sveikinu sulaukus savo stebuklelio wub.gif
Atsakyti
Buvau siandien Trakuose su siuntimu, kadangi suejo gimdymo terminas. Apziurejo, pamatavo vaikelio tonus ir isleido iki sueis 41 savaite. Tada, jei neprasides gimdymas guldys i ligonine stebejimui. Anksciau taip pat reikia atvykti nubegus vandenims, prasidejus saremiams, sumazejus vaiko judesiukams ar prasidejus kraujavimui. Jei siu pozymiu nera, kaip supratau iki 41 savaites nera ko pas juos vaziuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 08, 11:33)
Cia Streiziene buvo su akusere Lina wub.gif
Gal tada susisteminkim, kokie gydytojai dirba Trakuose:

1. Variakojiene, vedeja, dirba kitu laiku BAK ir BAGK
2. Meskaite - kitu laiku dirba BAGK
3. Rogalskis, kitu laiku dirba savo privacioj klinikoj, BAK, ir Grybo g.
4. Liubov Vaitoskiene TGN
5. Kalinauskas TGN
6. Erika Streiziene TGN

O siaip, jei jau terminas, ta beveik visi gydytojai apziuros metu atidalina pleves, kad paskatintu kaklelio atsiverima. Buna, kad neveikia, tada masazuoja kakleli..taigi, jei uztenka tik atidalinimo, reiskia viskas jau aspiruose buvo, tik reikejo zuvesti masina 4u.gif
Man su pirmu tipo eprnesiojimas ir Jursenas atidalino, bet suveike tik po kokiu 5 val. o Streizeine, kai atidalino, tai po 20 min jau vyko procesas 4u.gif

Bagira, sveikinu sulaukus savo stebuklelio wub.gif


o jai tas plėvės atidalyjimas tai doh.gif

man su pirmu vaikų siaubas buvo.
pirma diną paguldė atidalyjo plėvę, na ir ka , gydytoja iš ryto jau patenkinta sako nu kaip jauti ka nors, o man nieko schmoll.gif
tada kita vakara davė žvakutė kažkokia, tipo turi viskas prasidėti, ir a manot schmoll.gif
tada trečia diena pradurė vandenų maišą, ir ka nieko schmoll.gif
pagaliau skatinamųjų įleido doh.gif ir tada jau vsio


tai šį kartą labaia bijua tų visų procedurų doh.gif
Atsakyti
Gal tada susisteminkim, kokie gydytojai dirba Trakuose:

1. Variakojiene, vedeja, dirba kitu laiku BAK ir BAGK
2. Meskaite - kitu laiku dirba BAGK
3. Rogalskis, kitu laiku dirba savo privacioj klinikoj, BAK, ir Grybo g.
4. Liubov Vaitoskiene TGN
5. Kalinauskas TGN
6. Erika Streiziene TGN
Atsakyti


O kaip ten yra su anestiozologu gimdymo metu?
Kiek supratau iš skaitytų atsiliepimų, tai jis nuolat nebudi, ir jei norėsi epidūrinio arba jo prireiks eigoj , tai jį reikia išsikviesti vos ne iš anksto g.gif o iš anksto gali ir nenorėti, o jei prireiks nes bus neįmanoma, tai tada jis kol atvyks....
[/quote]

Kas del anesteziologo, tai kai man gimdymo metu staiga pradejus kristi vaikelio tonams buvo nuspresta daryti cezari, anesteziologe labai greitai atsirado.
Manau, kad yra ligonineje budinti visada. Labai greitai buvo viskas suruosta operacijai. Aciu dievui jos neprireike. ax.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
karina123, tai si syki, gal viskas bus savaime 4u.gif man si syki reikejo isnesioti 40 sav. o su sunum tai skatinausi irgi namus tvarkiau, laipiojau laiptais ir nieko, su sita va, susitvarkiau namucius ir jau buvo 3cm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 08, 14:55)
karina123, tai si syki, gal viskas bus savaime 4u.gif man si syki reikejo isnesioti 40 sav. o su sunum tai skatinausi irgi namus tvarkiau, laipiojau laiptais ir nieko, su sita va, susitvarkiau namucius ir jau buvo 3cm biggrin.gif


tai kad aš jau nuo 37 sav su 2 cm atidarymu, ir nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 03 08, 19:34)
tai kad aš jau nuo 37 sav su 2 cm atidarymu, ir nieko doh.gif

as 35 savaiciu gulejau su prieslaikiniu gimdymu, o pagimdziau 41 savaitaites doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mažytė @ 2010 03 08, 13:40)
Buvau siandien Trakuose su siuntimu, kadangi suejo gimdymo terminas. Apziurejo, pamatavo vaikelio tonus ir isleido iki sueis 41 savaite. Tada, jei neprasides gimdymas guldys i ligonine stebejimui. Anksciau taip pat reikia atvykti nubegus vandenims, prasidejus saremiams, sumazejus vaiko judesiukams ar prasidejus kraujavimui. Jei siu pozymiu nera, kaip supratau iki 41 savaites nera ko pas juos vaziuoti smile.gif

kaip man aiskino gydytoja, kad pagal Lietuvos istatymus kudinki galima isnesioti iki 42 savaiciu, taciau po 40 savaiciu kiekviena diena eina ne i nauda vaikiukui, todel TGN leidzia isnesioti kudikeli iki 41 savaites, ir kai sueina 41 savaite jei pati negimdai tai leliuka ispraso. jie nelaukia iki 42 savaiciu, nes kudikeliui kenkia.
Papildyta:
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 08, 12:33)

Bagira, sveikinu sulaukus savo stebuklelio wub.gif

labai aciu uz sveikinimus 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 08, 12:33)
Gal tada susisteminkim, kokie gydytojai dirba Trakuose:

1. Variakojiene, vedeja, dirba kitu laiku BAK ir BAGK
2. Meskaite - kitu laiku dirba BAGK
3. Rogalskis, kitu laiku dirba savo privacioj klinikoj, BAK, ir Grybo g.
4. Liubov Vaitoskiene TGN
5. Kalinauskas TGN
6. Erika Streiziene TGN


o kaip sitos daktares vardas? as nelabai pamenu bet zinau kad ten dirba jauna tokia auksta daktare tamsiais plaukais berods Lina ar Laura vardu ir zinau kad dar -aite g.gif ax.gif
Atsakyti
Ar mamytes, kurios neseniai gimde Trakuose, atsilygina, jei vaziuojat nesitarusios? blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 08, 22:00-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 03 08, 22:00)
Ar mamytes, kurios neseniai gimde Trakuose, atsilygina, jei vaziuojat nesitarusios?  blush2.gif

aš neatsilyginau smile.gif

Gimdžiau beveik prieš 2 metus ten ir dabar vėl ruošiuosi, nors ir negreitai dar smile.gif
Atsakyti