Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(Alchemie @ 2010 03 05, 19:51)
yra, yra BAK variakojiene
http://www.bak.lt/gydytojai/
bet Meskaites pavardes ten nera


Cia BAK (baltijos amerikos klinika), o meškaitė dirba bagk (baltupiu akuserijos ir ginekologijos klinika)
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2010 03 05, 15:05)
Nu kad Meškaitė BAGK dirba tai tikrai, nu dėl vedėjos labai abejoju, neteko ten tokios pavardės sutikti...

dirba dirba ir Variakojiene mirksiukas.gif antradieniais iki pietu paprastai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2010 03 05, 20:49)
Cia BAK (baltijos amerikos klinika), o meškaitė dirba bagk (baltupiu akuserijos ir ginekologijos klinika)

blush2.gif blogai issifravau
Atsakyti
QUOTE(Mažytė @ 2010 03 02, 12:37)
Aciu uz atsakyma, net ramiau pasidare 4u.gif  Tikiuosi neteks ir man su juo susidurti.
Gal kam teko stebetis ligonineje suejus gimdymo terminui? Kaip ten viskas vyksta, ar paguldo ir stebi, ar tiesiog paskiria laika kada atvaziuoti patikrina ir paleidzia?

as i trakus atvaziavau jau suejus terminui ir be jokiu gimdymo zenklu tik su savo gines siuntimu,kad GN nusprestu del mano gimdymo. tai mane apziurejes rogalskis nusprende palikti ligoninej stebejimui nors mano atsidarymas buvo tik 2,5 cm.pagulejau nuo treciadienio iki penktadienio jokio judejimo nebuvo tai man leido pasirinkti ar likti ligonine ar galejau vaziuoti i namus, bet likau ligoninej nes pabijojau del to kad galeciau nespeti atvaziuoti i GN is savo namu. Ligoninej kiekviena diena sulaukdavau gydytoju. zinoma kasdien manes ant stalo neguldydavo ir neziuredavo kas ten vyksta. bet pirmadieni po variakojienes ir liuboves vaitoskienes (berods tokia pavarde) apziuros ir kamsciai visokie isejo ir saremiaut po truputi pradeja.
manau kiekviena suejus terminui palieka stacionare bent parai stebejimui, o paskui kaip dievas duos. g.gif
Atsakyti
Supratau. Nelabai noreciau likti ligonineje, ir taip tas laukimas prailgsta doh.gif
Atsakyti
Sveikos visos,
Pasidalinsiu ir as savo istorija. Gimdziau vasario 22 d. Trakuose. Kelias dienas pries tai pradejau jausti daznesnius paruosiamuosius saremius. Isvakarese jie pradejo dazneti, kol tapo reguliarus, kas 10-9 min. Pati dar nebuciau vaziavusi i ligonine, taciau vyras labaijau nerimavo, tad kad nekeltu man streso sutikau vaziuoti (beje, pati esu is Elektrenu). Issiruosem apie 1 val. beje, masinoje vaziuojant labai skausmai sustiprejo, vos islpti galejau, kojos drebejo. Priemem mane gydytoja (deja nezinau pavardes) tamsi, jauna pusilgiais plaukais. Apziurejusi pasake, kad dar tik 2 cm atsiverimas, bet kadangi visa kalatojausi ir vaisiaus tonai krito, nedelsiant klizmavo ir i gimdykla. Akusere Lina man atskaite morala, kaip turiu nusiraminti ir netraumuoti savo vaikelio. Griezti jos patarimai man padejo susikaupti ir nurimti. Apie 8 val. ryto pasikeite pamaina. Atejo gydytoja Liubov ir akusesre Vyda. Buvo gimdos kalkelis jau buvo 6 cm atsiveres, nuleido vanendis. 11:56 val. ant krutines gulejo jau mano mazylis.
Gydytojai Liubov patys geriausi ivertinimai. Dirbo greitai, uztikrintai. Pirmo stumimo metu supanikavau, tai ir dabar atsimenu jos melynas akis, kurios man sako "ziurek i mane ir daryk kaip as - ikvepiam...iskvepiam".
Na o visa kita turbut kaip ir daugelyje ligoniniu - kiekviena akusere turi savo nuomone ir gan skirtinga smile.gif Kalbu apie vaikelio prieziura. Viena atejusi i palata aiskina kad jam per salta, kita kad per karsta smile.gif)) doh.gif Sekmes visoms !
Atsakyti
Gal tada susisteminkim, kokie gydytojai dirba Trakuose:

1. Variakojiene, vedeja, dirba kitu laiku BAK
2. Meskaite - kitu laiku dirba BAGK
3. Rogalskis, kitu laiku dirba savo privacioj klinikoj
4. Liubov - pirmą kartą girdžiu....

O kaip ten yra su anestiozologu gimdymo metu?
Kiek supratau iš skaitytų atsiliepimų, tai jis nuolat nebudi, ir jei norėsi epidūrinio arba jo prireiks eigoj , tai jį reikia išsikviesti vos ne iš anksto g.gif o iš anksto gali ir nenorėti, o jei prireiks nes bus neįmanoma, tai tada jis kol atvyks....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duti: 07 kovo 2010 - 12:33
Del anessteziologo tiksaliai nezinau, bet numanau, kad jis budi nuolat. Kadangi kai mane klzmavo, gydytoja paaiskino kad "mes niekada negaliem tiksliai nuplanuoti gimdymo, gali prireikti ir chirurginio isikisimo t.y cezario pjuvio, veikti reikia greit ir neturesim laiko po to tave klizmuoti". Tai reik suprast kad jie buna pasiruose viskam. Del epiduro, gydytoja ziuri koks saremiu stiprumas, kaip eina gimdymo veikla, bet jei tikrai panoresi manau padarys.
As klausiau, man atsake, kad viskas vyksta labai sklandziai ir tikrai pagimdysiu be problemu. Kadangi buvau nusiteikusi gimdyt naturaliai, tai ir nereikalavau.
Pacio stumimo metu i gimdykla atejo ir Variakojiene ir Meskaite. Kojas mano dar laike, tik konkreciai kas nelabai maciau blush2.gif
Beje, gydytoja Liubov Vaitoskiene, jei neklystu.
Atsakyti
gal kuri gimdziusi trakuose galetu patarti man. .. esu is vilniaus , bet noreciau gimdyti trakuose, terminas mano kovo 11d. , ar galima ten vaziuoti jei ateis ta kovo 11 ir nebus jokiu gimdymo pozymiu, kad kas nors apziuretu ar ka, nes siaip lankausi pas gine vilniuj poliklinikoj, tik kad per sventes ji nedirbs. ar butinai reik to siuntimo kazkokio? kaip cia daryti nezinau , ar vaziuot ten anksciau ir tartis su kazkuo?? ax.gif patarkittttt!!!!!!!!!!!
Atsakyti
As kai buvau Trakuose apsiziureti klausiau del epiduro, ar pas juos yra anesteziologas kuris padarytu reikalui esant, tai pasake, kad yra vienas gydytojas kuris nemoka ir nenori daryti, ir jei teks gimdyti jo budejimo metu tai nelabai butu galimybe gauti epidura, nebent kviestis kita gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 03 05, 20:59)
as i trakus atvaziavau jau suejus terminui ir be jokiu gimdymo zenklu tik su savo gines siuntimu,kad GN nusprestu del mano gimdymo. tai mane apziurejes rogalskis nusprende palikti ligoninej stebejimui nors mano atsidarymas buvo tik 2,5 cm.pagulejau nuo treciadienio iki penktadienio jokio judejimo nebuvo tai man leido pasirinkti ar likti ligonine ar galejau vaziuoti i namus, bet likau ligoninej nes pabijojau del to kad galeciau nespeti atvaziuoti i GN is savo namu. Ligoninej kiekviena diena sulaukdavau gydytoju. zinoma kasdien manes ant stalo neguldydavo ir neziuredavo kas ten vyksta. bet pirmadieni po variakojienes ir liuboves vaitoskienes (berods tokia pavarde) apziuros ir kamsciai visokie isejo ir saremiaut po truputi pradeja.
manau kiekviena suejus terminui palieka stacionare bent parai stebejimui, o paskui kaip dievas duos. g.gif


na jau ta Vrijakojienė kai pakrapšto tai ir prasideda gimdymas doh.gif man įdomu ar ji čia specialai taip apžiūri kad greičiau visk g.gif as vyktu
Papildyta:
QUOTE(mamuciukas77 @ 2010 03 07, 13:51)
gal kuri gimdziusi trakuose galetu patarti man. .. esu is vilniaus , bet noreciau gimdyti trakuose, terminas mano kovo 11d. , ar galima ten vaziuoti jei ateis ta kovo 11 ir nebus jokiu gimdymo pozymiu, kad kas nors apziuretu ar ka, nes siaip lankausi pas gine vilniuj poliklinikoj, tik kad per sventes ji nedirbs. ar butinai reik to siuntimo kazkokio? kaip cia daryti nezinau , ar vaziuot ten anksciau ir tartis su kazkuo?? ax.gif patarkittttt!!!!!!!!!!!


pasiimk iš savo gydytojos siuntymą, BŪTINAI


MANO ATVĖJIS TOKS PAATS, TIK AŠ IŠ TRAKŲ, TEN IR SU GYDYTOJA SUSITARUSI. TAI PAS TA KURIA GIMDYTI RUOŠIUOSI, PASAKĖ JAI TERMINAS PER ŠVENTĖS TAI PASIIMK SIUNTYMA IŠ POLIKLINIKOS, IR ATVARYSI, KAD AP-IŲRĖTU drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Mažytė @ 2010 03 07, 14:05)
As kai buvau Trakuose apsiziureti klausiau del epiduro, ar pas juos yra anesteziologas kuris padarytu reikalui esant, tai pasake, kad yra vienas gydytojas kuris nemoka ir nenori daryti, ir jei teks gimdyti jo budejimo metu tai nelabai butu galimybe gauti epidura, nebent kviestis kita gydytoja.


KIEK ŽINAU KAI GIMDŽAI PIRMĄ VAIKĄ TAI SAKĖ KAD REIKAI IŠ PRADŽIU NUSPRESTI DĖL EPIDURO, JAI TIPO NORĖSI TAI KAI ATVAŽIUOSI GIMDYTI TAI JIE IŠKVIES TĄ GYDYTOJĄ KURIS DARO EPIDURA, TIK REIKAI JEMS IŠ ANKSTO PRANEŠTI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2010 03 07, 13:33)

1. Variakojiene, vedeja, dirba kitu laiku BAK
2. Meskaite - kitu laiku dirba BAGK
3. Rogalskis, kitu laiku dirba savo privacioj klinikoj
4. Liubov Vaitoškienė- i-nete info nedaug, bet atsiliepimai geri....
5. Kalinauskas - kaip suprantu gan nedaug dirba ir nedažnai.



Pildykit smile.gif
Atsakyti