Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Man Streiziene taip patikrino kakleli, kad kita diena isejo kamstis o dar kita diena pagimdziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2010 03 03, 19:59)
As ir dabar nieko pries kad man ten "pakrapstytu"  lotuliukas.gif
Nes atsibodo laukti gimdymo, o terminas tik 11d. Tai ir mastau kaip cia geriau suorganizuoti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O jei rimtai, pavargau jau  verysad.gif

langus issiplauk, grindis, as tai taip skatinausi, visa diena tvarkiausi ir nieko nejauciau, paskui dar po dusu pastovejau ir nuvaziavau vakare i patikra mirksiukas.gif ten dar patikrino kakleli, nes jau buvo prasiveres biski.
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2010 03 03, 18:59)
As ir dabar nieko pries kad man ten "pakrapstytu"  lotuliukas.gif
Nes atsibodo laukti gimdymo, o terminas tik 11d. Tai ir mastau kaip cia geriau suorganizuoti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O jei rimtai, pavargau jau  verysad.gif


ir musu terminas 10 -11.. blush2.gif tikuosi, pasidalinsim gimdykla lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasskka @ 2010 03 03, 07:50)
Mes pries dvi dienas jau grizom namo is Traku su suneliu. Antra karta gimdziau Trakuose ir esu labai patenkinta savo pasirinkimu.
Kadangi pirmas gimdymas pries du metus buvo pakankamai lengvas ir sklandus, tai si karta tikejausi to paties, arba kiap sako antras daug greiciau ir lengviau. Deja, visos taisykles turi isimtis.  doh.gif Kaklelis atsidarinejo labai letai. Kaip buvo dar tik apie 7 cm, pradejo kristi vaiko tonai. O buvo penktadienio vakaras, apie 11 val. Kadangi leliuko tonai neatsistatinejo, buvo greitai nuspresta daryti cezari ir tam buvo greitai viskas paruosta.  Jau vyras spejo sudeti ir parasus, kad sutinka operacijai. Bet aciu dievui, leliuko tonai atsistate, ir paskutine akimirka buvo nuspresta, gimdyti. Ir dar pries 12 gime masu sunelis.
Daug kas baiminasi, kad trakai gal nera pasiruose ekstra situacijom. bet mes patys isitikinom, kad taip nera. Buvo penktadienio naktis, bet prireikus greitai buvo paruosta operacine, iskviestas anesteziologas, vaiku gydytoja, skyriaus vedeja. Personalas tikrai puikiai dirba.  thumbup.gif
Laimingai gimus vaikeliui, visi ir mes su teciu, ir gydytojos, ir akuseres atsikvepem po viso patirto streso.
Esu labai dekinga gydytojom ir akuserem uz ju atlikta darba.

sveikinimai wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 04, 01:27-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 03 04, 01:27)
ir musu terminas 10 -11..  blush2.gif tikuosi, pasidalinsim gimdykla  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
butinai pasidalinkit savo ispudziais kai grisite is gimdymo namu smile.gif as irgi zadu gimdyti Trakuose ax.gif tik man dar reikia gerokai paluketi, o taip noreciau per savo gimtadieni kovo 10, bet nepavyks iskrapstyti anksciau laiko lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 04, 01:27-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 03 04, 01:27)
ir musu terminas 10 -11..  blush2.gif tikuosi, pasidalinsim gimdykla  lotuliukas.gif

aha eileje stovesit ir patarimus viena kitai duosit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 03, 09:26)
rasskka, sveikinu susitikus su suneliu 4u.gif  wub.gif bus ekstremalas mirksiukas.gif
O kokios gydytojos budejo, jei ne paslaptis?


Budejo gydytoja Meskaite. O pacio gimdymo metu dalyvavo ir vedeja.
Kadangi buvo penktadienis 23.30, tai nezinau ar ja iskviete is namu ar ji buvo ligoninej. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasskka @ 2010 03 05, 13:57)
Budejo gydytoja Meskaite. O pacio gimdymo metu dalyvavo ir vedeja.
Kadangi buvo penktadienis 23.30, tai nezinau ar ja iskviete is namu ar ji buvo ligoninej.  g.gif


O kaip Meškaitė? Profesionaliai, tvarkingai, griežtai?
Ji mane prižiūri nėštumo metu, bet nežinau, ar dėl to važiuoti į Trakus gimdyti, juolab kad tartis neketinu, kiek pamenu iš ankstesnių SM temų, tai ji nelabai ir važiuoja susitarus dėl tam tikrų asmeninių priežasčių.
Atsakyti
QUOTE(rasskka @ 2010 03 05, 12:57)
Budejo gydytoja Meskaite. O pacio gimdymo metu dalyvavo ir vedeja.
Kadangi buvo penktadienis 23.30, tai nezinau ar ja iskviete is namu ar ji buvo ligoninej.  g.gif


kiek žinau Meškaitė su vedėja, tai dirba kartu \baltupiose privačiuoja klinikoje.
Jos draugelkos friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 03 05, 15:58)
kiek žinau Meškaitė su vedėja, tai dirba kartu \baltupiose privačiuoja klinikoje.
Jos draugelkos friends.gif



Nu kad Meškaitė BAGK dirba tai tikrai, nu dėl vedėjos labai abejoju, neteko ten tokios pavardės sutikti...
Atsakyti
yra, yra BAK variakojiene
http://www.bak.lt/gydytojai/
bet Meskaites pavardes ten nera
Atsakyti