Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

rasskka, sveikinu susitikus su suneliu 4u.gif wub.gif bus ekstremalas mirksiukas.gif
O kokios gydytojos budejo, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Laba diena! smile.gif

Noreciau paklausti... Mano terminas nesciosios korteleje parasytas kovo 6 d. Tai gine liepe sestadieni nuvaziuot i Trakus ir pasirodyti ligonineje. blink.gif Cia tikrai tokia tvarka yra? Kad net be saremiu, siaip vazinetis? g.gif

Ar verta vaziuoti? Man butu ramiau susilaukti kaz-kokios organizmo veiklos ir tada jau i ligonine judeti. rolleyes.gif
Atsakyti
man terminas buvo birzelio 15, as vaziavau i apzoura birzelio 13d. tada atrado, akd veikla truputi vyksta (apziuros metu) toniuku uzrasymo metu paaiskejo, kad man saremiai, kas 5 min. tik as nieko nejauciu bigsmile.gif tai manes jau nebeisleido
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2010 03 03, 12:12)
Laba diena!  smile.gif

Noreciau paklausti... Mano terminas nesciosios korteleje parasytas kovo 6 d. Tai gine liepe sestadieni nuvaziuot i Trakus ir pasirodyti ligonineje.  blink.gif Cia tikrai tokia tvarka yra? Kad net be saremiu, siaip vazinetis?  g.gif

Ar verta vaziuoti? Man butu ramiau susilaukti kaz-kokios organizmo veiklos ir tada jau i ligonine judeti.  rolleyes.gif


Matau tu vilnietė, o kodėl į trakų ligoninę pasiūlė važiuoti?
Ten tavo ginė dirba?
o šiaip manau jei liepė važiuoti, tai reiktų, nes tikrai kartais gal kažko nejaučiam, nematom ar nežinom, tai paskutinėm dienom manau papildomos apžiūros ir apsidraudimas yra verta važiavimo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duti: 03 kovo 2010 - 11:23
[quote=callmyname,2010 03 03, 11:12]
Laba diena! smile.gif

Noreciau paklausti... Mano terminas nesciosios korteleje parasytas kovo 6 d. Tai gine liepe sestadieni nuvaziuot i Trakus ir pasirodyti ligonineje. blink.gif Cia tikrai tokia tvarka yra? Kad net be saremiu, siaip vazinetis? g.gif

Ar verta vaziuoti? Man butu ramiau susilaukti kaz-kokios organizmo veiklos ir tada jau i ligonine judeti. rolleyes.gif

Mano terminas irgi ta pacia diena, kai buvau Traku ligon. tai darbuotoja sake,kad jei iki tos dienos neprasideda saremiai, ginekologe turi israsyti siuntima i II lygio ligonine (Traku tokia ir yra) ir tuomet kreipiesi i ja.
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2010 03 03, 12:12)
Laba diena!  smile.gif

Noreciau paklausti... Mano terminas nesciosios korteleje parasytas kovo 6 d. Tai gine liepe sestadieni nuvaziuot i Trakus ir pasirodyti ligonineje.  blink.gif Cia tikrai tokia tvarka yra? Kad net be saremiu, siaip vazinetis?  g.gif

Ar verta vaziuoti? Man butu ramiau susilaukti kaz-kokios organizmo veiklos ir tada jau i ligonine judeti.  rolleyes.gif


važiuoti jai pasakė butina.
bet jau kaip pakrapštis tai itkrai manau pagimdysi po paros mirksiukas.gif

bėje mano pirma mergaitė gimė kovo 6 4u.gif
Atsakyti
[quote=vaidyte,2010 03 03, 12:17]
[quote=callmyname,2010 03 03, 11:12]
Laba diena! smile.gif

Noreciau paklausti... Mano terminas nesciosios korteleje parasytas kovo 6 d. Tai gine liepe sestadieni nuvaziuot i Trakus ir pasirodyti ligonineje. blink.gif Cia tikrai tokia tvarka yra? Kad net be saremiu, siaip vazinetis? g.gif



Na va, grizau is savo ginekologes su siuntimu i ligonine. Ji sake taip, jei iki kovo 6d nepagimdau(terminas), tuomet pirmadieni vaziuoju i ligonine pasirodyti.Savaitgali nepatare, kadangi tik budintys dirba.
Atsakyti
Man terminas kovo 5 d., tai gine irgi israse siuntima i ligonine ir jei iki termino nepagimdau liepe pirmadieni vaziuoti i ligonine.
Atsakyti
na va, jau musu trys 4u.gif , linkiu mum visom iki pirmadienio pagimdyt
Atsakyti
Na tai lauksim jusu pasisakymu kaip ir kas,nes labai jau idomu,pati zadu gimdyt Trakuose. smile.gif
Atsakyti
As ir dabar nieko pries kad man ten "pakrapstytu" lotuliukas.gif
Nes atsibodo laukti gimdymo, o terminas tik 11d. Tai ir mastau kaip cia geriau suorganizuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O jei rimtai, pavargau jau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2010 03 03, 12:22)
Matau tu vilnietė, o kodėl į trakų ligoninę pasiūlė važiuoti?
Ten tavo ginė dirba?
o šiaip manau jei liepė važiuoti, tai reiktų, nes tikrai kartais gal kažko nejaučiam, nematom ar nežinom, tai paskutinėm dienom manau papildomos apžiūros ir apsidraudimas yra verta važiavimo...

Trakus issirinkau pati mirksiukas.gif Gine ta dalyka zinojo, del to ir siule tenai vaziuoti.
Tik tai as kaz kaip noreciau, kad naturaliai viskas prasidetu, be jokiu krapstymu biggrin.gif
Pirmas vaikutis gimes Rygoje - ten ne tik pakrapste, bet ir vandenius nusileide. doh.gif Tai dabar naturaliai noreciau. bigsmile.gif
Rytoj "naturaliai" vaziuosiu i bikini depiliavima lotuliukas.gif
Atsakyti