Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(vaidyte @ 2010 03 01, 22:43)
Na ir mes siandien buvom ligonines apziureti.Telefonu pries tai pasiklausiau ar galim atvaziuoti, tai labai maloniai pakviete, bet atvykus prieme labai formaliai. Tris kartus isgirdau klausima ,,Tai ka jus  norite suzinoti?,, chm...paklausiau man rupimus klausimus ir traukiau uz liezuvio darbuotoja, is jos pacios jokios iniciatyvos. Tipiskas lietuviskas personalo elgesys. Na zinoma, juk ir LT randuosi...Na tikiuosi reikiamu momentu formalumu neliks. Isiprasiau uzmesti aki i palatas, bet pamirsau apie gimdykla, ai...kai reiks ir pamatysiu. Na jei ne jusu rekomendacijos, tai suabejociau ar noriu ten vaziuoti.

biggrin.gif bet nesuprantu, o ka jus norėjote, kad atvaiuojate ur jus kaip po muzėju vedžioja ir viską pasakoja ir rodo g.gif

Tai normalu, jus gi paprašėt atvažiuoti apžiūrėti, jums gi įdomu, jus ir klauset kas įdomu.



Nesupratau jusų nepasitenkinimo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažytė @ 2010 03 01, 13:03)
Sveiki,
buvom ir mes apziureti Traku ligonine. Mums aprode gimdykla, palatas, atsake i visus klausimus. Siaip ispudi gera paliko ir planuoju ten gimdyti. Pazistamos, kurios gimde sioje ligonineje liko patenkintos personalu ir prieziura. Bet neseniai teko girdeti neigiamus atsiliepimus apie ten dirbanti gyd.Kalinauska. Gal kam teko su juo susidurti ir gali pasidalinti savo ispudziais?

savaite gulejau Trakuose ne karto nemaciau Kalinausko, jisjei ten dirba tai tik laaaaabai retai g.gif
Atsakyti
QUOTE(iremas @ 2010 02 26, 15:25)
as lankaiu Semetos kursus smile.gif superiniai, tikrai buvo verta lankyti 4u.gif  4u.gif , o Trakai apie ji zino, tai ir klausineja ar lanket kursus ar ne smile.gif


as pries 10 metu lankiau hihihi.gif bet manes neklause, nes jau turiu sunu..taigi ir praktikos turiu. is viso mane pavadino, tipo ta, kur problemu neturi biggrin.gif nu tikrai mums gerai sekesi ir su zindymu ir su kitasi reikalais
QUOTE(vaidyte @ 2010 02 26, 16:55)
Tai, jeigu nakvyne vyrui apie 60-70Lt para, tai gal verta VIP uz 300Lt visam laikui , tuomet kaip suprantu WC ten pat ir dusas butu, kaina mazai skiriasi, bet patogiau...?

jo dusas ir WC tirkai patogiau, nes jei siuta, norisi nusiprausti ir apacioje ir po kiekvieno ejimo i WC, akd greiciau gytu ir vaika nebaisu palikti..o tai kai eini i ta priimamojo dusa ir sakysim vyro ner, tai tada sunkoka

QUOTE(vaidyte @ 2010 03 01, 13:11)
Mes siandien vaziuosim pasiziureti, pasiklausineti. Bet kaip kosmariskai kainos skiriasi Lietuvos miestuose....va pvz. suzinojau,kad Kauno II ligonineje jei vyras pasilieka uz para moka 14Lt...skirtumas tikrai didelis


gal cia pvz. po Cezario g.gif negaliu nieko sakyti, gal krizines kainos bigsmile.gif
QUOTE(vaidyte @ 2010 03 01, 22:43)
Na ir mes siandien buvom ligonines apziureti.Telefonu pries tai pasiklausiau ar galim atvaziuoti, tai labai maloniai pakviete, bet atvykus prieme labai formaliai. Tris kartus isgirdau klausima ,,Tai ka jus  norite suzinoti?,, chm...paklausiau man rupimus klausimus ir traukiau uz liezuvio darbuotoja, is jos pacios jokios iniciatyvos. Tipiskas lietuviskas personalo elgesys. Na zinoma, juk ir LT randuosi...Na tikiuosi reikiamu momentu formalumu neliks. Isiprasiau uzmesti aki i palatas, bet pamirsau apie gimdykla, ai...kai reiks ir pamatysiu. Na jei ne jusu rekomendacijos, tai suabejociau, ar noriu ten vaziuoti.

pabandykit nuvaziuoti i Antakalni, kaip ten aprodys palatas mirksiukas.gif Manau tiesiog ant zmogaus tokio pataiket, nes man tai labai mielai butu viska aprode, tik viskas buvo uzimta isskyrus mazaja gimdykla lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 03 02, 10:21)
savaite gulejau Trakuose ne karto nemaciau Kalinausko, jisjei ten dirba tai tik laaaaabai retai g.gif


Aciu uz atsakyma, net ramiau pasidare 4u.gif Tikiuosi neteks ir man su juo susidurti.
Gal kam teko stebetis ligonineje suejus gimdymo terminui? Kaip ten viskas vyksta, ar paguldo ir stebi, ar tiesiog paskiria laika kada atvaziuoti patikrina ir paleidzia?
Atsakyti
as pirma vaika gimdziau pries 8 metus. Turejau gimdyti gruodzio 24, taciau mano leliukas neskubejo i si pasauli smile.gif gruodzio 28 is vakaro pagulde i ligonine, suleido ale migdomuosius ir viskas paliko palatoje, jokios prieziuros nieko, paryciais man prasidejo saremiai,tada liepe skaiciuoti ir kai jau saremiai buvo "normalus" nuvede i gimdykla, va tada ir prasidejo visas stebejimas:)
Atsakyti
Siaip mano palatos kaimyne gulejo jau po termino... Tai jai gine buvo siuntima israsius i ligonine, ja pagulde, nes tonusus matuoja 3 kartus per diena... Ten jie leidzia ilgai pernesiot po termino, nes jai terminas buvo vasario 2 diena, o leido nesioti iki vasario 17 dienos, tai ji vargse jau nuo 5 vasario gulejo ligoninej...
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 03 02, 10:01)
biggrin.gif  bet nesuprantu, o ka jus norėjote, kad atvaiuojate ur jus kaip po muzėju vedžioja ir viską pasakoja ir rodo g.gif

Tai normalu, jus gi paprašėt atvažiuoti apžiūrėti, jums gi įdomu, jus ir klauset kas įdomu.
Nesupratau jusų nepasitenkinimo blink.gif


Savo nuomone galiu parasyti? O suprantat jos ar nesuprantat JUS -mane maziausiai domina.
Atsakyti
QUOTE(vaidyte @ 2010 03 01, 21:43)
Na ir mes siandien buvom ligonines apziureti.Telefonu pries tai pasiklausiau ar galim atvaziuoti, tai labai maloniai pakviete, bet atvykus prieme labai formaliai. Tris kartus isgirdau klausima ,,Tai ka jus  norite suzinoti?,, chm...paklausiau man rupimus klausimus ir traukiau uz liezuvio darbuotoja, is jos pacios jokios iniciatyvos. Tipiskas lietuviskas personalo elgesys. Na zinoma, juk ir LT randuosi...Na tikiuosi reikiamu momentu formalumu neliks. Isiprasiau uzmesti aki i palatas, bet pamirsau apie gimdykla, ai...kai reiks ir pamatysiu. Na jei ne jusu rekomendacijos, tai suabejociau ar noriu ten vaziuoti.


Tai vat ir mum taip buvo.. traukt uz liezuvio reikejo, nelabai kalbi darbuotoja pasitaike g.gif bet tiesiog gal kai cia Trakai ir ju personalas taip isgirti, tai tiesiog ir tikiesi nezinia ko blush2.gif
Nieko, neuzilgo pamatysiu ir palatas, ir gimdykla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažytė @ 2010 03 02, 12:37)
Aciu uz atsakyma, net ramiau pasidare 4u.gif  Tikiuosi neteks ir man su juo susidurti.
Gal kam teko stebetis ligonineje suejus gimdymo terminui? Kaip ten viskas vyksta, ar paguldo ir stebi, ar tiesiog paskiria laika kada atvaziuoti patikrina ir paleidzia?


na aš kai buvau su gydytoja susitarus, tai kai man terminas suėjo, o dar buvau su pilvu nestuke.gif , tai paguldė į ligoninę, pirmą dieną pakrapštė te doh.gif , bet kai antra diena jokios veiklos vis dėl to nevyko, tai skatino gimdyma doh.gif žiauriai skauda, nors gimdymas buvo greitas , per 4 val ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidyte @ 2010 03 02, 14:27)
Savo nuomone galiu parasyti? O suprantat jos ar nesuprantat JUS -mane maziausiai domina.


irnesakyk.gif rašykit prašom

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 03 02, 14:53)
na aš kai buvau su gydytoja susitarus, tai kai man terminas suėjo, o dar buvau su pilvu nestuke.gif , tai paguldė į ligoninę, pirmą dieną pakrapštė te doh.gif , bet kai antra diena jokios veiklos vis dėl to nevyko, tai skatino gimdyma doh.gif žiauriai skauda, nors gimdymas buvo greitas , per 4 val ax.gif
Papildyta:
irnesakyk.gif rašykit prašom

hihihi.gif

oi tai jau dabar irgi greitai wub.gif siaip kuo greiciau atsidarineja kaklelis, tuo labiau skauda doh.gif , bet skatinimas is viso labai skausmingas (nors laimei as jo nepatyriau)
Atsakyti
sveikos,as Trakuose gimdziau pries beveik 3 metus. Norejau pasisakyti apie gyd. K.Kalinauski(jei cia apie ta pati snekama). Nezinau,kokiu negerybiu girdejot apie ji,bet as asmeniskai,tai labai likau patenkinta sio gydytojo darbu ir esu jam be galo dekinga,nes tik jo deka man neatliko cezario ir pagimdziau pati. Ir siaip jis toks zmogus prie bajerio,kurio juokeliu gal ir ne kiekviena supranta arba jie gali buti ne kiekvienam nepriimtini. Bet as tai zemai lenkiuosi sitam gydytojui. Beje buvau visiskai su niekuo nesitarus,atvaziavusi na ura taip sakant biggrin.gif ,buvo jau praejes gimdymo terminas. Tai del sito dalyko,manes pasiteiravo ar as dar lauksiu ar noriu gultis i ligonine. Kai atsiguliau,tai jokios ten ypatingos prieziuros nebuvo, echoskopa tik padare, o ant ryto butu jau skatine. Kaip isisreiske viena sesele,cia ne kurortas,jei atsigulei,tai ir gimdyk biggrin.gif

Siaip man tik geri prisiminimai like,ir jei gimdysiu,tai tik dar karta Trakuose!

Sekmes visoms pagimdziusioms ir gimdysiancioms sioje ligonineje 4u.gif
Atsakyti
Mes pries dvi dienas jau grizom namo is Traku su suneliu. Antra karta gimdziau Trakuose ir esu labai patenkinta savo pasirinkimu.
Kadangi pirmas gimdymas pries du metus buvo pakankamai lengvas ir sklandus, tai si karta tikejausi to paties, arba kiap sako antras daug greiciau ir lengviau. Deja, visos taisykles turi isimtis. doh.gif Kaklelis atsidarinejo labai letai. Kaip buvo dar tik apie 7 cm, pradejo kristi vaiko tonai. O buvo penktadienio vakaras, apie 11 val. Kadangi leliuko tonai neatsistatinejo, buvo greitai nuspresta daryti cezari ir tam buvo greitai viskas paruosta. Jau vyras spejo sudeti ir parasus, kad sutinka operacijai. Bet aciu dievui, leliuko tonai atsistate, ir paskutine akimirka buvo nuspresta, gimdyti. Ir dar pries 12 gime masu sunelis.
Daug kas baiminasi, kad trakai gal nera pasiruose ekstra situacijom. bet mes patys isitikinom, kad taip nera. Buvo penktadienio naktis, bet prireikus greitai buvo paruosta operacine, iskviestas anesteziologas, vaiku gydytoja, skyriaus vedeja. Personalas tikrai puikiai dirba. thumbup.gif
Laimingai gimus vaikeliui, visi ir mes su teciu, ir gydytojos, ir akuseres atsikvepem po viso patirto streso.
Esu labai dekinga gydytojom ir akuserem uz ju atlikta darba.

Atsakyti