Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(vaidyte @ 2010 02 25, 17:30)
Tai ar verta vaziuot kalbetis apskritai?


Tai vat, kad regis nelabai vertejo.. Na tiek, kad esam is Vilniaus ir zinosim dabar, kur yra ligonine, tai prisireikus nebereiks blaskytis.. O seip dideles naudos nebuvo.. schmoll.gif Ir dar pabambejo, kad nelankem kursu jokiu, sake nieko nemokesim verysad.gif
Atsakyti
Laukiam stebuklo, bet juk reikėjo bent paskambinti, susitarti prieš važiuojant unsure.gif, o tai nieko nepamatėt, nes, ko gero, buvo užimta. Juk kai Jųs gimdysite, niekas irgi apsižiūrėjimui neateis schmoll.gif
Nesijaudink, šiaip viskas bus gerai.
O šiaip asižiūrėti pasikalbėti tikrai verta nuvažiuot (na, jei jums to reikia), bet būkit supratingos, pasiskambinkite- juk tikrai gali būti kelios gimdyvės vienu metu, ar cezarį kam daryt. Mes važiavom po pietų- tai pasiūlė ir prieš pat važiuojant dar kart susiskambinom. Aprodė viską maloniai, atsakė į visus rūpimus klausimus.

Sąrėmių metu leidžia/ siūlo naudotis tuo dušu, kuris yra priėmime.
Siūlyčiau į gimdyklos krepšį įsidėti kelis rankšluosčius, bent man tai pravertė.
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2010 02 25, 17:35)
Tik tai akusere negalejo aiskiai sakyti, ar tuoje VIP palatoje reikia uz vyra papildomai moketi, ar ne...  g.gif


VIP palata kainuoja 300 Lt 3 paroms, papildomai daugiau nieko nereikia moketi.
O del aprangos vyrui, na, nera jie ten kategoriski. Maniskis turejo savo paprasta namine apranga (treningines kelnes, T-short, tapkes) ir nieks neisvare nei is palatos, nei is gimdyklos.
VIP palata tuo ir patogi, kad dushas ir WC visada vietoj, ir ji bene arciausiai gimdyklu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MANOUCHE @ 2010 02 26, 00:34)
VIP palata tuo ir patogi, kad dushas ir WC visada vietoj, ir ji bene arciausiai gimdyklu. smile.gif

Dušas tai 100proc. superinis dalykas, tik va tas artumas prie gimdyklų tai ne visoms gali patikti smile.gif Man pačiam koridoriaus gale gimdymai girdėjosi, bet man tai patiko, malonūs prisiminimai smile.gif
Atsakyti
O jei ne VIP palatoj, tai ar vyras gali pasilikti nakvot, nes kaip supratau palatos vienvietes? Ar nera grieztu lankymo valandu?
Atsakyti
QUOTE(vaidyte @ 2010 02 26, 10:17)
O jei ne VIP palatoj, tai ar vyras gali pasilikti nakvot, nes kaip supratau palatos vienvietes? Ar nera grieztu lankymo valandu?

Vat apie lankymo valandas mes nepaklausem g.gif
O siaip - VIP palatoje yra toks keistokas dermantininis dalykas, ant kurio gali vyras miegoti. ax.gif
O visos kitos palatos yra tipa 2-vietes, bet guldo ten po vienai ir antra lova - vyrui. Del miegojimo patogumo vyrui, tai paprastoj palatoj atrodo net geriau biggrin.gif
Atsakyti
kas skambinotes ir taretes del gimdyklos ir palatu apziurejimo, gal galite parasyti Traku gimdymo namu tel.nr.? 4u.gif mes su vyru planuojam nuvaziuoti apsiziureti, bet noretume pries tai pasiskambinti ax.gif
Atsakyti
As pasiskambinusi vaziavau apziureti,tai to metu visos palatos buvo uzimtos ir pagrindine gimdykla doh.gif parode tik mazaja gimdykla ir kurioje vietoje dusas lotuliukas.gif nes ir jis buvo uzimtas biggrin.gif ale tada susipazinau su Streiziene, pasikalbejom, apsitarem del kitos apziuros (man buvo tada 35 savaites)susiderinom laika, nes ji vaziavo atostogu..zodziu vizitu buvau patenkinta..o gimdymu negirdejau kazkaip, as paciam koridoriaus gale gulejau, tai matyt nebuvo tuo metu skardziabalses gimdyves biggrin.gif
Atsakyti
As gimdziau toj mazojoj gimdykloj... Nera ten dusu, man net ir neprireike, nes nespejo net klizmos pastatyt smile.gif O kol gulejau iki ir po gimdymo tai tik vienas gimdymas girdejosi palatoj, kaip gimdykloj reke gimdyve, bet paskui supratau kodel, nes po gimdymo ja atveze i palata salia mano, tai oj skardziabalse moteriske - per siena gimrdejosi visos kalbos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2010 02 25, 22:42)
Laukiam stebuklo, bet juk reikėjo bent paskambinti, susitarti prieš važiuojant  unsure.gif, o tai nieko nepamatėt, nes, ko gero, buvo užimta. Juk kai Jųs gimdysite, niekas irgi apsižiūrėjimui neateis  schmoll.gif




Aga, Jus teisi blush2.gif Tiesiog dabar taip smegeneles susisuke, kad tik paskui pagalvoji, kaip reikejo daryt, ko nepadariau 4u.gif

O kaip del nestukiu kursu? Ar visos esat kazkokius lanke?
Atsakyti
as lankaiu Semetos kursus smile.gif superiniai, tikrai buvo verta lankyti 4u.gif 4u.gif , o Trakai apie ji zino, tai ir klausineja ar lanket kursus ar ne smile.gif
Atsakyti
Mes lankeme VASC besilaukianciu mokyklele ir zindymo kursus - thumbup.gif
Atsakyti