Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Tikriausiai vienintele Traku ligonine reikalauja vyrui spec rubu? Kiek zinau kitur jie nereikalingi...
Atsakyti
Kitur vis tiek reikalinga svari, ne is gatves apranga. Manau, kad toks svaros priziurejimas pliusas 4u.gif
Atsakyti
spec drabuzelius galima nusipirkti paciuose trakuose netoli ligonines esancioj vaistinej, priemeime yra adresiukas vaistines. as asmeniskai nuejau i paprasta vaistine ir man dave toki zalia chalata uz 2 Lt ir dar ligoninej nusipirko vyras tuos batus specialius uz 1 Lt ir daugiau nieko vyrui nereikejo. buvo kepure uzsidejes tai liepe nusiimt matyt juokingai atrode lotuliukas.gif maziau jus pergyvenkit del tu drabuzeliu blogiausiu atveju paprasysit sanitare parupins vyrui drabuzeliu mirksiukas.gif aisku geriau nepiknaudziaut ax.gif
Atsakyti
As paprastoj vaistinej vyrui pirkau chalata ten sterilus chirurginis tipo, tai apie 15 Lt kainavo... O kitas vyras maciau ejo su tuo daktarisku kombinezonu - kelnes ir maike irgi tiko tokia apranga... smile.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti ar paciose gimdyklose yra dusai? Na zinau, kad vonios Trakai neturi, bet kaip reikalai su dusais saremiu metu?? g.gif
Atsakyti

Norejau pasiteirauti ar paciose gimdyklose yra dusai? Na zinau, kad vonios Trakai neturi, bet kaip reikalai su dusais saremiu metu?? g.gif

ir dar klausimiukas...ar reikia i gimdykla imti is karto savus drabuzelius naujagimiui ar is pradziu aprengia ligonines?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 02 25, 13:47)
Kitur vis tiek reikalinga svari, ne is gatves apranga. Manau, kad toks svaros priziurejimas pliusas 4u.gif


Na savaime suprantama, kad reikalingi svarus rubai, taciau ne sterilus, juk vaikelis ateina jau i ne sterilia aplinka ir bet kokiu atveju uzsikrecia tam tikra mikroflora. As pamaniau,kad kitaip neileis be aprangos...
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2010 02 25, 16:31)
Norejau pasiteirauti ar paciose gimdyklose yra dusai?  Na zinau, kad vonios Trakai neturi, bet kaip reikalai su dusais saremiu metu??  g.gif

ir dar klausimiukas...ar reikia i gimdykla imti is karto savus drabuzelius naujagimiui ar is pradziu aprengia ligonines?

nu su dusais man atrodo ten sudetinga mastau.gif as bent jau nemaciau gimdykloje.
As emiau savus drabuzelius vaikiukui i gimdykla ir sauskelne (ale viskas buvo per dideli doh.gif )

QUOTE(vaidyte @ 2010 02 25, 16:53)
Na savaime suprantama, kad reikalingi svarus rubai, taciau ne sterilus, juk vaikelis ateina jau i ne sterilia aplinka ir bet kokiu atveju uzsikrecia tam tikra mikroflora. As pamaniau,kad kitaip neileis be aprangos...

Tai Bagira parase. mano vyras pasieme savo gydytojo chalata, batai vietoje, o kepures neturejo (as supratau, kad jos reik, tik per saremius vaikstinedama koridorium ir skaitinedama taisykles doh.gif ir buvo jau 1 val. nakties doh.gif )
Atsakyti
O mes buvom va Trakuose apsiziuret.. bet kazkaip nei palatu, nei gimdyklos neparode schmoll.gif Koridoriuj pakalbejom tik, paklause, kas domina, papasakojo, ko klausinejom ir viskas g.gif
Atsakyti
Tai ar verta vaziuot kalbetis apskritai?
Atsakyti
smile.gif+2010 02 25, 18:29-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 02 25, 18:29)
O mes buvom va Trakuose apsiziuret.. bet kazkaip nei palatu, nei gimdyklos neparode  schmoll.gif  Koridoriuj pakalbejom tik, paklause, kas domina, papasakojo, ko klausinejom ir viskas  g.gif

Gal gimde kas to laiku?

Kai mes buvome (penktadieni po pietu), tai maloniai parode viska: ir gimdyklos (2 ten yra, antra tokia paprasta - naudoja kai baby-bumas yra), ir VIPine palata, ir paparasta. Ir papasakojo labai maloniai - gal pusvalandi prasnekejome biggrin.gif

Tik tai akusere negalejo aiskiai sakyti, ar tuoje VIP palatoje reikia uz vyra papildomai moketi, ar ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2010 02 25, 15:31)
Norejau pasiteirauti ar paciose gimdyklose yra dusai?  Na zinau, kad vonios Trakai neturi, bet kaip reikalai su dusais saremiu metu??  g.gif

ir dar klausimiukas...ar reikia i gimdykla imti is karto savus drabuzelius naujagimiui ar is pradziu aprengia ligonines?

Dušo gimdykloje nėra, tik priėmime, bet jis penki žingsniai nuo gimdyklos, tai nesunku nueiti smile.gif Ir leidžia eiti, jei nori, nors man pati akušerė pasiūlė ax.gif

Maniškį iš pradžių tik suvystė, o aprengė jau palatoje mūsų drabužėliais (aš po CP buvau). Šiaip ten skyrius yra mažiukas, keli žingsniai ten, keli ten, tai mes į pačią gimdyklą išvis nieko nesinešėm, ko reikėjo, vyras atnešdavo iš palatos smile.gif
Atsakyti