Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

oj aciu labai uz tiek informacijos 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 29, 01:30)
o as irgi perskaiciau ta riziku sarasa g.gif keista, bet rizika, jei yra du ir daugiau cezariu, o as tik viena turejau verysad.gif tai kodel as pakliuvau i ta rizikos sarasa doh.gif  doh.gif  doh.gif  juk visa kita kaip ir gerai buvo verysad.gif

ot buciau turejus ta sarasa po ranka - butu tiksliai manes is ten neiskrapste lotuliukas.gif

nors aisku jau nebe tas galvoje buvo, kai jau primygtinai tave isvaro blush2.gif

dabar vis galvoju, o jei tada butu Rogalskis budejes, kuris dare pirma cezari, gal pasivedus ji i sona, buciau sutarus, kad ir antra priimtu, manau uz pinigelius jis butu sutikes ax.gif

beto kai nuvaziavau dar 12 nebuvo, kiek pamenu, o kazkas rase, kad neontologas iki pietu buna, tai gal butu paoperave ir butu dar neisvaziaves tas neontologas, nors man aiskino kad jo nera ir kad tikrai neiskvies del manes, nors siuliau sumoketi per kasas...

jau visai galva man susisuko doh.gif

manau jus visiskai nieko nepraloset,kad jus isiunte nes dabar supat savo suneli. zinoma ka teko patirti po to kai buvai daktaro uztikrintas kad viskas bus gerai ir gauti su slapiu skuduru per veida yra ziauriai slykstu.
Atsakyti
na bet tikiuos, kad kam rupes si tema, bus daugiau informuotas, nes per savaite dasidejo du tokie pasakojimai, kai vedeja pavede, gal zmones ne taip patikliai ziures i vedejos tarimasi ax.gif gal kam i nauda bus...

o taip - man svarbiausia dabar turiu savo suneli thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

geriau jau jis gime RK, nei kad namie, kai pasakojau savo istorija, salia operacineje buvo moteris nukraujavus, gimdanti namie vonioje su vyru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 29, 12:29)
na bet tikiuos, kad kam rupes si tema, bus daugiau informuotas, nes per savaite dasidejo du tokie pasakojimai, kai vedeja pavede, gal zmones ne taip patikliai ziures i vedejos tarimasi ax.gif gal kam i nauda bus...

o taip - man svarbiausia dabar turiu savo suneli thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

geriau jau jis gime RK, nei kad namie, kai pasakojau savo istorija, salia operacineje buvo moteris nukraujavus, gimdanti namie vonioje su vyru doh.gif

na jau jo geriau jau tada manau nesitaru vaziuot ir but isveztai tikintis kad taip butina, o ne po to kai buvai garantuotas kad gimdysi ten ir butent su vedeja ir likti ant ledo doh.gif jei nepaslaptis uz ta tarimasi su variakojiene jus mokejot is anksto ar ne? blush2.gif
kazkur skaiciau tema apie atsidekojimus, bet ten tema grynai buvo apie antakalni ir siaip vilniaus GN. man idomu kokios yra dabar "dovaneles" Traku GN?gal kuri dekojo daktarams Trakuose?
Atsakyti
Kuo toliau skaitau sia tema...tuo noras gimdyti trakuose blesta verysad.gif jauciu reiks rinktis VGN tik jauciu ten bus zavalas doh.gif

Blin kazkaip visai susibalamutinau...jauciu gal po naujako reikia nuvaziuoti i trakus ir apsiziureti..pabendrauti su personalu...gal ramaiu bus g.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
QUOTE(Katuliux @ 2009 12 29, 13:54)
Kuo toliau skaitau sia tema...tuo noras gimdyti trakuose blesta  verysad.gif  jauciu reiks rinktis VGN  tik jauciu ten bus zavalas  doh.gif

Blin kazkaip visai susibalamutinau...jauciu gal po naujako reikia nuvaziuoti i trakus ir apsiziureti..pabendrauti su personalu...gal ramaiu bus  g.gif

skaitau ir aš vis paskutiniu metu šią temą ir ne tik šią ax.gif bet noras gimdyti Trakuose visiškai neblėsta, atvirkščiai netgi blush2.gif
pirmą gimdžiau susitarusi su Variakojiene, viskas buvo tvarkoje, tik supratau tokį dalyką, kad būčiau lygiai taip pat pagimdžiusi ir pas kitą gydytoją, šiltas ten personalas ax.gif Aišku gerai, kai viskas gerai rolleyes.gif
Milduxe puikiai Tave suprantu, bet kažkiek suprantu ir vedėja, labai jau ji užimta ax.gif aišku nereikia žadėti, ko negali tęsėti, matyt ji tikėjosi, kad taip greitai negimdysi ir ji dar spės grįžti po nedarbingumo į Trakus ax.gif kito paaiškinimo aš nerandu ir nelabai suvokiu kaip galima manipuliuoti pažadais unsure.gif
tik vieno dalyko aš bijau, kad galėsiu nespėti į Trakus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enėja @ 2009 12 29, 15:08)
Laba diena  4u.gif

skaitau ir aš vis paskutiniu metu šią temą ir ne tik šią  ax.gif bet noras gimdyti Trakuose visiškai neblėsta, atvirkščiai netgi  blush2.gif
pirmą gimdžiau susitarusi su Variakojiene, viskas buvo tvarkoje, tik supratau tokį dalyką, kad būčiau lygiai taip pat pagimdžiusi ir pas kitą gydytoją, šiltas ten personalas  ax.gif Aišku gerai, kai viskas gerai  rolleyes.gif
Milduxe puikiai Tave suprantu, bet kažkiek suprantu ir vedėja, labai jau ji užimta  ax.gif  aišku nereikia žadėti, ko negali tęsėti, matyt ji tikėjosi, kad taip greitai negimdysi ir ji dar spės grįžti po nedarbingumo į Trakus  ax.gif kito paaiškinimo aš nerandu ir nelabai suvokiu kaip galima manipuliuoti pažadais  unsure.gif
tik vieno dalyko aš bijau, kad galėsiu nespėti į Trakus  biggrin.gif

nu as jauciu po naujako apsilankysiu trakuose ir VGN APSIZIURESIU KAIP TEN KAS...GAL PAVYKS SU PERSONALU PAKALBETI...GAL TADA BUS LENGVIAU PASISPRESTI

Tiesa nelabai supratau...sakykim jeigu as turesiu streptokoka...tai manes trakai nepriims g.gif ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2009 12 29, 14:11)
nu as jauciu po naujako apsilankysiu trakuose ir VGN APSIZIURESIU KAIP TEN Tiesa nelabai supratau...sakykim jeigu as turesiu streptokoka...tai manes trakai nepriims g.gif  ar kaip?

neturėsi, viskas bus gerai biggrin.gif
bent kaip aš suprantu tiesiog tada reik informuoti, gimdymo metu leis antibiotikus ar kokį ten velnią, reik savo giniaus pasiklausinėti g.gif
Atsakyti
sako, kad VGN labai nepatogios lovos. Drauge uzvakar pagimde, tai sake, kad visus sonus skauda nuo gulejimo tose lovose, vakare net nenorejo galvoti apie miegojima doh.gif
Atsakyti
Aš VGN gimdžiau prieš 4 metelius, tai lovos tikrai buvo siaubingos. Per kelias paras kelias valandas ir tenumigau.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Buvom siandien su MB Traku GN, norejau issiklausineti apie gimdyma - ko reikia ir pan., bet matyt ne ant tos dienos pataikem, nes liepe laukt uz duru, pralaukem 2 ,5 val. ir galiausiai nieko nepese isvaziavom namo... Tai is to nauda tik tokia, kad susizinojom kur randasi pati ligonine, kad kai jau gimdyt vaziuosiu - nereikes klaidziot smile.gif
Tai norejau tada informacijos is neseniai ten gimdziusiu mamyciu:
1. Jeigu nori epiduro, ar reikia tureti epiduro rinkini?
2. Ar reikia vyrui plauciu nuotraukos?
3. kaip supratau paskaicius jusu plepaliukus, vyrui tik tu maisiniu tapkiu neuzteks, reikia visus drabuzius nusipirkt vaistinej??
4. Ar noriai ten daro epidura?? Nes pirma gimdziau su epiduru ir labai labai noriu antra taip gimdyt smile.gif
Dar laukiant uz duru girdejom viena gimdyve taip reke, kad man jau nejauku pasidare - pradejau vel bijot gimdyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2009 12 29, 19:22)
Sveikutes  4u.gif  Buvom siandien su MB Traku GN, norejau issiklausineti apie gimdyma - ko reikia ir pan., bet matyt ne ant tos dienos pataikem, nes liepe laukt uz duru, pralaukem 2 ,5 val. ir galiausiai nieko nepese isvaziavom namo... Tai is to nauda tik tokia, kad susizinojom kur randasi pati ligonine, kad kai jau gimdyt vaziuosiu - nereikes klaidziot smile.gif
Tai norejau tada informacijos is neseniai ten gimdziusiu mamyciu:
1. Jeigu nori epiduro, ar reikia tureti epiduro rinkini?
2. Ar reikia vyrui plauciu nuotraukos?
3. kaip supratau paskaicius jusu plepaliukus, vyrui tik tu maisiniu tapkiu neuzteks, reikia visus drabuzius nusipirkt vaistinej??
4. Ar noriai ten daro epidura?? Nes pirma gimdziau su epiduru ir labai labai noriu antra taip gimdyt smile.gif
Dar laukiant uz duru girdejom viena gimdyve taip reke, kad man jau nejauku pasidare - pradejau vel bijot gimdyt smile.gif

trakuose nemegsta epiduru. linke naturaliai priimti. labai prasiau, bet mane apgavo. rekiau,kaip ir kitos gimdziusis tuo metu.nors po gimdymo buvau dekinga,labai greitai atsigavau
Atsakyti
QUOTE(Ūlos mama @ 2009 12 29, 23:52)
trakuose nemegsta epiduru. linke naturaliai priimti. labai prasiau, bet mane apgavo. rekiau,kaip ir kitos gimdziusis tuo metu.nors po gimdymo buvau dekinga,labai greitai atsigavau

drinks_cheers.gif
trakai uz naturalu gimdyma 4u.gif thumbup.gif
as nors iskart sakiau,kad gimdysiu naturaliai,bet kai gimdymas buvo toks baisus,prasiau nuskausminimu,tai tik kazka i laseline suleido, visiskai nepadejo doh.gif
bet dabar dziaugiuosi,kad naturaliai gimdziau wub.gif
Atsakyti