Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(MANOUCHE @ 2010 02 18, 17:53)
Tariausi su juo ir gimdziau neseniai, nu mazesne taxa jis man pasake smile.gif. Viskas priklauso, kaip susisnekama, taip manau. Bet buciau ir daugiau mokejus. Ai, kai nori konkretaus daktaro, taip ir gaunas, ypac kai visa nestuma jis priziurejo. Nors is principo, manau, kad Trakuose kiekvienas gerai ismano savo darba, nebutina ir tartis.

Man jis pasake kaina, paklause ar negasdina, kadangi pastovi jo kliente galetume derint, bet kadangi buvau pasiryzus ir daugiau moket prisiskaicius forume, tai man jo suma tiko thumbup.gif Beje kiek mokejai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 02 18, 20:44)
ir del gydytoju, ar butina jiems moketi "atsidekoti"? blush2.gif ta prasme, jei pvz man nesvarbu kuris is akuseriu priimines gimdyma g.gif

Mano vyras tiesiai paklause akuserei biggrin.gif
Jinai atsake, kad visiskai nebutina, bet nevienas neatsisakys ax.gif Tik tai ne buteliais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2010 02 19, 10:31)
Mano vyras tiesiai paklause akuserei  biggrin.gif
Jinai atsake, kad visiskai nebutina, bet nevienas neatsisakys  ax.gif Tik tai ne buteliais  lotuliukas.gif


aisku lotuliukas.gif saunuolis vyras, kad isdryso thumbup.gif

matau, kad greitai gimdysit, lengvo ir greito gimdymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 02 14, 15:20)
Be 37 sav. nepriima jokia kita ligonine, tik AK 4u.gif


Man ginė sakė, kad iki 35 sav. priima tik AK, o nuo 35 iki 37 sav. galima važiuoti ir į AK ir į bet kuriuos gimdymo namus, o patys Trakai priims tik nuo 37 sav. g.gif

O Trakuose priima ir aprodo tikrai maloniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MANOUCHE @ 2010 02 18, 21:10)
O akusere Lina Matyzonkiene pavarde? Jeigu taip, tai laaabai miela ir faina.

Zinok, pavarde mazom raidem parasyta, o as kazkodel be akiniu buvau blink.gif lotuliukas.gif tai neiskaiciau..ale Streiziene, ja Linute vadino wub.gif dar zinau, akd ji turi du sunus ir tie bu labai su teciu susikukave, nu tipo, nei vieno "jos" vaiko, nes mano sunus tai toks "mamos" vaikas..ale kiek mes ten prikalbejom ziuriu g.gif matyt tikrai nelabai sunkus tas mano gimdumas buvo biggrin.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 02 18, 22:03)
as tariausi pries metus,tai dydesne suma buvo

tada gal dar tipo ne "sunkmetis" ir ne "krize" buvo g.gif doh.gif

mudra..nu nezinau, gal pvz. VGN priimtu, del RK nezinau, bet cia pagal lygius tos ligonines, siaip Trakai, BAK be 37 sav schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos... Aš du vaikiukus gimdžiau Trakuose, ir po pirmagimio gimdymo Antakalnyje jaučiausi čia kaip devintam danguj... Jei dar kada tektų gimdyt - norėčiau tik Trakuose...

Gimdymo lengvumas ar sunkumas nuo gydytojų galbūt ne tiek daug priklauso, bet požiūris į gimdyvę, priežiūra Trakuose kur kas geresnė. Nebent kas per penkis metus pasikeitė mirksiukas.gif

O gal tik man taip pasitaikė... bigsmile.gif
Atsakyti
jauciu arteja mano dienos...
g.gif
Atsakyti
Bounty, nu jau isnesiotas kudikelis 4u.gif ir saulyte jau sypsosi..grazus laikas gimti wub.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Neseniai Trakuose pagimdziau dukryte, tai noreciau pasidalinti atsiliepimais smile.gif Gimdziau nesitarusi, papuoliau pas gyd. Rogalski, t 4u.gif i jis toks grieztokas, zodziu i vata nevynioja, bet man to ir nereikia, dar burbuliavo, kad as jam nepadedu dirbt ir neturiu kantrybes visiskai, bet kirpima uzsiuvo thumbup.gif Kita diena jau beveik ir neskaudejo, Streiziene apziurejo, sake, kad Rogalskis labai profesionaliai susiuva smile.gif Akusere pasitaike Vida Staneviciene irgi thumbup.gif thumbup.gif jinai labai maloni o gimdymo i palata atnese sildytuva, pakroveja telefonui parupino kai paprasiau, atsalusius pietus pasilde pati nubegus, jau nekalbant kad parode kaip praust maze, keist pampersa, maitint ir viska dare be atsidekojimo, tai paskui pati jai daviau vokeli uz toki "pilna servisa" smile.gif Tai va, personalas thumbup.gif Nepatiko tik kad dusas priemimo kambary, tai reikia labai taikyti kad tuo metu neuzimtas butu akuseriu kai gimdyves ruosia gimdymui, o daugiau kaip ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 02 23, 12:39)
  Nepatiko tik kad dusas priemimo kambary, tai reikia labai taikyti kad tuo metu neuzimtas butu akuseriu kai gimdyves ruosia gimdymui, o daugiau kaip ir viskas smile.gif


o kąąą ten tam duše daro tom gimdyvėm?
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2010 02 23, 12:45)
o kąąą ten tam duše daro tom gimdyvėm?

biggrin.gif

ten tas dušas tokia užuolaidėlę užsitrauke, o gimdyvėm šalia jo klizmas stato, tai nelabai jau jauku gal g.gif nors pati to nepatyriau, bet taip manau
Papildyta:
QUOTE(*Bounty* @ 2010 02 22, 15:13)
jauciu arteja mano dienos...
g.gif


mirksiukas.gif mano irgi mirksiukas.gif
Atsakyti