Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Prieš 4.5 metų važiavau apsižiūrėt niekam neskambinusi ir nesitarusi. Tiesiog atvažiavau po pietų (iki pietų visokios vizitacijos, išrašymai), atėjo akušerė ir aprodė viską smile.gif Šnekėjom gal valandą smile.gif Aišku, geriausia pataikyti "ant štilio", bet gi niekada nežinai, kada kas atvažiuos gimdyt rolleyes.gif
Atsakyti
labai maloniai priima ir viska aprodo, bet geriausia vaziuoti po pietu apie kokia 3 val. g.gif pirmadieni ir penktadieni vyksta vizitacijos visu daktaru kartu su vedeja, jie ateina kokia 11 val., kitom dienom vizitacijos priklauso nuo daktaru vieni ateina 9 kiti gali ir 11 val. vizituot. jei nestumai yra pernesioti tai dazniausiai apie puse 7 val. jau veza nesciaja i gimdykla todel iki pietu buna visi ligi vieno uzsieme. per savaite laiko kai as gulejau kiekviena diena jie turejo gimdymus ir iki pietu sunkiai sekdavosi paskaiciuoti toniukus. taigi jei vaziuojat geriausia po pietu, o priima labai maloniai. pati maciau kai akusere bendravo su tokiais interesantais, viska aprode ir atsake i visus rupimus klausimus.
Atsakyti
Tikrai priima ir aprodo mielai. Kai gulejom po gimdymo VIP palatoj, daktaras R.Rogalskis pasiklause, ar sutinku kad simpatiska pora pasiziuretu palata :-). Ir siaip girdejau, kaip koridoriuj maloniai bendravo su jais.
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 31, 00:13)
ne - nemokejau variakojienei is anksto (mano pora draugiu jai atsidekojo po 800 litu). kiek zinau trakuose visi "atsidekoja" po gimdymo. kai gimdziau pas rogalski, jis pats sake savo kaina - mokejom 1000, vasaros pradzioje mokejo moteriskes 1800, o dabar arba dar pabrango, arba gal nuleido kainas del krizes g.gif bet cia kalba apie atsidekojant tariantis...


Dabar rogalskio kaina 1300lt
Atsakyti
Tai Rogalskis tipo brangesnis uz vedeja biggrin.gif
Atsakyti
Pigiai neparsiduoda.. biggrin.gif
Beje, vakar Variakojienę mačiau per teliką, pasirodo ji Furmanavičiaus (nužudyto teisėjo) sesuo.. smile.gif Maža ta lietuvėlė vis dėl to..
Atsakyti
nu geras, jo maza ta musu Lietuvele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2010 02 17, 20:53)
Dabar rogalskio kaina 1300lt

Tariausi su juo ir gimdziau neseniai, nu mazesne taxa jis man pasake smile.gif. Viskas priklauso, kaip susisnekama, taip manau. Bet buciau ir daugiau mokejus. Ai, kai nori konkretaus daktaro, taip ir gaunas, ypac kai visa nestuma jis priziurejo. Nors is principo, manau, kad Trakuose kiekvienas gerai ismano savo darba, nebutina ir tartis.
Atsakyti
Nu man Streiziene labai patiko ir akusere Lina wub.gif Rogalski viena akim maciau biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

turiu poraa klausimuku, sakykyte kaip del tu palatu, ar visose galima likti vyrui nakvoti (uz papildoma mokesti)? blush2.gif
ar visos palatos vienvietes? g.gif
ir del gydytoju, ar butina jiems moketi "atsidekoti"? blush2.gif ta prasme, jei pvz man nesvarbu kuris is akuseriu priimines gimdyma g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalinka: 18 vasario 2010 - 19:48
QUOTE(Alchemie @ 2010 02 18, 19:27)
Nu man Streiziene labai patiko ir akusere Lina wub.gif Rogalski viena akim maciau biggrin.gif

O akusere Lina Matyzonkiene pavarde? Jeigu taip, tai laaabai miela ir faina.
Atsakyti
QUOTE(MANOUCHE @ 2010 02 18, 17:53)
Tariausi su juo ir gimdziau neseniai, nu mazesne taxa jis man pasake smile.gif. Viskas priklauso, kaip susisnekama, taip manau. Bet buciau ir daugiau mokejus. Ai, kai nori konkretaus daktaro, taip ir gaunas, ypac kai visa nestuma jis priziurejo. Nors is principo, manau, kad Trakuose kiekvienas gerai ismano savo darba, nebutina ir tartis.

as tariausi pries metus,tai dydesne suma buvo
Atsakyti