Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Nemanau, kad reik nuotraukos i gimdykla 4u.gif Mano vyras ja turejo pasidaryti kai as pradejau lankytis polikninikoj pas ginekologe kai irase i nesciuju iskaita. blush2.gif
O gimdant niekas nieko nereikalavo apart nesciosios korteles ir sodros pazymejimo jei neklystu, dabar bijau pameluot del sodros pazymejimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 02 03, 18:29)
As tokius siltus sliauztus irgi isidejau vezimuisi namo, o palatose manau, kad silta tai paprastus turiu... Bagira, o dar klausimelis - vyrui reikejo plauciu nuotraukos, ar ne?? Ka tik atsiminiau, kad neturim...  g.gif

tikrai ne!jam tereikejo batu uzvalkalu ir chalata, daugiau nieko is jo nereikalavo.ten jiemslaiko nera tikrinti ar plauciai sveiki ar ne. jie klausia tik ar vyras ruko kai atvykus registruoja ir pildo visus dokumentus.
Papildyta:
QUOTE(drieziukasss @ 2010 02 04, 23:55)
Nemanau, kad reik nuotraukos i gimdykla 4u.gif  Mano vyras ja turejo pasidaryti kai as pradejau lankytis polikninikoj pas ginekologe kai irase i nesciuju iskaita. blush2.gif
O gimdant niekas nieko nereikalavo apart nesciosios korteles ir sodros pazymejimo jei neklystu, dabar bijau pameluot del sodros pazymejimo g.gif

as veziausi nesciosios kortele, sodra ir asmens tapatybes kortele. man pasitaike labai faina akusere kuri registravo tai ji tik mestelejo zvilgsni i asmens koda, o siaip visus duomenis nusirase nuo nesciosios korteles. bet siuos dokumentus reikia tureti su savimi.
Atsakyti
Nu Sodros reikia, delto, kad tada nereikia moketi uz paslauga, juk esi drausta..o siaip man irgi tik zvilgtelejo i ATK ir viska nuo korteles nurase. Tiesa turejau ta stafilokoko tyrima, akd neturiu jo ir nereikia leisti antibu gimdant, dar as buvau pasidariusi tyrima del hepatito, ir atsisakiau skiepo, vaikui tik gimus, nes realiai uzkresti gali mama gimdymo metu, o jei nesergi, tai nebutina pirma para vaiko badyti
Atsakyti
O žiūrėkit, o norint būti vienai palatoje po gimdymo, ta prasme be kaimynkų, bet atvažiavus gimdyti nesitarus ir niekam nemokant, tai jaučiu nlb išeitų ane?..Tada reiktų jau kaip ir mokėti gal už tai, ar pakišti gydytojai ar kam?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2010 02 05, 15:03)
O žiūrėkit, o norint būti vienai palatoje po gimdymo, ta prasme be kaimynkų, bet atvažiavus gimdyti nesitarus ir niekam nemokant, tai jaučiu nlb išeitų ane?..Tada reiktų jau kaip ir mokėti gal už tai, ar pakišti gydytojai ar kam?.. ax.gif


Ten visos palatos yra vienvietes 4u.gif Stovi dvi lovos viena mamai, o kita sveciui (teciui, sesei, mamai ar pan.) uz svecio lova jei lieka pvz vyras reik moket. ax.gif
Kaimynka Jums paguldytu tuo atveju jeigu butu labai daug gimdyviu ir netilptu visos atskirai i palatas, o siaip visalaik mamos guli po viena 4u.gif
Atsakyti
su kaimynkom gali paguldyti dar tuo atveju jei atvaziavai gimdyti bet dar kuris laikas, t.y. kelios dienos, leliukas nesiruosia ateiti, tai tada guldo i ginekologini skyriu o ten palatoje tryse guli. cia dazniausiai taip daro kai nera laisvu palatu akuseriniame o yra daug gimdyviu.
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2010 02 05, 16:03)
O žiūrėkit, o norint būti vienai palatoje po gimdymo, ta prasme be kaimynkų, bet atvažiavus gimdyti nesitarus ir niekam nemokant, tai jaučiu nlb išeitų ane?..Tada reiktų jau kaip ir mokėti gal už tai, ar pakišti gydytojai ar kam?.. ax.gif



oi ten nėra jokių kaimynkų, aš gimdžiau prieš 3m, nebuvo, mano sesuo pernai-nebuvo

pasižiūriu vietos spaudoje, kiek gime vaikų per sav, tai būna apie 10
Atsakyti
ten sesios paprastos palatos, kuriosekaip jau sake gulima po viena ir viena VIP palata, kuri kainuo 300 Lt su galimybe likti sutuoktiniui.
Atsakyti
Sveikos, mamytes smile.gif
esu is Traku raj., pirmu leliuku dvynuku teko AK susilaukt po CP. Dabar pasiskaiciau tokiu geru atsiliepimu ir taip uzimaniau gimdyt Trakuose ax.gif
Turiu 1 klausimeli - o jei man skubiai prireiktu CP, o as buciau nesitarusi, ar ten visos gyd juos daro, ar, pvz, tik vedeja? g.gif Kol kas priziurinti gydytoja jokiu indikaciju CP nemato, bet zinot, visko gali nutikt eigoj, tai neramu...
Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Lina, mes cia jau kalbejom, siaip visi daro CP, jei prireiktu 4u.gif bet kadangi tavo pirmas gimdymas buvo CP, tai gal reiketu gauti koki "israsa" is savo gines, kad viskas gerai, na randas neisplonejes ir pan. kad paciai butu ramiau
Atsakyti
QUOTE(Lina.n @ 2010 02 06, 13:59)
Sveikos, mamytes  smile.gif
esu is Traku raj., pirmu leliuku dvynuku teko AK susilaukt po CP. Dabar pasiskaiciau tokiu geru atsiliepimu ir taip uzimaniau gimdyt Trakuose  ax.gif
Turiu 1 klausimeli - o jei man skubiai prireiktu CP, o as buciau nesitarusi, ar ten visos gyd juos daro, ar, pvz, tik vedeja? g.gif  Kol kas priziurinti gydytoja jokiu indikaciju CP nemato, bet zinot, visko gali nutikt eigoj, tai neramu...
Sekmes visoms  4u.gif


daro, man būtu darė, bet neprireikė, tik paskui jau sužinojau, kai pagimdžiau, iš vyro, kad buvo tam ruošiamasi, paryčiais, nes man išpuolė toks gyd kuris mokėjo tą daryti
Atsakyti
Tai, kad ir Streizeine, ir vedeja, ir Rogalskis daro, nezinau daugiau gydytoju blush2.gif ale manau, akd visada turbut budi gydytojas, kuris moka daryti CP, nes juk privalo suteikti ta pagalba, jei pv. laiko ner siusti jau kitur g.gif
Atsakyti