Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(Karina123 @ 2010 01 31, 14:40)
gal kiek ne į tema, bet labai suduomino, kokį čia pleduką tokį fainą turėjot, ar adėjeliuką blush2.gif kur pirkot blush2.gif

cia kokoniukas wub.gif pas mus ju nera pirkti 4u.gif
siaip skirtas nuo kokiu 3men iki 12men
veliau yra spec kojytem ideti,susisega,per tarpus rankytes prasikisa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 01 31, 13:42)
aciu uz sweikinimus 4u.gif
siaip del depiliacijos as ir buvau susitvarkiusi ir jokiu priekaistu ar komentaru nesulaukiau g.gif del lesiu tai palaikau alchemie nuomone, nes kai teks stumti tai ne tik lesiai gali isgriuti blush2.gif vyras sake kad mano akiu dar tokiu nemate kai per gimdyma blink.gif  smile.gif beja del vyru dalyvavimo gimdyme. pirmame gimdyme vyras nedalyvavo ir buvo nusteikes si kart nedalyvauti, bet akusere su gydytoja primigtinai prase, kad vras butu salia manes, nes kai jis tik uzejo i gimdykla ir pradejo su manimi bendrauti vaikiuko tonai pagerejo bigsmile.gif man zinoma jokio skirtumo bet girdejau kad taip pasake gydytoja.ir beto man kas patiko kad tuo metu kai gydytoja dirbo su manimi, t.y. masazavo gimdos kakleli doh.gif , vyra visuomet isprasydavo, kas tik galedavo sukelti pasaliniam asmeniui pasislykstejima ar kazka panasaus gydytoja visada paprasydavo iseidi uz duru, o paskui pakviesdavo.vyras bet kokiu atveju buvo salia nes gimdyklos durys stiklines o ir langelis i gimdykla yra jei norejo galejo stebeti thumbup.gif


O Bagira kokiu nuskausminancius tau leido per gimdyma?? As atsimenu, kad tas gimdos kaklelio masazas buvo kazkas baisaus man per pirma gimdyma... Todel man suleido epidura... Uztat dabar as zuikis drasuolis vel bijau be epiduro Trakuose gimdyt... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 01 31, 23:00)
O Bagira kokiu nuskausminancius tau leido per gimdyma?? As atsimenu, kad tas gimdos kaklelio masazas buvo kazkas baisaus man per pirma gimdyma... Todel man suleido epidura... Uztat dabar as zuikis drasuolis vel bijau be epiduro Trakuose gimdyt...  verysad.gif

vaje net nepasakysiu ka man leido, kazkokius narkotinius sake leido, o paskui mano mama pasake akuserei, kad pas mane be pagalbos neatsidarineja, todel dar suvare kruva lasaliniu. Jei tau sunkiai atsidarineja iskart pasakyk gimdykloj ir perspek vyra kad jeigu ka joms primintu.
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 02 01, 17:36)
vaje net nepasakysiu ka man leido, kazkokius narkotinius sake leido, o paskui mano mama pasake akuserei, kad pas mane be pagalbos neatsidarineja, todel dar suvare kruva lasaliniu. Jei tau sunkiai atsidarineja iskart pasakyk gimdykloj ir perspek vyra kad jeigu ka joms primintu.


Pas mane per pirma gimdyma atsidarinejo gana normaliai, tik, pasak gydytojos, gimdos kaklelis labai kietas, todel atsimenu jos ten paeiliui su akusere sukise rankas man minkstino, masazavo kakleli, kas buvo ne pati maloniausia procedura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 02 01, 18:54)
Pas mane per pirma gimdyma atsidarinejo gana normaliai, tik, pasak gydytojos, gimdos kaklelis labai kietas, todel atsimenu jos ten paeiliui su akusere sukise rankas man minkstino, masazavo kakleli, kas buvo ne pati maloniausia procedura smile.gif

pas mane ir gimdymo met kaklelis buvo kietas, bet po gimdymo gydytoja su akusere patikrino ir pasake kad kaklelis buvo nepazeistas. klausyk ka jos sako ir viskas bus gerai. antras gimdymas trunka perpus trumpiau, taigi pirmas mano gimdymas truko 17 val., o antras 7 val., gal ir nuskausminimu tau ir neprireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
siltutelis komplektukas

user posted image


Cia leliukas taip siltai atrodo biggrin.gif Ar visos mamytes vezasi kazka tokio silto aprengti savo maziukam? As kazkaip paprastu sliauztuku pripirkus, tai dabar mastau, ar nebus salta.. g.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 02 02, 15:06-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 02 02, 15:06)
siltutelis komplektukas

user posted image
Cia leliukas taip siltai atrodo  biggrin.gif  Ar visos mamytes vezasi kazka tokio silto aprengti savo maziukam? As kazkaip paprastu sliauztuku pripirkus, tai dabar mastau, ar nebus salta..  g.gif


na aš kai dukrelę gimdžiau kovo 06, tai irgi tik šlaiužtus turėjau tokių šiltų nieko neturėjau
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 02 02, 13:14)
antras gimdymas trunka perpus trumpiau

Dėl šito tai stipriai pasiginčyčiau tongue.gif

Dėl epidūro Trakuose tikrai reikia tartis iš anksto, nes jį MOKANTI padaryti anesteziologė nedirba kiaurą parą 7 dienas per savaitę. Gal dabar situacija ir pasikeitųsi (nors nemanau blush2.gif), bet dažnai tik dėl to epidūro ir nedaro, nes paprasčiausiai nėra kam jį padaryti.
Atsakyti
Na nuo moters pirlauso, nuo vaiko, menulio fazes ir t.t. biggrin.gif siaip teoriskai ir gal kazkiek procentu praktiskai ( ne is pirsto lauzta sita tiesa) tai kiekvienas paskesnis gimdymas yra greitesnis, nei pirmas, nes "takai jau pravalyti" biggrin.gif mano ir pirmas, ir antras buvo greiti, tik antras buvo trumpesni laika skausmingas blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 02 02, 15:06-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 02 02, 15:06)
siltutelis komplektukas

user posted image
Cia leliukas taip siltai atrodo  biggrin.gif  Ar visos mamytes vezasi kazka tokio silto aprengti savo maziukam? As kazkaip paprastu sliauztuku pripirkus, tai dabar mastau, ar nebus salta..  g.gif

siaip manau mama mazyli taip aprenge nes namo jau ruosesi turbut, o siaip ten palatose baisiai silta, todel sliauztuku pakanka, aisku reiktu tureti dar maikuciu po apacia uzdeti. palatos yra sildomos, plius papildomai jungiamas sildytuvas, dar vaikuciams duoda siltas kaldrytes, dar galit pasiimti koki dekiuka.

Atsakyti
Mamytes, pasidalinkit, prasau, dar karta gimdymo skyriau telefonu ax.gif Negaliu rasti, kur padejau savo poperiuka su informacija unsure.gif

Is anksto aciu! 4u.gif

Planuojame si penktadieni su vyru nuvaziuoti ir apsiziureti ligonine, pabendrauti su personalu. rolleyes.gif
Atsakyti
As tokius siltus sliauztus irgi isidejau vezimuisi namo, o palatose manau, kad silta tai paprastus turiu... Bagira, o dar klausimelis - vyrui reikejo plauciu nuotraukos, ar ne?? Ka tik atsiminiau, kad neturim... g.gif
Atsakyti