Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

O nuo kelintos savaites jau galima drasiai vaziuoti gimdyti i Trakus?? Nuo pilnu 37 savaiciu?
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 01 26, 16:20)
O nuo kelintos savaites jau galima drasiai vaziuoti gimdyti i Trakus?? Nuo pilnu 37 savaiciu?

TAip Trakai priima tik nuo 37 sa. ... taigi jau gali ramiau atsikvepti - tave priims... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
O sakykit, ar Trakai priima su praterminuotu nestumu?
Atsakyti
nu jei nera jokiu ten pavojingu kondiciju tai turetu priimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 01 25, 22:37)
buvo 70lt, paskui atpigo iki 60lt dabar nezinau.
Del rubeliu..nusiveziau 52, o gime 45cm doh.gif nors isnesiota, tai teko paskui skolintis..geriau tureti  del viso pikto pora tokiu, pora mazesniu 4u.gif

as 56d veziausi
gime 52cm,bet tiko puikiai ax.gif
turejau kelis komplektukus
bet kuri pirmaji uzdejo,tai nesinorejo nuimti,gimdziau vasario gale,tai turejome si geltona komplektuka,nu nerealaus svelnumo,minkstumo ir siltumo viduje wub.gif
tai kitu medvilniniu ir veliuriniu nedejau,tokie salti jie man pasirode,o gi tas leliukas,visad saltas beveik buna pirmom dienom
pora vaizdeliu

siltutelis komplektukas

user posted image

naujosios traku lovytes wub.gif
user posted image

daugumai matytas vaizdas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Dar iskilo klausimukas... Daruge pries kelias dienas gimde AGN ir buvo apsaukta, kad nenusidepiliavo bikini srities blush2.gif O kaip Trakuose siuo klausimu? Ar butina? g.gif
Ir dar..esu girdejus, kad su kontaktiniai lesiais negalima gimdyti schmoll.gif gal kuri mama turi patirties siuo klausimu? Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 30, 15:09-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 01 30, 15:09)
Dar iskilo klausimukas... Daruge pries kelias dienas gimde AGN ir buvo apsaukta, kad nenusidepiliavo bikini srities  blush2.gif  O kaip Trakuose siuo klausimu? Ar butina?  g.gif
Ir dar..esu girdejus, kad su kontaktiniai lesiais negalima gimdyti  schmoll.gif  gal kuri mama turi patirties siuo klausimu? Aciu  mirksiukas.gif



na dėl to bikini sritės dėpiliavimo, tai nežinau, bet aš buvau viską nusiskutusi(ruošiausi kad viskas butų tvarkinga ir mane neskustu blush2.gif ), tai gydytoja pasakė kad blogai, tipo nereikėjo nieko čia tvarkyti.(nes plaukeliai reikalingi, apsaugo nuo bakterijų blush2.gif )
Atsakyti
sweikos merginos vakar grizau su savo nuostabiu sunliu is Traku GN. patikrties Traku GN turiu lygiai savaite, pazinau visa personala ir nei apie viena negaliu pasakyti nieko blogo o atsiliepti tik gerais ir siltais zodziais. i GN vaziavau sulaukusi lygiai 40 savaiciu su savo gines siuntimu. Mane prieme skyriaus vedeja Variakojiene. paaiskinau visa esama savo situacija ir del to kad dar negimdau nors jau tureciau ir kad turejau streptokoka. Vedeja be jokiu problemu mane pagulde. kiekviena diena yra stebimane tik mamyte bet ir pats leliukas. Labai sauni gydytoja Laura Lukosiute, jauna, komunikabili ir siaip super thumbup.gif pralaike mane ligonineje tol kol neprasidejo mano gimdymas. Baisiausia buvo tai, kad teko paciai eiti i gimdykla, ejau lyg i saudykla doh.gif lotuliukas.gif Gimdyma prieme gydytoja Streiziene, akusere Kristina. Gimgymas truko 7 val. bet buvo sunkusnesniekaip mano "sezamas" negalejo atsidaryt. Gydytoja visa laika nepaliko manes, akusere taip pat. Prieziura buvo nereali. Gimdykloje jokio streso, jokio oficialumo, o tiksilti draugiski santykiai.
Tiek atrodo galeciau sneket sneket bet tik apie gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 01 30, 17:54)
sweikos merginos vakar grizau su savo nuostabiu sunliu is Traku GN. patikrties Traku GN turiu lygiai savaite, pazinau visa personala ir nei apie viena negaliu pasakyti nieko blogo o atsiliepti tik gerais ir siltais zodziais. i GN vaziavau sulaukusi lygiai 40 savaiciu su savo gines siuntimu. Mane prieme skyriaus vedeja Variakojiene. paaiskinau visa esama savo situacija ir del to kad dar negimdau nors jau tureciau ir kad turejau streptokoka. Vedeja be jokiu problemu mane pagulde. kiekviena diena yra stebimane tik mamyte bet ir pats leliukas. Labai sauni gydytoja Laura Lukosiute, jauna, komunikabili ir siaip super thumbup.gif pralaike mane ligonineje tol kol neprasidejo mano gimdymas. Baisiausia buvo tai, kad teko paciai eiti i gimdykla, ejau lyg i saudykla doh.gif  lotuliukas.gif Gimdyma prieme gydytoja Streiziene, akusere Kristina. Gimgymas truko 7 val. bet buvo sunkusnesniekaip mano "sezamas" negalejo atsidaryt. Gydytoja visa laika nepaliko manes, akusere taip pat. Prieziura buvo nereali. Gimdykloje jokio streso, jokio oficialumo, o tiksilti draugiski santykiai.
Tiek atrodo galeciau sneket sneket bet tik apie gera thumbup.gif


Sveikinu Bagira pagimdzius suneli drinks_cheers.gif Taip nuteikei siltai mane, tai ir as nebijosiu vaziuoti i Trakus smile.gif Jau pas mane tases sukrautos, paruosiamieji taip kartais suriecia, bet dar laikausi smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 30, 15:09-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 01 30, 15:09)
Dar iskilo klausimukas... Daruge pries kelias dienas gimde AGN ir buvo apsaukta, kad nenusidepiliavo bikini srities  blush2.gif  O kaip Trakuose siuo klausimu? Ar butina?  g.gif
Ir dar..esu girdejus, kad su kontaktiniai lesiais negalima gimdyti  schmoll.gif  gal kuri mama turi patirties siuo klausimu? Aciu  mirksiukas.gif

manau, akd lesius reiktu isiimti, nes gali iskristi ar dar kas pasidaryti, stumimo metu ir t.t. siaip tiksliai nezinau, bet speju. o del depiliacijos..tai buvau susitvarkiusi blush2.gif bet komentaru jokiu negavau
Bagira, sveikinu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
aciu uz sweikinimus 4u.gif
siaip del depiliacijos as ir buvau susitvarkiusi ir jokiu priekaistu ar komentaru nesulaukiau g.gif del lesiu tai palaikau alchemie nuomone, nes kai teks stumti tai ne tik lesiai gali isgriuti blush2.gif vyras sake kad mano akiu dar tokiu nemate kai per gimdyma blink.gif smile.gif beja del vyru dalyvavimo gimdyme. pirmame gimdyme vyras nedalyvavo ir buvo nusteikes si kart nedalyvauti, bet akusere su gydytoja primigtinai prase, kad vras butu salia manes, nes kai jis tik uzejo i gimdykla ir pradejo su manimi bendrauti vaikiuko tonai pagerejo bigsmile.gif man zinoma jokio skirtumo bet girdejau kad taip pasake gydytoja.ir beto man kas patiko kad tuo metu kai gydytoja dirbo su manimi, t.y. masazavo gimdos kakleli doh.gif , vyra visuomet isprasydavo, kas tik galedavo sukelti pasaliniam asmeniui pasislykstejima ar kazka panasaus gydytoja visada paprasydavo iseidi uz duru, o paskui pakviesdavo.vyras bet kokiu atveju buvo salia nes gimdyklos durys stiklines o ir langelis i gimdykla yra jei norejo galejo stebeti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 01 30, 02:34)
as 56d veziausi
gime 52cm,bet tiko puikiai  ax.gif
turejau kelis komplektukus
bet kuri pirmaji uzdejo,tai nesinorejo nuimti,gimdziau vasario gale,tai turejome si geltona komplektuka,nu nerealaus svelnumo,minkstumo ir siltumo viduje  wub.gif
tai kitu medvilniniu ir veliuriniu nedejau,tokie salti jie man pasirode,o gi tas leliukas,visad saltas beveik buna pirmom dienom
pora vaizdeliu

siltutelis komplektukas

user posted image

naujosios traku lovytes  wub.gif
user posted image

daugumai matytas vaizdas  biggrin.gif

user posted image



gal kiek ne į tema, bet labai suduomino, kokį čia pleduką tokį fainą turėjot, ar adėjeliuką blush2.gif kur pirkot blush2.gif
Atsakyti