Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Tiesiog maniske vasara gime, tai as turejau toki maza apkloteli nusinerusi, o siaip visai man issitryne..va kad mane apklojo po gimdymo vatine antklode tai zinau biggrin.gif nes kraciausi, kaip ant elektros kedes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 01 22, 15:36)
...va kad mane apklojo po gimdymo vatine antklode tai zinau biggrin.gif nes kraciausi, kaip ant elektros kedes doh.gif


thumbup.gif atsimenu kaip šiandien lotuliukas.gif oi oi kaip šalta buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 01 22, 15:36)
Tiesiog maniske vasara gime, tai as turejau toki maza apkloteli nusinerusi, o siaip visai man issitryne..va kad mane apklojo po gimdymo vatine antklode tai zinau biggrin.gif nes kraciausi, kaip ant elektros kedes doh.gif


As ir kraciausi taip pat ir klausiau kas man yra ar cia normalu? biggrin.gif 0
Atsakyti
As tai zinojau, kad kratys. Po pirmo krate ir ziema gimdziau, tai vilnones kojnes ir apklotai padejo..o cia buvo tiek, kad vos nuo stalo nenukritau doh.gif maniau, kad dantys isbyres..ale kai tik padave zindyti, viskas dingo bigsmile.gif paskui paeme vaika pamatuoti ir vel taip krate, kad nu juokas pro asaras doh.gif bet man po bet kokio streso, nervines itampos taip buna blush2.gif
Atsakyti
As visa gimdyma taip prasikraciau smile.gif Nuo pirmos kaklelio apziuros ligonineje iki kol isstumiau leliuka smile.gif MB buvo issigandes, bet gydytojai nuramino, kad cia nervinis drebulys smile.gif Idomu, kaip bus si karta g.gif
Atsakyti
Pasiimk tramdomuosius marskinius lotuliukas.gif nu vilnones kojnes ir sau, ne tik vaikiukui..siaip tai man dar labai padejo vyro apkabinimas wub.gif arba prasyk linksminanciu duju bigsmile.gif jei jie turi
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 01 22, 19:57)
Pasiimk tramdomuosius marskinius lotuliukas.gif nu vilnones kojnes ir sau, ne tik vaikiukui..siaip tai man dar labai padejo vyro apkabinimas wub.gif arba prasyk linksminanciu duju bigsmile.gif jei jie turi


Tai jau supakavau sau kojines smile.gif Bet kad man salta nebuvo, tiesiog purciausi ir tiek smile.gif Na jeigu ir si karta taip bus, tai ka padarysi - atsipurtysiu ir pagimdysiu, juk pirma pagimdziau biggrin.gif
Atsakyti
siaip kvepavimas turetu apdeti nuraminti ta kratymasi, nesas kai gimdymo metu susikaupusi kevpavau, tai tu spazmu tada ner tokiu, ale kai po gimdymo nustoji ritmiskai kvepuoti, prasideda doh.gif
balsia, ale tau nedaug jau liko wub.gif pavydziu baltai..as net gal ir gimdyti noreciau, ne tik pacios pasimatymo akimirkos rolleyes.gif po pirmo kazkaip nesinorejo prisiminti gimdymo, nors irgi ale lengvas buvo, o maze pagimdzius turbut noreciau visko ir skausmo, ir kvepavimo ir kratymo ir to nepakartojamo saldaus naujagimio kvapo wub.gif ir begalinio artumo wub.gif
Atsakyti
Kiek siuo metu kainuoja naktis vyrui Trakuose? Kai viskas taip greit brangsta... g.gif
O is patirties gal galit pasakyti, kokio dydzio rubeliu tureti leliukui? tik paciu maziausiu ar ir siek tiek didesniu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukiam stebuklo :): 25 sausio 2010 - 13:32
QUOTE(Alchemie @ 2010 01 22, 20:57)
arba prasyk linksminanciu duju bigsmile.gif jei jie turi


Neturi, as su pirmu gimdymu prasiau, tik pazvenge is manes biggrin.gif
As tuoj irgi grisiu antro gimdyt, man jau irgi ne uz kalnu 34 savaite. Tik vis neapsisprendziu ar tartis ar ne. Su pirmu tariausi nes baisu buvo, bet kai laikas atejo, pasiule gimdyti pas kita ir sutikau. Tai galvoju gal nesitarti? Bet gal tad biggrin.gif nepriims jei zmoniu bus, nes is Vln esu? Jauciu reikes susitart, o kai laikas ateis vel pagal situacija ziuresiu smile.gif Matau jus jau ruosiates, as tai nieko dar neturiu, nei daiktu nesusidejau, nei nupirkau ko reikia rolleyes.gif

O del drabuzeliu negali zinoti. Pradzioje ir 50 cm mum tiko, bet grynai kokiai savaitei(nors pirmom dienom tai ilgas laikotarpis smile.gif ) Tai as ir turiu po 2-3 vnt 50,56, ir 0-3 months, visi skirtingi gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 25 sausio 2010 - 15:16
smile.gif+2010 01 25, 13:30-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 01 25, 13:30)
Kiek siuo metu kainuoja naktis vyrui Trakuose? Kai viskas taip greit brangsta... g.gif
O is patirties gal galit pasakyti, kokio dydzio rubeliu tureti leliukui? tik paciu maziausiu ar ir siek tiek didesniu?  blush2.gif


Oj, i ligonine tikrai gali imti paciu maziausiu - 56 dydzio, nebent pagal gydytoju prognozes pas tave labai didelis leliukas... As tai maziausiu is esmes tiek ir turiu - 4 dienoms pakeitimui (cia jau uzdeta vienai dienai papildomai, maza kas), tikekimes CP neprireiks ir ilgiau nereikes buti ligonineje smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 25, 14:30-->
QUOTE(laukiam stebuklo smile.gif @ 2010 01 25, 14:30)
Kiek siuo metu kainuoja naktis vyrui Trakuose? Kai viskas taip greit brangsta... g.gif
O is patirties gal galit pasakyti, kokio dydzio rubeliu tureti leliukui? tik paciu maziausiu ar ir siek tiek didesniu?  blush2.gif

buvo 70lt, paskui atpigo iki 60lt dabar nezinau.
Del rubeliu..nusiveziau 52, o gime 45cm doh.gif nors isnesiota, tai teko paskui skolintis..geriau tureti del viso pikto pora tokiu, pora mazesniu 4u.gif
Atsakyti