Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

manau atsidekojimas yra kiekvieno individualus reikalas. jei siuometu as negaliu duoti ir neduosiu, todel nemanau kad mane isprasys is ligonines, o jei jau lemta, kad gimdimas bus sunkus tai daktarui kisami tukstanciai tam visiskai netures prasmes schmoll.gif taciau manau jei tu tikrai nori atsidekoti uz gera prieziura (jei tau atrodo, kad ji buvo tavo atzvilgiu tinkama) tai jau geriau duoti pinigeliu, nei nesti butelius alkoholio ar saldainiu dezes. juk jie nesako savo kainos todel manau ir 50litu jiems butu geresne doana nei kazkas is kavos ar alkoholio g.gif galbut manes kas ir nesupras, bet kalbu taip todel kad turiu svaini chirurga, tai matau tokius dalykus kai simtus alkoholio buteliu pristatytu rusyje, ar saldainiu dezes su pasibaigusiais galiojimo terminais, kurios yra ismetamos. zinoma jis nesako kad yra blogai, bet geriau 10 litu, kuriuos gali isleisti suonos kepaliukui nei alkoholio butelis kurio jis visiskai negeria doh.gif

o siaip merginos kada jus jau vaziavot i GN?kokie buvo gimdymo pozymiai, kad jau nusprendet vaziuoti?
pas mane pagal nustatyta gines termina, tai tureciau gimdyti 20 d., kas antra diena ir nakti sulaukiu tikrai ne is maloniuju skausmu, bet truputi palaukus jie nustoja ir taip manau datrauksiu iki nustatyto termino ir keliausiu i stacionara doh.gif dar gine sake kad jei skaudes galva kad vaziuociau i GN na bet man kazkaip keista atvaziuoti i priimamaji ir sakyti kad man galva skauda g.gif
Atsakyti
Nu siaip skausmas turetu buti kaip per mm, jei apsikartojantis ir palindus po dusu nenurimsta, o dar labiau suaktyveja, tai jau tikrieji saremiai. Gali skaudeti nugara, gali pykinti ir paleisti vidurius , del galvos tai kazkaip blink.gif nebent turi bedu su spaudimu
As tai buvau pikta ta diena, kai turejau gimyti. Vaziavau namus susitvarkiusi (spcialiai skatinausi0 i apziura vakare, kaip buvo sutarta. Tai paskui jau ir nebegrizau, bet realiai saremius pajutau tik apie 7cm, kai vandenys nubego, o atvaziavau su 3cm..bet cia mano atveju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 18, 16:27)
smile.gif
o kokia gydytoja jai nepaslaptis mirksiukas.gif


Lyg gyd. Simonaitienė, tiksliai nepamenu g.gif Jau pagyvenus moteriškė ir dirba naktimis 0,5 etato, bent ji taip sakė
Papildyta:
QUOTE(Bagira19 @ 2010 01 18, 17:18)

o siaip merginos kada jus jau vaziavot i GN?kokie buvo gimdymo pozymiai, kad jau nusprendet vaziuoti?


Mano terminas buvo sausio 11 d., o gimdžiau sausio 5 d. Tą dieną išsikuopiau butą, bet jau sunkiai darbeliai dirbosi. Visą dieną laksčiau į tualetą, nes vidurius paleido. Vakare nuėjau į dušą ir apie 20.30 kažkaip pradėjo pilvo apačią maust, pasirodė ružavų išskyrų, tai pradėjau žiūrėt kas kiek laiko ir ar reguliariai kartojasi sąrėmiai. Sąrėmiukai buvo kas 10 min., tai greit apsirengėm ir išdūmėm į Trakus (apie 50 km). Bevažiuojant sąrėmiai jau kas 5 min pradėjo kartotis. Ligoninėje buvau apie prieš 22 val., o 00.15 jau turėjau antrą mūsų stebuklėlį. Vandenys man nenubėgo nei su pirmąja, nei su antrąja dukryte. Pilvą, tai maudė apie mėnesį laiko.
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 01 18, 01:19)
Moterys, jūs niekam neprivalote nieko duoti. Trakuose gyd. dar "nesugadinti", tai būkit geros, ir negadinkit smile.gif Išguikit iš savęs tą tarybinį palikimą, kad būtinai reikia duoti, nes kitaip... doh.gif Priežiūra ir be vokelių yra gera. Nes didžiausias atlygis jiems yra darbo vietos, kurias, kaip rajoninė ligoninė, išsaugo surinkdami nustatytą gimdyvių skaičių.

drinks_cheers.gif 2 leliukus gimdziau Trakuose, niekam nieko nedaviau. Esu pries tokius vokelius schmoll.gif juk ne paslauga kokia daro, o dirba savo darba. Argi mes tokie turtingi, kad tukstanciais svaistytis. Jau geriau leliukui ka nors nupirkt unsure.gif na, jei pagimdytu akusere uz mane, va tada gal ir buciau pagalvojus apie mokejima hihihi.gif
O prieziura ir uz aciu labai gera, na nesokinejo kaip apie prinsese kaip kazkas rase, tik dirbo savo darba rolleyes.gif tiesa, antra pataikiau ant "isgirtosios" Simonavicienes, atrodo tokia pavarde. Nieko ji ten baisaus irnesakyk.gif jei viskas gerai, jos ne nematysit, viska akusere reguliuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu Jums visoms uz patarimus ir patirti. 4u.gif Tikrai apsvietet ir nuraminot, kad nevisur reikia tukstancius moket, galima apseiti ir be jokiu vokeliu, kad Trakuose dar nesugadinti daktarai. Nes turbut, visiems dabar sunkus laikai ir nesinori visiems uz viska moket, metyt pinigelius, juk leliukui irgi visko dar reikia nupirkt.
Dabar ramiau galiu ruostis gimdyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Bagira19 kaip tu? gal jau pasimatyme wub.gif
Atsakyti
tai jau geriau duoti pinigeliu, nei nesti butelius alkoholio ar saldainiu dezes. juk jie nesako savo kainos todel manau ir 50litu jiems butu geresne doana nei kazkas is kavos ar alkoholio g.gif

pritariu 100%.
Be to daug geriau už butelius, saldainius ir tortus būtų pvz. bilietai į teatrą, vandens atrakcionus, SPA centrą. Nesuprantu, kodėl mes žiūrim į gydytoją kaip į kokį alkoholiką. Juk tai išsilavinę žmonės. Aš kai noriu atsidekoti gydytojui dažnai nuperku bilietus į teatrą. Kainuoja apie 40-50 lt, į kišenę tiek kažkaip nepatogu dėti, o jei jau perki butelį, saldainius ir kavą, tai vistiek panaši suma gaunasi. Patikėkit manim, dar nebuvo nei vienos gydytojos, kuri neapsidžiaugtų gavusi tokią dovanėlę. Manau tokiu būdu parodau ne tik padėką bet ir pagarbą.
Atsakyti
QUOTE(Izmir @ 2010 01 20, 23:52)
tai jau geriau duoti pinigeliu, nei nesti butelius alkoholio ar saldainiu dezes. juk jie nesako savo kainos todel manau ir 50litu jiems butu geresne doana nei kazkas is kavos ar alkoholio g.gif

pritariu 100%.
Be to daug geriau už butelius, saldainius ir tortus būtų pvz. bilietai į teatrą, vandens atrakcionus, SPA centrą. Nesuprantu, kodėl mes žiūrim į gydytoją kaip į kokį alkoholiką. Juk tai išsilavinę žmonės. Aš kai noriu atsidekoti gydytojui dažnai nuperku bilietus į teatrą. Kainuoja apie 40-50 lt, į kišenę tiek kažkaip nepatogu dėti, o jei jau perki butelį, saldainius ir kavą, tai vistiek panaši suma gaunasi. Patikėkit manim, dar nebuvo nei vienos gydytojos, kuri neapsidžiaugtų gavusi tokią dovanėlę. Manau tokiu būdu parodau ne tik padėką bet ir pagarbą.


Labai sveikintinas požiūris smile.gif Aš irgi manau, kad be reikalo tuos butelius gydytojams neša. Be to, dažniausiai neša stipriuosius gėrimus..... Jeigu jau pasirenka nešti alkoholį, manyčiau daug geriau nunešti gero vyno butelį, tai nors sveikatai nauda bus, o ir gėrimas taurus mirksiukas.gif

O dabar jau į temą noriu paklausti - ketinu gimdyti Trakuose, ar ten kūdikius aprengia ligoninės rūbeliais? Ar rūbelius vežtis tik parsivežimui? Girdėjau, kad Klaipėdoje neduoda adijaliuko lėliukui užkloti? Kaip yra Trakuose?
Atsakyti
QUOTE(Mudra @ 2010 01 21, 17:15)
Labai sveikintinas požiūris smile.gif Aš irgi manau, kad be reikalo tuos butelius gydytojams neša. Be to, dažniausiai neša stipriuosius gėrimus..... Jeigu jau pasirenka nešti alkoholį, manyčiau daug geriau  nunešti gero vyno butelį, tai nors sveikatai nauda bus, o ir gėrimas taurus  mirksiukas.gif

O dabar jau į temą noriu paklausti - ketinu gimdyti Trakuose, ar ten kūdikius aprengia ligoninės rūbeliais? Ar rūbelius vežtis tik parsivežimui? Girdėjau, kad Klaipėdoje neduoda adijaliuko lėliukui užkloti? Kaip yra Trakuose?


nu dėl dovanų, tai man fantazijos neužtektu, o faktas, kad tą dažniau tenka po gimdymo daryti vyrui, tai juolab doh.gif

rubelius turėkit savo, adijaliuką duos
Atsakyti
va mastau..ar apklojo ar ne..mastau.gif atrodo, kad apklojo
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

aš pati gyvenu Vilniuje. Ir tiek kiek pasiklausiau ir prisiskaičiau, noras gimdyti Vilniuje dingsta :-)
Tai irgi mąstau gimdyti Trakuose - pakankamas atstumas saugiai nuvaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 01 21, 22:33)
va mastau..ar apklojo ar ne..mastau.gif atrodo, kad apklojo


na kaip čia neapklos,aišku apkloja, juk paprasčiausias žmogiškumas yra

ir rubelius duotu, jei savo neturėtai ir pampersus, gi nevisos mamos ruošiasi vaikelio gimimui , kaip mes
Atsakyti