Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Penelophe @ 2010 01 07, 18:24)
Na mums bent jau problemu su parkavimu nebuvo, kazkaip atsirasdavo vietele... Nezinau kaip dabar. O del vaikiuko, tai savo rubelius ir sauskelnes turejau.
Dar butinai merginos pasiimkite liemenele maitinancioms, iklotu i liemenele ir misinuka kudikiui, jei kartais pieno neturetumet.

misinuku savo tikrai nereikia, nebent kazkokio ypatingo norit, nes naujagimiu skyriuje visada jo galima gauti, kai prireikia. viena nakti maitinau misinukais, tai be problemu ten duoda. net per paskaiteles sake, kad misinuka duoda.
Atsakyti
Man tai atrodo, kad mišinuko nereikia imt. Man jo neprireikė, o jei būtų reikėję tai manau būtų davę be problemų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Penelophe @ 2010 01 07, 19:24)
Na mums bent jau problemu su parkavimu nebuvo, kazkaip atsirasdavo vietele... Nezinau kaip dabar. O del vaikiuko, tai savo rubelius ir sauskelnes turejau.
Dar butinai merginos pasiimkite liemenele maitinancioms, iklotu i liemenele ir misinuka kudikiui, jei kartais pieno neturetumet.

na aš kai gimdžiau visus keturis kartus,tai irgi rasdavo vyras kur pastatyt,bet bambėdavo,kad pastatyt neduok dieve doh.gif

o dėl mišinuko,net nesumąstyčiau jo imti kam jo reikia,man atsirasdavo pienas trečioj paroj,tai negi mišinuko turėjau duoti,juk yra priešpienis ir vaikui jo gana mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 01 07, 18:58)
na aš kai gimdžiau visus keturis kartus,tai irgi rasdavo vyras kur pastatyt,bet bambėdavo,kad pastatyt neduok dieve  doh.gif

o dėl mišinuko,net nesumąstyčiau jo imti kam jo reikia,man atsirasdavo pienas trečioj paroj,tai negi mišinuko turėjau duoti,juk yra priešpienis ir vaikui jo gana  mirksiukas.gif

mes, pvz, nemokejom valgyt blush2.gif priespienio mazokai buvo, o ir maitint tiesiai is kruties nesigavo. truko vaikui maistui, tai pagal naujagimiu sesutes reikedavo primaitinti, tai ir duodavom misinuka...
ketvirta para tik issikankine ismokom tiesiai is kruties piena pasiimt.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2010 01 07, 20:04)
mes, pvz, nemokejom valgyt  blush2.gif priespienio mazokai buvo, o ir maitint tiesiai is kruties nesigavo. truko vaikui maistui, tai pagal naujagimiu sesutes reikedavo primaitinti, tai ir duodavom misinuka...
ketvirta para tik issikankine ismokom tiesiai is kruties piena pasiimt.

na aišku būna gi visokių atvejų,bet kadangi ten duoda tai labai gerai,kad nereikia sukti galvos ax.gif tikrai personalas geras,skųstis nėra ir kuo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Penelophe @ 2010 01 07, 18:24)
Na mums bent jau problemu su parkavimu nebuvo, kazkaip atsirasdavo vietele... Nezinau kaip dabar. O del vaikiuko, tai savo rubelius ir sauskelnes turejau.
Dar butinai merginos pasiimkite liemenele maitinancioms, iklotu i liemenele ir misinuka kudikiui, jei kartais pieno neturetumet.

misinuko tai tikai nereika,nes ei reikia tai duoda jau paruosta.
mes tai kelis kartus emem, es neuzteko priespienio mno dickiui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2010 01 05, 23:18)
Dar norejau paklausti, kaip ten del epidurinio, ar pasiulo? Kaip i ji isvis ten ziuri? Gal is anksto paciai reikia apsirupint tuo rinkiniu?


As kazkodel labai savim pasitikejau ir maniau kad man nereikes jokio epiduro. Kai pradejo skatinti gyd. vis ateidavo paklaust ar reikia nuskausminimo - kol galejau kentet tai sakiau kad ne, bet kai skausmai jau buvo ojojoj doh.gif tai kai vel pasiule - susimasciau. Gyd. nieko nepatarinejo - reikejo apsispresti paciai - abejojau, bet kai pasake kad dar kentet 6-7 val. - sutikau. Ir labai dziaugiuosi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(laputeeeee @ 2010 01 06, 16:44)
Sveikute smile.gif sakykit jus gulde is karto i 1 auksta ar is karto  i  gimdykla? 4u.gif


atvaziavau nutekejus vandenims. Jau buvo praejusios 3-4 val. bet kaklelis dar neatsidarinejo tai su rankinuku ir daiktais reikalingais gimdykloje is karto i gimdykla nuvede ir pradejo skatinima. Tada dar buvo karantinas tai likusius daiktus palikau pirmame aukste, jos ten kazkur sake uzrakins, o kai pagimdziau tai atnese i gimdykla, o paskui kazkas nunese i palata ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 01 06, 16:35)
šlepetes ir švarius rūbus pasikeisti  smile.gif  na o kiti daiktai gali būti vaizdo kamera,fotoaparatas ką nors užkrimsti ir atsigerti  biggrin.gif



Nelabai supratau kokius rubus svarius? Cia vyras pries ar po gimdymo turi pasikeist? blush2.gif

As ir galvoju gimdyt sioje ligonineje, nes teko 21sav vaziuoti i AK pasitikrint vakare, tai jauciausi ten kaip siuksle, norejosi atsiprastyt, kad susirupinai leliuko sveikata... verysad.gif

O 33sav teko i RK vaziuot su siuntimu, kad ivertintu vaisiaus bukle, likau suzaveta! Pati visa nestuma lankausi privaciai pas gydytojus, ir nesitikejau, kad siais laikais valdiskoje istaigoje dar galima sulaukti tokio nuostabaus aptarnavimo thumbup.gif

Tikiuosi, pasirinkus sia istaiga gimdyti, neteks gailetis drinks_cheers.gif
Beje, gal zinote kada vyksta kokios paskaiteles ten ir kokiu nr galima registruotis, bei ar gali kartu dalyvauti sutuoktinis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2010 01 07, 17:26)
Kaip ten su privažiavimu ar tikrai beveik neįmanoma rasti kur pastatyti mašinos?


mes tai pasistatem prie pat priimamojo duru - kur rezervuota lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 01 07, 23:11)
As kazkodel labai savim pasitikejau ir maniau kad man nereikes jokio epiduro. Kai pradejo skatinti gyd. vis ateidavo paklaust ar reikia nuskausminimo - kol galejau kentet tai sakiau kad ne, bet kai skausmai jau buvo ojojoj  doh.gif  tai kai vel pasiule  - susimasciau. Gyd. nieko nepatarinejo - reikejo apsispresti paciai - abejojau, bet kai pasake kad dar kentet 6-7 val.  - sutikau. Ir labai dziaugiuosi  thumbup.gif

Pasiseke tau 4u.gif Man jei kas butu pasakes, kad tiek reikes ilgai kankintis ir as buciau prasius nuskausminti... O man vis sake "tuoj", nu jei tuoj, tai dar pakentesiu, ir taip kokias 5h doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 01 08, 00:11)
Nelabai supratau kokius rubus svarius? Cia vyras pries ar po gimdymo turi pasikeist? blush2.gif

Beje, gal zinote kada vyksta kokios paskaiteles ten ir kokiu nr galima registruotis, bei ar gali kartu dalyvauti sutuoktinis? 4u.gif


mano vyras nedalyvavo, bet kiek girdejau, kad pries gimdyma einant i gimdykla turi persirengti svariais rubais - ta prasme -nenesiotais lauke, atsinestais maiselyje, isplautais.
Paskaiteles kiekviena trec. 13 val. Nepamenu dabar nr. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 01 07, 23:11)
Nelabai supratau kokius rubus svarius? Cia vyras pries ar po gimdymo turi pasikeist? blush2.gif

As ir galvoju gimdyt sioje ligonineje, nes teko 21sav vaziuoti i AK pasitikrint vakare, tai jauciausi ten kaip siuksle, norejosi atsiprastyt, kad susirupinai leliuko sveikata... verysad.gif

O 33sav teko i RK vaziuot su siuntimu, kad ivertintu vaisiaus bukle, likau suzaveta! Pati visa nestuma lankausi privaciai pas gydytojus, ir nesitikejau, kad siais laikais valdiskoje istaigoje dar galima sulaukti tokio nuostabaus aptarnavimo  thumbup.gif

Tikiuosi, pasirinkus sia istaiga gimdyti, neteks gailetis drinks_cheers.gif
Beje, gal zinote kada vyksta kokios paskaiteles ten ir kokiu nr galima registruotis, bei ar gali kartu dalyvauti sutuoktinis? 4u.gif

Svarius tiesiog kad ne su tais paciais kaip is lauko atejo biggrin.gif Ir jie reikalingi jei nori gimdykloj su tavim kartu buti.

Pasirinkimas tikrai geras thumbup.gif Manau, nesigailesi. Personalas tikrai superinis, rupestingas. O jei kokios komplikacijos ar kas, tai ju visur gali pasitaikyti, net jei ir pinigus milziniskus sumoki, nereiskia, kad pagimdysi lengvai ir greitai. ..

Del paskaiteliu paskambink numeriu 852610492 pasiklausti kada kas....
Atsakyti