Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Sveikutes smile.gif esu pasimetusi ir neissivaizduoju kur gimdyti verysad.gif paskaicius komentarus apie antakalny tai ju ten yra geru ir blogu o apie RK tai vien tik geri,kartais paglvoju kad tuos komentarus raso pacios darbuotojos g.gif kai pati gulejau RK 32 savaiciu 1 aukste tai prieziura buvo tokia ateina gydytojas tik ryte, sesutes ryte vakare temperatura pamatuoja ir jei reikia lasalines palasint ir viskas g.gif vienoj palatoj gulejo pana kuria po to jau isveze i gimdykla tai po kurio laiko su ja susirasem tai sake kad antra karta RK tikrai negimdytu,jai nepasalino visos placentos,grizo i ligonine su 40 temperatura,dare valyma,gulejo dar savaite ligoninei ir leido antibiotikus.tai kaip yra is tikruju? g.gif verysad.gif tai panai gimdyma priimdinejo Raguckiene.... beje skambinaus del paskaitu RK tai gavau toki atsakyma jei gimdysit pas mus galit eiti o jei ne tai ko jum ten eiti,o as sakau o jei tos paskaitos lemtu mano apsisprendima o ji man nu nznau manau neverta jum eiti........... g.gif norejau dar paklausti kuriu vyrai dalyvavo gimdyme,kokiu jam reikejo daiktu gimdykloj???
aciu uz komentarus ir atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laputeeeee: 06 sausio 2010 - 12:38
QUOTE(laputeeeee @ 2010 01 06, 12:34)
pati gulejau RK 32 savaiciu 1 aukste tai prieziura buvo tokia ateina gydytojas tik ryte, sesutes ryte vakare temperatura pamatuoja ir jei reikia lasalines palasint ir viskas g.gif 


o ko dar reikia? biggrin.gif g.gif
Be to, pogimdyvinė priežiūra yra visai kas kita.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2010 01 06, 12:38)
o ko dar reikia?  biggrin.gif  g.gif
Be to, pogimdyvinė priežiūra yra visai kas kita.



tai jei jom nusispjauti,kai guli nescia tai kokia isvada galima daryti kai guli pagimdzius ir su vaikeliu????? g.gif a???
Atsakyti
QUOTE(laputeeeee @ 2010 01 06, 12:41)
tai jei jom nusispjauti,kai guli nescia tai kokia isvada galima daryti kai guli pagimdzius ir su vaikeliu????? g.gif a???


tai pala- kaip turėtų būti, kad atrodytų, jog joms ne nusispjaut? Sėdėt turėtų šalia lovos ir linksmint?
Atsakyti
QUOTE(laputeeeee @ 2010 01 06, 12:34)
Sveikutes smile.gif esu pasimetusi ir neissivaizduoju kur gimdyti verysad.gif  paskaicius komentarus apie antakalny tai ju ten yra geru ir blogu o apie RK tai vien tik geri,kartais paglvoju kad tuos komentarus raso pacios darbuotojos g.gif kai pati gulejau RK 32 savaiciu 1 aukste tai prieziura buvo tokia ateina gydytojas tik ryte, sesutes ryte vakare temperatura pamatuoja ir jei reikia lasalines palasint ir viskas g.gif  vienoj palatoj gulejo pana kuria po to jau isveze i gimdykla tai po kurio laiko su ja susirasem tai sake kad antra karta RK tikrai negimdytu,jai nepasalino visos placentos,grizo i ligonine su 40 temperatura,dare valyma,gulejo dar savaite ligoninei ir leido antibiotikus.tai kaip yra is tikruju? g.gif  verysad.gif tai panai gimdyma priimdinejo Raguckiene.... beje skambinaus del paskaitu RK tai gavau toki atsakyma jei gimdysit pas mus galit eiti o jei ne tai ko jum ten eiti,o as sakau o jei tos paskaitos lemtu mano apsisprendima o ji man nu nznau manau neverta jum eiti........... g.gif  norejau dar paklausti kuriu vyrai  dalyvavo gimdyme,kokiu jam reikejo daiktu gimdykloj???
aciu uz komentarus ir atsakymus 4u.gif

na nezinau, pati gulejau ir patologiniame, ir 2 kartus gimdziau RK, bet neturiu jokiu priekaistu. Taip, gydytojai ateina ryte ir vakare, pasiteirauja kaip jautiesi. Bet jeigu kas nors neduoda ramybes, visada apziuri. Man buvo taip, kad slapima tyrimams eme kateteriu, o po pusdienio pasirode kraujo. As jau is to issgascio pamaniau, kad gal kamstis. Nuejau, gyd. apziurejo, viskas buvo gerai, tad jau tada issiaiskinau, kad kraujuoja is slapimtakio.
Ir del prieziuros po gimdymo, jei turi klausimu - atsako,pataria.
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 01 06, 13:46)
pati gulejau ir patologiniame, ir 2 kartus gimdziau RK, bet neturiu jokiu priekaistu.


aš lygiai taip pat. Neturiu jokių nusiskundimų, tik didelis "ačiū".
Atsakyti
[quote=gupija,2010 01 06, 12:46]
tai pala- kaip turėtų būti, kad atrodytų, jog joms ne nusispjaut? Sėdėt turėtų šalia lovos ir linksmint?
[/quote


ne karto nepasiteiraut kaip jauties,o kai sesutes paprasai kad ateitu gydytojas nes kankinies su skausmais o gydytojas sesutei atsako kad taip turi buti taves neapziurejas o ji net nesiruosia pas tave ateiti pranest kad kalbejo su gydytoju nors skiriui guli tik 2 pacientes tai ka as zinau-manau cia yra nusispjovimas ant nesciuju ir savo darbo.turi eiti pati ir klausti ar ateis gydytojas....a? ir kur but nepasimetusei kai cia visos tipo raso kad visom viskas gerai buvo......a????kuom tikek....???
Atsakyti
QUOTE(laputeeeee @ 2010 01 06, 15:16)
ne karto nepasiteiraut kaip jauties,o kai sesutes paprasai kad ateitu gydytojas nes kankinies su skausmais o gydytojas sesutei atsako kad taip turi buti taves neapziurejas o ji net nesiruosia pas tave ateiti pranest kad kalbejo su gydytoju nors skiriui guli tik 2 pacientes tai ka as zinau-manau cia yra nusispjovimas ant nesciuju ir savo darbo.turi eiti pati ir klausti ar ateis gydytojas....a? ir kur but nepasimetusei kai cia visos tipo raso kad visom viskas gerai buvo......a????kuom tikek....???


Man atrodo jūs jau nusprendėte čia negimdyti. Gal pabandykite pasiklausinėti apie BAK g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 06, 14:26)
Man atrodo jūs jau nusprendėte čia negimdyti. Gal pabandykite pasiklausinėti apie BAK  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 06, 14:26)
Man atrodo jūs jau nusprendėte čia negimdyti. Gal pabandykite pasiklausinėti apie BAK  g.gif



deje nieko as dar nenusprendziau....
ir beje kas tas BAK?
Atsakyti
QUOTE(laputeeeee @ 2010 01 06, 15:51)
deje nieko as dar nenusprendziau....
ir beje kas tas BAK?


Aš suprantu, kad jūs nėščia ir dėl to labai jautri, bet manau, kad gydytojai nesėdi nuolat šalia, nes turi daug darbo. Man dėmesio užteko ir aš priežiūra likau patenkinta. Jei jums reikia jo daugiau galite rinktis privačius gimdymo namus, kurie vadinasi Baltojos Amerikos klinika.
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 06, 15:00)
Aš suprantu, kad jūs nėščia ir dėl to labai jautri, bet manau, kad gydytojai nesėdi nuolat šalia, nes turi daug darbo. Man dėmesio užteko ir aš priežiūra likau patenkinta. Jei jums reikia jo daugiau galite rinktis privačius gimdymo namus, kurie vadinasi Baltojos Amerikos klinika.



O ka jus galvotumet mano vietoj,jei papultumet i tokia situacija? g.gif
Atsakyti