Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Keli Mutu @ 2010 03 10, 11:43)
Taip aš tikrai manau, kad tokių ligoninių kaip Vilniaus RK turėtų nelikti.


Pasidarė labai smalsu, kokie Vilniaus gimdymo namai jums atrodo pavyzdiniai. Įdomu labai.
Atsakyti
QUOTE(Keli Mutu @ 2010 03 10, 12:43)
Taip aš tikrai manau, kad tokių ligoninių kaip Vilniaus RK turėtų nelikti. Ne tik ligoninių, bet ir kai kurių medikų kaip medikų cool.gif

Jums nepatinka mano nuovokumas? Apgailestauju ....  unsure.gif Matyt laikote save dar nuovokesne mirksiukas.gif


Tai kad tu nesi nuovokesnė nei kitos. Tik nori save tokia laikyti. Ir savo psichologines bėdas akivaizdžiai klijuoji kitoms moterims. Matomai, taip geriau pasijunti.
Papildyta:
QUOTE(gupija @ 2010 03 10, 13:21)
Pasidarė labai smalsu, kokie Vilniaus gimdymo namai jums atrodo pavyzdiniai. Įdomu labai.


Spėju - JOKIE. Jei neklystu, tai būtent ši mama (KELI MUTU) nevažiavo į Maylio namus, nes sužinojo, kad ten vienam leliukui kojytė lūžo. O jūs man raskit gimdymo namus, kuriuose nebūta traumų. NĖRA. Reiškia, gimdom namie visos. Ir be jokių kraujasiurbių medikų.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2010 03 10, 14:21)
Pasidarė labai smalsu, kokie Vilniaus gimdymo namai jums atrodo pavyzdiniai. Įdomu labai.


Tokių nėra.... unsure.gif Tiesa, nebandžiau privačių.
Bet gi visa esmė juk tame kaip moteris jaučiasi po to smile.gif Ir kam ji turi būti dėkinga už tai.


QUOTE(Renata_val @ 2010 03 10, 18:32)
Tai kad tu nesi nuovokesnė nei kitos. Tik nori save tokia laikyti. Ir savo psichologines bėdas akivaizdžiai klijuoji kitoms moterims. Matomai, taip geriau pasijunti.
Papildyta:



Čia jūs mane nuovokia pavadinot, vadinasi jums tai ir aktualu smile.gif O savo bėdų aš neklijuoju, bet jei jums taip pasirodė, vadinasi užgavau kažkokią slaptą jūsų stygelę. Jūsų reikalas, ką jūs su tuo darysite.
O kvailiu savęs niekas nenori laikyti. Ir neturėtų mirksiukas.gif

Tiesa Mažylio namų tai tikrai prie manęs neklijuokit - aš čia ne prie ko, aš vilnietė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Keli Mutu @ 2010 03 10, 16:54)
Bet gi visa esmė juk tame kaip moteris jaučiasi po to smile.gif Ir kam ji turi būti dėkinga už tai.


Pilnai su jumis sutinku.
Ir galiu ranką prie širdies pridėjus pasakyt, kad man RK labai tiko ir patiko. Ir nebuvau nei afekto būsenoj, nei kokioj kitokioj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keli Mutu @ 2010 03 10, 17:54)
Tokių nėra.... unsure.gif Tiesa, nebandžiau privačių.
Bet gi visa esmė juk tame kaip moteris jaučiasi po to smile.gif Ir kam ji turi būti dėkinga už tai.
Čia jūs mane nuovokia pavadinot, vadinasi jums tai ir aktualu  smile.gif O savo bėdų aš neklijuoju, bet jei jums taip pasirodė, vadinasi užgavau kažkokią slaptą jūsų stygelę. Jūsų reikalas, ką jūs su tuo darysite.
O kvailiu savęs niekas nenori laikyti. Ir neturėtų  mirksiukas.gif

Tiesa Mažylio namų tai tikrai prie manęs neklijuokit - aš čia ne prie ko, aš vilnietė cool.gif


Tuščiažodžiavimas irgi nėra protingumo požymis smile.gif
Atsakyti
Galetu gal jau kas nors naujo kraujo įlieti į šitą dialogą apie orą.
Gal kas neseniai ten gimdėt - susimylėkit, parašykit atsiliepimus ir duokit peno naujoms kalboms.
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2010 03 10, 18:28)
Gal kas neseniai ten gimdėt - susimylėkit, parašykit atsiliepimus ir duokit peno naujoms kalboms.


pritariu thumbup.gif

RK siandien turėjo būti paskaitėlė apie naujagimius. gal kas buvot? ar naudinga ką nors sužinojot?
Atsakyti
Labadiena esamos ir būsimos mamos smile.gif RK gimdžiau 2009 12 25 savo mažylę, taip ir pirmą vaiką 2008 m. Tikrai nieko blogo negaliu pasakyti nei apie gydytojos, nei šiaip apie personalą. Aišku ligoninė reikalaujanti remonto, bet..juk nesiruoši ten gyventi, o būni vos pora dienų, žinoma jei viskas gerai (kas liečia negimdžiusias, tai tikėkimės, kad taip ir bus) smile.gif Tikrai nebuvau jokioje euforijos būsenoje ir nebandžiau užspalvinti tikrovės gražiom spalvom lotuliukas.gif Pogimdyvinės palatos nors ir nekaip atrodo (senos spintelės prie lovų, metalinė lovelė kūdikiui, vystymo stalas ir pora kėdžių), bet švarios. Nors patalynė tai nelabai patogi buvo, bet kas nelinkęs pora dienų pakentėti, visada manau gali savo atsivežti.
Gimdžiau pas gyd. Puzienę abu vaikus thumbup.gif . Nieko blogo negaliu pasakyti, tik padėkoti clap_1.gif O ir likusiam personalui jokiu priekaištų neturiu. Rūpinosi, ateidavo pakalusti kaip jaučiuosi, apžiūrėdavo ir t.t.
O jei kas ir nenusišypsotų ar šiaip būtų blogesnės nuotaikos (nors taip nebuvo), manau neimčiau į galvą. Juk visi esam žmonės smile.gif
Atsakyti
Mano pussesere gimde 2 dukrytes RK, 2 drauges-nei is vienos negirdejau nusiskundimu apie RK. Taip, gal ten nera modernios naujos palatos, bet sake personalas-super thumbup.gif . Juolab kai dabar jei viskas OK laikoma ligoninej 2 paras, tai man tas komfortas nera butiniausias faktorius( ka tik po remonto palatos, pukines patalynes, super maistas)-o tokius dalykus galima gauti privaciuose gimdymo namuose, jei kam is cia bendraujanciu nepatinka valstybiniai GM wink.gif .
Man labai svarbu, kaip as busiu priziureta po to, kad padetu, patartu ka reikia..o buitiniai dalykai et, sugrysi juk namo, turei ten komforta, koki tik noresi wink.gif

Tai mes pasirinkom RK ir tikiuosi kad nebus jokio nusivylimo, pagimdyt paciai reikes bet kuriuose GM, akusere uz tave neatsiguls ant stalo ir neiskes skausmu..O jei viskas laimingai, lelius sveika, as sveika, man daugiau niekas ir nesvarbu. Neesu ponu gimines biggrin.gif


Kali Mutu patarciau gimdyt Baltijos ir Amerikos klinikoj cool.gif Ten turbut patenkintu visus tavo igeidzius ir norus ir paliktum normalia suma pinigu, kas, manau, tau ne stabdis, jei ieskai komforto cool.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 11 kovo 2010 - 11:31
Norėjau paklausti tų kurios neseniai gimdė, kas dabar vedėja?
Atsakyti
As dar negimdziau,bet zinau,kad Puziene vedeja.

O kaip sumos uz susitarima, ar per krize pasikeite, ar ne? Gal kas zinot, kiek kainuoja akusere, kiek gydytoja?
Atsakyti
sveikos 4u.gif na ir priraset, ryskiai nesutinku su viena cia rasiusia Ponia g.gif net nesuprantu kodel taip daro, visur visko buna, ir gero ir blogo kaip nebutu gaila... esu pasakojus apie savo gimdyma cia,nesikartosiu, aplamai viskas gerai, buvo aisku dalyku kad noreciau kad butu kitaip,bet tai tik mano norai,kitai mamytei gal tiko ir patiko tas kas man nepatiko cool.gif jei noreciau visu imanomu patogumu tai rinkciausi bak,atiduociau n atlyginimu doh.gif tai yra valstybine ligonine,nestumo metu gulejau gal kokius 4 kart ligoninej,aisku maistas man ne pats skaniausias,nors nesu gurmane,bet nevaziavau i 5zvaigzduciu vesbuti ir zinojau ka priklauso valgyt ligoninej g.gif o taip tai viskas oki,gimdymas nepasakyciau kad buvo be komplikaciju,bet gyd viska sytvarke ir man svarbiausia kad vaikiukui nieko nepakenke thumbup.gif
Atsakyti