Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Kai neseniai buvau paskaitėlėse nėščiosioms, tai perspėjo - jei susiklosto, kad gimdyvės dvi, tai vyrą veja lauk. Tik nesuprantu, ko tada jį vyti, jei širmą stato? Dar minėjo, kad tokios situacijos pasitaiko retai. Bet kai čia antlūdžius leliukų žada, tai kažkaip nejauku darosi. Būčiau ramesnė, jei žinočiau 100 %, kad leliuko tėtis bus šalia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 03 04, 16:32)
drinks_cheers.gif  greitu laiku ir man teks ten pabuvoti.. aisku ne pasaulio pabaiga, bet labiau noreciau gimdyti viena ir dalyvaujant vyrui.. bet kaip bus taip bus, svarbiausia, jog leliuka gerai priimtu  4u.gif

nesvarbi informacija- kartais pernešiojančias gimdyves tyčia guldo palatose arčiau gimdyklos, kai jos girdi kitų moterų " pastangas", pačios pradeda gimdyti ( čia suveikia psichologiniai faktoriai), tai ,sakau, gal ir čia tas pats- kai gimdo dvi vienoje patalpoje gal gimdymas sklandžiau eina... ax.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu raudonuojo kryziaus patirtim. Norejau Mazyli gimdyt, bet teko rinktis "RK" , nes mazylyje tada pries man gimdant daktare sulauze vaikui koja, na pasidomekit jei kam ydomi ta istorija, tai vaziavau y kryziu. Saremius prakenciau namie, tai galima sakyt , kad gimdyt tik atvaziavau.Atvaziavau, tai liepe sedet kolidoriuje prie duru dar koki pusvalandi.Poto patikrino tonusus, apziurejo, kakliukas jau buvo 5cm.Ilgai laukti nereikejo ir jau gimdziau, gimdymas greitas.Atsidekojom(na nemazai davem). Rupinosi neblogai. trecia diena namo. Praejo men kraujavimas nesibaige, pradejau silp, bet buvau isvykusi negalejau nueit pas gine, po 1men ir 3sav. pradejo sklist kvapas. Dar pajuokavau namiskiams , kad jauciu mirties kvapa, nes as punu, kaip lavonai.Prasidejo skausmai,tas kvapas, gine skubei issiunte y kita RK korpusa, dare operacija.Pasirodo man gimdoje paliko 50cm. placentos doh.gif doh.gif Sake dar siek tiek buciau uzdelsus ir butu blogai pasibaigia. verysad.gif
Ten daugiau negimdysiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solveiga88: 04 kovo 2010 - 17:13
QUOTE(Solveiga88 @ 2010 03 04, 18:10)
Pasidalinsiu raudonuojo kryziaus patirtim.

Sveikatos jums 4u.gif
O pas kokią gydytoją gimdėte?
Man įdomu kaip galėjo palikti 50 cm placentos. Tai ji kažkaip plyšo pusiau ir pusė liko? blink.gif
Atsakyti
:
Ten daugiau negimdysiu schmoll.gif
[/quote]


O cia apie kokio miesto RK rasote?Vilniaus? Nes Mazylis kiek zinau Kaune, tai pamaniau, gal apie Kauna... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga88 @ 2010 03 04, 19:10)
Pasidalinsiu raudonuojo kryziaus patirtim. Norejau Mazyli gimdyt, bet teko rinktis "RK" , nes mazylyje tada pries man gimdant daktare sulauze vaikui koja, na pasidomekit jei kam ydomi ta istorija, tai vaziavau y kryziu. Saremius prakenciau namie, tai galima sakyt , kad gimdyt tik atvaziavau.Atvaziavau, tai liepe sedet kolidoriuje prie duru dar koki pusvalandi.Poto patikrino tonusus, apziurejo, kakliukas jau buvo 5cm.Ilgai laukti nereikejo ir jau gimdziau, gimdymas greitas.Atsidekojom(na nemazai davem). Rupinosi neblogai. trecia diena namo. Praejo men kraujavimas nesibaige, pradejau silp, bet buvau isvykusi negalejau nueit pas gine, po 1men ir 3sav. pradejo sklist kvapas. Dar pajuokavau namiskiams , kad jauciu mirties kvapa, nes as punu, kaip lavonai.Prasidejo skausmai,tas kvapas, gine skubei issiunte y kita RK korpusa, dare operacija.Pasirodo man gimdoje paliko 50cm. placentos  doh.gif  doh.gif  Sake dar siek tiek buciau uzdelsus ir butu blogai pasibaigia.  verysad.gif 
Ten daugiau negimdysiu schmoll.gif


Na man po dešimt dienų irgi iškrito nemažas gabaliokas placentos didumo kaip kumštis. Tai gerai, kad taip baigėsi, iškarto nuvažiavau pas savo gydytoją į privačią kliniką, ten echoskopu patikrino, kad tikrai nieko neliko. Viskas tuo ir baigėsi rolleyes.gif
Bet kai pagalvoju nieko keisto, kad taip - po gimdymo jokių echo nedaro, pirštu tik bakstelna į pilvą - tipo patikrina ar viskas gerai, tai ko norėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Keli Mutu @ 2010 03 04, 17:44)
Bet kai pagalvoju nieko keisto, kad taip - po gimdymo jokių echo nedaro, pirštu tik bakstelna į pilvą - tipo patikrina ar viskas gerai, tai ko norėti g.gif


Užgimus placentai visada apžiūri, ar ji vientisa. Bent jau man visus 3 kartus ją labai atidžiai apžiūrinėjo.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2010 03 04, 19:10)
Užgimus placentai visada apžiūri, ar ji vientisa. Bent jau man visus 3 kartus ją labai atidžiai apžiūrinėjo.

Man taip pat apžiūrėjo. Ir labai keista kaip gali nepamatyti, kad liko kažkoks didžiulis gabalas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Keli Mutu @ 2010 03 04, 17:44)
Bet kai pagalvoju nieko keisto, kad taip - po gimdymo jokių echo nedaro, pirštu tik bakstelna į pilvą - tipo patikrina ar viskas gerai, tai ko norėti g.gif


doh.gif net nebuvau susimasciusi, jog taip gali buti doh.gif dar viena baime prie visu gimdymo baimiu prisidejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 03 04, 20:21)
doh.gif  net nebuvau susimasciusi, jog taip gali buti  doh.gif  dar viena baime prie visu gimdymo baimiu prisidejo  doh.gif


Mažiau baimių ir daugiau pozityvumo mirksiukas.gif Viena iš lengvo gimdymo priežasčių 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Solveiga88 @ 2010 03 04, 17:10)
man gimdoje paliko 50cm. placentos


atleiskit, bet man tai iš fantastikos srities biggrin.gif Tada kokio didumo turėtų būti moters gimda, kad placenta užima 50 cm cool.gif
Mačiau aš savas placentas, akušerė visus kartus prinešė parodyt, nes prašiau- taigi jai toli gražu iki 50 cm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2010 03 04, 22:15)
Mažiau baimių ir daugiau pozityvumo  mirksiukas.gif Viena iš lengvo gimdymo priežasčių  4u.gif
Papildyta:
atleiskit, bet man tai iš fantastikos srities  biggrin.gif Tada kokio didumo turėtų būti moters gimda, kad placenta užima 50 cm  cool.gif
Mačiau aš savas placentas, akušerė visus kartus prinešė parodyt, nes prašiau- taigi jai toli gražu iki 50 cm  rolleyes.gif

nu jo,čia jau tikrai fantastika,kad 50 cm dar liko doh.gif man asmeniškai visada patikrindavo ar visa placenta,nes jei ne visa būna tada gramdoma,valoma gimda,bet šiaip nepalieka,nes moteris labai gali nukraujuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2010 03 04, 20:10)
Užgimus placentai visada apžiūri, ar ji vientisa. Bent jau man visus 3 kartus ją labai atidžiai apžiūrinėjo.


Aš jau neatsimenu - žiūrėjo, nežiūrėjo, aš pati nekompetentinga spręsti apie jos vientisumą, tad net neprašiau ir parodyti. Bet faktas kaip blynas - po gimdymo kraujavau gausiai, o po dienos, tarsi užako viskas - labai mažai (matyt tas gabalas užkimšo gimdą), visa laimė po lygiai dešimt dienų pats pasišalino be jokių komplikacijų. Taigi, visko būna - todėl nesistebėkit čia labai, kad jums viskas OK, tai kaip gi kitoms tada ne taip kaip jums mirksiukas.gif

O šiaip tai baisi ligoninė, kasdien pasąmonėj meldžiuos, kad ją uždarytų - nes tai, kas ten yra - tai smurtas prieš moteris, gimdyves ir naujagimius cool.gif

Bet labiausiai gaila man dėl to, kad dauguma to nesuvokia ir laiko norma unsure.gif

Gal ir biasiai nuskambės šis mano pasisakymas, bet raminti ir guosti, kad ''viskas bus gerai ir mažiau bijokit'' aš negalėčiau.

Galėčiau tik patarti ''rūpinkitės savimi, mylėkite save, neatsiduokite bet kam, net juodžiausią depresijos minutę klausykitės savo vidinio balso'' 4u.gif

Ir būtinai turėkite šalia savęs artimą sau žmogų, kuris jus palaikytų sudėtingomis akimirkomis. Tai tinka ne tik gimdymui beje mirksiukas.gif
Atsakyti