Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(nep @ 2010 02 28, 15:42)
Nebent, apsimest, kad saremiai jau...



kaip? biggrin.gif gi matuoja ir ziuri yra tie saremiai ar nera.
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 03 01, 23:22)
kaip?  biggrin.gif gi matuoja ir ziuri yra tie saremiai ar nera.


Nuo ligoninės streso gimdymo veikla dažnai gali sustoti. Man taip buvo 2 kartus iš 3.
Atsakyti
As abi dukras "pernesiojau" pagal gydytoju apskaiciavimus, bet kai gime, pernesiojimo zymiu nebuvo. Tiksliai nieks nustatyti negali, nors labai tiksliai zinojom paskutines MM. Kai man jau atrode kad laikas, nuvaziavom i priemima, gydytoja apziurejo ir buvo pasiruosusi paleisti namo (buvo apie 6 val ryto), bet paskui nutare toniuku paklausyti, ten kazka ne taip izgirdo ir nebepaleido... Sake guldys i patologini kad laseline palasintu, bet veliau apsisprende tiesiai i gimdykla, nes daugiau prieziuros gauciau... 14 valanda pagimdziau...

Atsakyti
QUOTE(rutami @ 2010 03 02, 12:15)
As abi dukras "pernesiojau" pagal gydytoju apskaiciavimus, bet kai gime, pernesiojimo zymiu nebuvo. Tiksliai nieks nustatyti negali, nors labai tiksliai zinojom paskutines MM. Kai man jau atrode kad laikas, nuvaziavom i priemima, gydytoja apziurejo ir buvo pasiruosusi paleisti namo (buvo apie 6 val ryto), bet paskui nutare toniuku paklausyti, ten kazka ne taip izgirdo ir nebepaleido... Sake guldys i patologini kad laseline palasintu, bet veliau apsisprende tiesiai i gimdykla, nes daugiau prieziuros gauciau... 14  valanda pagimdziau...

Nelabai supratau ką norėjote pasakyti, kaip ir viskas gerai nors pernešiojote bet toniukai blogi buvo g.gif
Dėl gimdymo datos tai galiu pasakyti, kad ją nustatyti tikslią yra nesudėtinga jei jūsų mmm buvo reguliarios ir jei echo buvo darytas pirmajame nėštumo trimestre. Jei nustatytą dieną gimdymo veiklos nėra tai nereiškia, kad reikia iškarto skatinti. Jei mama ir vaikiukas jaučiasi gerai po termino savaitę manau galima laukti, bet jokiu būdu ne ilgiau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ir as jau pradejau skaityti sita temute, pirma vaika gimdziu cia ir antra RK gimdysiu thumbup.gif
Su pirmu vaiku viskas patiko, likau patenkinta, praejo jau beveik 3 metai, dabar iskylo daug klusimu...
Dabar skaiciau kad mokama palata kainuoja 200 lt o as buvau palatoje su vyru ir mokejom 20 ar 30 lt uz para blink.gif
o kaip su epidiuru ar reikia is anksto susitart?
Atsakyti
Kitą savaitėlę jau turbūt ir aš būsiu RK ligoninėj. Dėl gimdančių antplūdžio kovo mėnesį - labai nenorėčiau gimdyti be vyro, o jei pataikysiu į tas dvivietes palatas, kur po dvi gimdo ir vyrą išgrūs lauk? Jei antplūdis - taip gali būt...
Atsakyti
QUOTE(Renata_val @ 2010 03 03, 22:04)
Kitą savaitėlę jau turbūt ir aš būsiu RK ligoninėj. Dėl gimdančių antplūdžio kovo mėnesį - labai nenorėčiau gimdyti be vyro, o jei pataikysiu į tas dvivietes palatas, kur po dvi gimdo ir vyrą išgrūs lauk? Jei antplūdis - taip gali būt...

na jau čia prognozuot yra labai sunku koks bus gimdyvių antplūdis,gal viskas bus gerai ir leis vyrui šalia būti smile.gif
Atsakyti
tai jau ir po dvi gimdo? kaizkaip nesityki, kad siais laikais taip gali buti.
Atsakyti
QUOTE(Hamel @ 2010 03 04, 00:29)
tai jau ir po dvi gimdo? kaizkaip nesityki, kad siais laikais taip gali buti.


Turbut retas atvejis, kad po dvi gimdytu. Kol dar saremiai, tai galima ir palatoje buti. o vat kai stumimas prasideda, tai jau spec. stalas reikalingas rolleyes.gif

As gimdziau didziojoje gimdykloje. Tai stebejausi, kad tokia didele, kaip sale. Akusere paaiskino, kad kai daug gimdyviu, tai tveria sirma ir gimdo po dvi unsure.gif
Atsakyti
čia jau seni laikai kai gimdo po dvi,prieš 11-a metų gimdėme dviese vienoje palatos gimdykloj,ją pirmą kėlė ant stalo tada mane biggrin.gif tada dar vyrai nebuvo populiarūs...bet nieko tokio vistiek nieko nemačiau lotuliukas.gif
kitus tris kartelius kai gimdžiau tai kaip rojui viena ir vyrui šalia būnant wub.gif tai kažkaip net keista paskaityti,kad dar gimdoma po dvi,na nebent tikrai neturi kur dėti gimdyvių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 03 04, 00:47)

As gimdziau didziojoje gimdykloje. Tai stebejausi, kad tokia didele, kaip sale. Akusere paaiskino, kad kai daug gimdyviu, tai tveria sirma ir gimdo po dvi unsure.gif



Vaje kaip buna blink.gif doh.gif sunku net patiketi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 03 04, 10:16)
Vaje kaip buna  blink.gif  doh.gif sunku net patiketi rolleyes.gif


drinks_cheers.gif greitu laiku ir man teks ten pabuvoti.. aisku ne pasaulio pabaiga, bet labiau noreciau gimdyti viena ir dalyvaujant vyrui.. bet kaip bus taip bus, svarbiausia, jog leliuka gerai priimtu 4u.gif
Atsakyti