Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(nep @ 2010 02 26, 10:20)
Tai tiek daug moteru taip iseina, ten pavojingai pernesioja g.gif Idomu, kas kaltas, gal ju poziuris i naturaluma, ar pan  g.gif Nejau ten negalima ten istirti, kad pilve vaikui jau blogai... g.gif Mane iki pirmad. jei negimdau, poliklinikos daktaras guldo i kurianors ligonine. Yra 4 cm atsidarymas  blink.gif saremiai, bet reguliariu nera. Pavaikstau, paguliu ir praeina.
Bet, kaip supratau, nei viena is diskutuojanciu sioje ligonineje del pernesiojimo iki gimdymo negulejot g.gif . Tik pasitikrinti atvaziuodavot, tik patikrindavo jus Rk ir nepaguldydavo  unsure.gif



Taip,reikedavo atvaziuoti,paklausydavo sirdeles tonus ir tiek... Manau kaltas kaip Jus sakot,ju poziuris i naturaluma, kas deja,bet yra labai negerai... Jei tik galeciau atsukti laika,nedelsdama vykciau i kita ligonine. O Jus ilgai nelaukite,vykite i ligonine,ir viskas bus gerai smile.gif Jau neuzilgo dziaugsites leliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2010 02 26, 01:50)
džiaukitės, kad pačios vaikas nebuvo ligoniukas ir negulėjo prijungtas prie aparatų  unsure.gif  o skandalinti yra kitos vietos... jei trūksta dėmesio visuomet sakau - rinkitės privačia įstaigą - ten šalia gali sėdėt nors ir visą parą sesutė ir padėt  doh.gif  o realybė tokia, kad Jūs buvot tokia pati kaip ir kitos mamos, tik dar ir skandalistė...
o dėl sanitarės, tai buvo viena labai maloni ir abejoju, ar ten pinigėlių laukė, ar tiesiog norėjo pagelbėti, kuo gali, bet aišku, kiekvienas vertinam žmones pagal savo sugedimo laipsnį  lotuliukas.gif  tiesa, kai pati gulėjau ligoninėj po gimdymo sanitarė visas mamytes vadino vardais ir visuomet paklausdavo, ar nieko netrūksta ir pan  wub.gif



nejuokinkit jus manes, skandaliste. Jums gal butu ramu,kai vaikas gime per cezari, nes duso ir poto niekas jo neziuri, nes gi ramiai miega doh.gif Man tai ramu nebuvo. Skandaliste? Zinokit balso nepakeliau, o nuejus paklausiau, ko man reikejo. Nors ne jums cia tureciau aiskinti. Buvo dvi puikios darbuotojos, joms ir aciu. Bet ne naujagimiu skyriui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 26 vasario 2010 - 18:07
Kai pirmą gimdžiau, tai buvo 1 savaitė po termino, tada jau liepė su daiktais atvažiuot, nuleido vandenis , tada ir prasidėjo sąrėmiai. O su antrąja ir 1 savaitę ilgiau vaikščiojau, bet tada jau natūraliai prasidėjo gimdymas ax.gif .
Kiekvienai mamai skirtingai, vienai 1 diena jau skaitosi pernešiojimas, o, kitai kitaip. Kaip man, tai 1 savaitė buvo norma, nebuvo jokių pernešiojimo požymių schmoll.gif Trečią lelių ir tik čia gimdysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byne: 26 vasario 2010 - 20:39
QUOTE(byne @ 2010 02 26, 20:36)
Kai pirmą gimdžiau, tai buvo 1 savaitė po termino, tada jau liepė su daiktais atvažiuot, nuleido vandenis , tada ir prasidėjo sąrėmiai. O su antrąja ir 1 savaitę ilgiau vaikščiojau, bet tada jau natūraliai prasidėjo gimdymas ax.gif .
Kiekvienai mamai skirtingai, vienai 1 diena jau skaitosi pernešiojimas, o, kitai kitaip. Kaip man, tai 1 savaitė buvo norma, nebuvo jokių pernešiojimo požymių schmoll.gif  Trečią lelių ir tik čia gimdysiu ax.gif

Pritariu tau, ir pridursiu kad su terminu irgi gali gyd suklysti., na o gamta sutverta taip kaip sutverta, ir joks gyditojas nenoretu list jei vaikui dar ne laikas isvyst pasauly. Kantrybes mamytes kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2010 02 26, 21:36)
Kai pirmą gimdžiau, tai buvo 1 savaitė po termino, tada jau liepė su daiktais atvažiuot, nuleido vandenis , tada ir prasidėjo sąrėmiai. O su antrąja ir 1 savaitę ilgiau vaikščiojau, bet tada jau natūraliai prasidėjo gimdymas ax.gif .
Kiekvienai mamai skirtingai, vienai 1 diena jau skaitosi pernešiojimas, o, kitai kitaip. Kaip man, tai 1 savaitė buvo norma, nebuvo jokių pernešiojimo požymių schmoll.gif  Trečią lelių ir tik čia gimdysiu ax.gif

Jei gimdymo data nustatyta tiksli ir mamytė su vaikiuku jaučiasi gerai, savaitę po termino manau laukti galima, bet jokiu būdu ne ilgiau. O RK linkę laukti dar nežinia kiek. Linkiu, kad netektų pagimdyti pernešioto vaikiuko 4u.gif

QUOTE(braske83 @ 2010 02 26, 21:51)
Pritariu tau, ir pridursiu kad su terminu irgi gali gyd suklysti., na o gamta sutverta taip kaip sutverta, ir joks gyditojas nenoretu list jei vaikui dar ne laikas isvyst pasauly. Kantrybes mamytes kantrybes mirksiukas.gif

Nesutinku su jumis. Gimdymo terminą tikrai geriau žino gydytoja pas kurią lankosi mamytė nuo pat nėštumo pradžios, o ne ta kuri tik toniukus paklauso ir net neapžiūri. Kiek man žinoma čia tik RK gimdymo datas savas nustatinėja iš naujo. Ir yra dar vienas dalykas, jei aš žinau tiksliai kada pastojau, nes vaikiuką planavau, tai jokių suklydimų negali buti apskritai. O dėl to, kad gydytojas lenda jei vaikui nelaikas tai irgi manau nesamonė, tiesiog moters organizme gaminasi per mažai tam tikro hormono todėl gimdymo veiklos nėra rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neraitė: 26 vasario 2010 - 21:35
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 26, 21:33)
Jei gimdymo data nustatyta tiksli ir mamytė su vaikiuku jaučiasi gerai, savaitę po termino manau laukti galima, bet jokiu būdu ne ilgiau. O RK linkę laukti dar nežinia kiek. Linkiu, kad netektų pagimdyti pernešioto vaikiuko 4u.gif
Nesutinku su jumis. Gimdymo terminą tikrai geriau žino gydytoja pas kurią lankosi mamytė nuo pat nėštumo pradžios, o ne ta kuri tik toniukus paklauso ir net neapžiūri. Kiek man žinoma čia tik RK gimdymo datas savas nustatinėja iš naujo. Ir yra dar vienas dalykas, jei aš žinau tiksliai kada pastojau, nes vaikiuką planavau, tai jokių suklydimų negali buti apskritai. O dėl to, kad gydytojas lenda jei vaikui nelaikas tai irgi manau nesamonė, tiesiog moters organizme gaminasi per mažai tam tikro hormono todėl gimdymo veiklos nėra  rolleyes.gif

Bet gali buti ir kitaip...Juk ir ant vienos obels obuoliai subresta skirtingu laiku g.gif As ne kada pastojau, nei pagal cikla termino nezinau tikslaus...Gali isvis buti, kad jis dar neatejes...Bet, pagal echoskopa turejau gimdyti 21 d. Jis turbut rodo vaisiaus issivystyma, o gimdos ir kt.pasirengimo ne g.gif Idomu, kokios jo gali buti paklaidos? g.gif g.gif Gal zinote? Ka rode jums? Ar klydo g.gif Esu jau gimdziusi, tai zinau, kad organizmas mano gimdo normaliai g.gif ...Nebent si karta to hormono pritruko...Bet veikla vyksta...Gydytojas sake, galiu bet kuriuo metu. Bet kaip ner taip ner.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 27 vasario 2010 - 10:01
QUOTE(nep @ 2010 02 27, 10:58)
Bet, pagal echoskopa turejau gimdyti 21 d.

Priklauso nuo to kada darytas echo. Jei jį darė nėštumo pradžioje tai manau data gana tiksli. Man pagal mmm data buvo balandžio 17 d., tiksliai žinau, kad tą dieną ir pastojau, o pagal pirmąjį echo gimdymo datą nustatė balandžio 16 d., taigi galima sakyti sutapo. Tikrai linkiu, kad jums kuo greičiau prasidėtų gimdymas ir nereikėtų gydytojų įsikišimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 27, 10:05)
Priklauso nuo to kada darytas echo. Jei jį darė nėštumo pradžioje tai manau data gana tiksli. Man pagal mmm data buvo balandžio 17 d., tiksliai žinau, kad tą dieną ir pastojau, o pagal pirmąjį echo gimdymo datą nustatė balandžio 16 d., taigi galima sakyti sutapo. Tikrai linkiu, kad jums kuo greičiau prasidėtų gimdymas ir nereikėtų gydytojų įsikišimo  4u.gif

Aciu. Tikiuosi, kad prasides. 4u.gif Reik gal kur pabegioti, pavaikscioti iseit.

Dare pirmaji echo 15 savaiciu + - 7 dienos. Turiu nuotrauka, taip ir parasyta ant jos. Nors daktaras mane, kad nestumas visu menesiu didesnis...Kita echo dare po menesio. Pagal ji gimdymo data 18 vasario...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 27 vasario 2010 - 12:54
QUOTE(nep @ 2010 02 27, 12:50)
Aciu. Tikiuosi, kad prasides.  4u.gif  Reik gal kur pabegioti, pavaikscioti iseit.

Dare pirmaji echo 15 savaiciu + - 7 dienos. Turiu nuotrauka, taip ir parasyta ant jos. Nors daktaras mane, kad nestumas visu menesiu didesnis...Kita echo dare po menesio. Pagal ji gimdymo data 18 vasario...

As jusu vietoje tikrai nelaukciau,man taip baisu tie pernesiojimai,vaziuociau i ligonine apsimesciau kad kazka labai paskaudena ir prasyciaus apziurima,o ir susitart tikrai einasi su tais gydytojais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2010 02 28, 12:17)
vaziuociau i ligonine apsimesciau kad kazka labai paskaudena ir prasyciaus apziurima,o ir susitart tikrai einasi su tais gydytojais  4u.gif

Nemanau, kad taip gimdymą skatins iškarto. Paklausys toniukus, pažiūrės ant kėdės, pamatuos spaudimą ir padarys kitus tyrimus ir pamatys, kad mamytė ir vaikiukas gerai jaučiasi. Apsimetus, kad skauda ar savijauta bloga manau eina apžiūrą gauti be jokių bambėjimų, bet ne gimdymo skatinimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 28, 11:37)
Nemanau, kad taip gimdymą skatins iškarto. Paklausys toniukus, pažiūrės ant kėdės, pamatuos spaudimą ir padarys kitus tyrimus ir pamatys, kad mamytė ir vaikiukas gerai jaučiasi. Apsimetus, kad skauda ar savijauta bloga manau eina apžiūrą gauti be jokių bambėjimų, bet ne gimdymo skatinimą  g.gif

As irgi nemanau...juo labiau, be savo poliklinikos gyd. siuntimo gultis i ligonine. Nebent, apsimest, kad saremiai jau...
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 28, 14:42)
juo labiau, be savo poliklinikos gyd. siuntimo gultis i ligonine. Nebent, apsimest, kad saremiai jau...


prieš pat trečią gimdymą vakare buvau nuvažiavus į priėmimą pasitikrint. Pasakiau, kad nuo ryto maudžia ir noriu įsitikinti, kas iš tikrųjų vyksta. Paklausė tonų, pažiūrėjo ant kėdės, rado 3 cm ir prieš atsisveikinant pasakė "iki susitikimo paryčiais" biggrin.gif Taip ir buvo smile.gif
Atsakyti