Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Vilma4 @ 2010 02 25, 16:54)
Idomu kodel? g.gif

As kai zalia, klausiau, reikia, ar ne. Sake, kad yra pries sita mada. Kad tai nera sazininga g.gif ir visaip kaip negerai. Gal, kad gydytojai turi priziureti visus vienodai. (Ji tikrai gerbtina ir zinoma gydytoja. Pas ja labai sunku uzsirasyti doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 25 vasario 2010 - 17:07
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 25, 10:38)
Aš jei pernešiočiau rinkčiausi AK arba VGN  unsure.gif



100 procentų sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 25, 15:58)
del vaiko apziuros as nejuokauju, po cezario kita diena man ja atnese ir paliko. Kai sakiau nemoku, parode trumpai kaip ka ir viskas. I palata vaiku sesutes nejo isvis, kai ejau i skyriu sauskelniu keistis, nes kriaukles neturejau, tai niekas nepieidavo, nes as jau moku tipo, tik issirasant apziurejo, paeme tyrimus ir skiepus. Jokio okulisto nemaciau ir netikrino, jokio iraso apie akutes nebuvo. As net nuejus bariausi ant sesutes, sakau, kaip taip - niekas neuzeina, nepklausia nieko, o as vos sliauziau po cezario, karantinas, nei vyro, nieko ir dar cia sakau niekas nieko, tai pasake, kad turi daug ligoniuku... ir kad as kaprizinga mama, tipo, ko cia skandalinu, va vaikas, koks ramus, o mama kaprizinga.

Tie puikus atsiliepimai man kelia itarima. Ner ten taip puiku ir visi silkiniai. Buvo keli. Kaip ir visur. O vis landziojanti sanitare ar kas ten ji, aiskiai rode nora gaut pinigu, kai negavo, tai ir dingo.

džiaukitės, kad pačios vaikas nebuvo ligoniukas ir negulėjo prijungtas prie aparatų unsure.gif o skandalinti yra kitos vietos... jei trūksta dėmesio visuomet sakau - rinkitės privačia įstaigą - ten šalia gali sėdėt nors ir visą parą sesutė ir padėt doh.gif o realybė tokia, kad Jūs buvot tokia pati kaip ir kitos mamos, tik dar ir skandalistė...
o dėl sanitarės, tai buvo viena labai maloni ir abejoju, ar ten pinigėlių laukė, ar tiesiog norėjo pagelbėti, kuo gali, bet aišku, kiekvienas vertinam žmones pagal savo sugedimo laipsnį lotuliukas.gif tiesa, kai pati gulėjau ligoninėj po gimdymo sanitarė visas mamytes vadino vardais ir visuomet paklausdavo, ar nieko netrūksta ir pan wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikšrelis: 26 vasario 2010 - 00:51
man keista girdeti kad neziurejo,nes as kiek gulejau kasdien ryte tekdavo eiti patikrinimui tiek man tiek mano palatos kaimynei ,nebuvo dienos be apziuros:hm idomu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 02 26, 08:21)
man keista girdeti kad neziurejo,nes as kiek gulejau kasdien ryte tekdavo eiti patikrinimui tiek man tiek mano palatos kaimynei


aš irgi neįsivaizduoju, kaip ten galėjo nieks nieko nežiūrėti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jelenyte112 @ 2010 02 25, 14:32)
Keista  g.gif taigi kiekviena diena vykdavo kudikiu apziuros naujagimiu skyriuje. 10 dienu praleidom RK ir kiekviena diena apziuredavo vaikeli. Vat mane tai priziurejo tik tiek kiek priklauso - 3 ar 4 dienas, naujas kaimynes apziuredavo, o manes veliau jau tik paklausdavo ar viskas tvarkoje  ax.gif



QUOTE(0rchideja @ 2010 02 26, 09:21)
man keista girdeti kad neziurejo,nes as kiek gulejau kasdien ryte tekdavo eiti patikrinimui tiek man tiek mano palatos kaimynei ,nebuvo dienos be apziuros:hm idomu  blink.gif



QUOTE(gupija @ 2010 02 26, 09:33)
aš irgi neįsivaizduoju, kaip ten galėjo nieks nieko nežiūrėti  cool.gif


Oj, as gal nelabai tiksliai isaiskinau doh.gif Vaika tikrindavo visas 10 dienu kiekviena diena. O butent mane, ne vaika, gyd. Suckel apziuredavo tik pirmas 3 ar 4 dienas (kaip suprantu, tiek kiek ir visas mamas, kurios gimde pacios ir be komplikaciju, juk po tiek dienu jau israso), veliau atejus tikrinti kaimyniu, manes tik paklausdavo ar viskas tvarkoj. Taip kaip nusiskundimu savo sveikata neturejau tai prie manes jau ir nelindo, tik paskutine diena pries israsant dar pamaige ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelee @ 2010 02 25, 23:55)
100 procentų sutinku  drinks_cheers.gif

Tai tiek daug moteru taip iseina, ten pavojingai pernesioja g.gif Idomu, kas kaltas, gal ju poziuris i naturaluma, ar pan g.gif Nejau ten negalima ten istirti, kad pilve vaikui jau blogai... g.gif Mane iki pirmad. jei negimdau, poliklinikos daktaras guldo i kurianors ligonine. Yra 4 cm atsidarymas blink.gif saremiai, bet reguliariu nera. Pavaikstau, paguliu ir praeina.
Bet, kaip supratau, nei viena is diskutuojanciu sioje ligonineje del pernesiojimo iki gimdymo negulejot g.gif . Tik pasitikrinti atvaziuodavot, tik patikrindavo jus Rk ir nepaguldydavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 26, 10:20)
Tik pasitikrinti atvaziuodavot, tik patikrindavo jus Rk ir nepaguldydavo  unsure.gif


mane turėjo guldyt su antru, o kai sutartą dieną atvažiavau gultis, pasirodo jau buvo 6 cm ir tiesiai nusiuntė į gimdyklą.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 26, 11:20)
Tai tiek daug moteru taip iseina, ten pavojingai pernesioja g.gif Idomu, kas kaltas, gal ju poziuris i naturaluma, ar pan  g.gif Nejau ten negalima ten istirti, kad pilve vaikui jau blogai... g.gif Mane iki pirmad. jei negimdau, poliklinikos daktaras guldo i kurianors ligonine. Yra 4 cm atsidarymas  blink.gif saremiai, bet reguliariu nera. Pavaikstau, paguliu ir praeina.
Bet, kaip supratau, nei viena is diskutuojanciu sioje ligonineje del pernesiojimo iki gimdymo negulejot g.gif . Tik pasitikrinti atvaziuodavot, tik patikrindavo jus Rk ir nepaguldydavo  unsure.gif


Jei jau 4 cm atsidarymas, tai manau ir RK pagimdytum, nes ir veikla prasidejus, ir terminas atejas mirksiukas.gif
Mano situacija buvo tokia, kad ryte atvaziavus pasitikrinti (nes truputi maude), jokios veiklos nebuvo. Kaklelis nesutrumpejes, jokio atsidarymo. Tikrinusios gyd. nuomone, kad dar pora dienu negimdysiu. Bet kai dienos metu maudenimas nepraejoo, nutariau del viso pikto dar ir velai vakare nuvaziuoti pasitikrinti (pries tai paskambinau). Tai liepe su daiktais atvaziuoti, matyt bijojo kad as ps juos kas valanda pradesiu vazinet tikrintis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 02 26, 11:19)
Jei jau 4 cm atsidarymas, tai manau ir RK pagimdytum, nes ir veikla prasidejus, ir terminas atejas mirksiukas.gif
Mano situacija buvo tokia, kad ryte atvaziavus pasitikrinti (nes truputi maude), jokios veiklos nebuvo. Kaklelis nesutrumpejes, jokio atsidarymo. Tikrinusios gyd. nuomone, kad dar pora dienu negimdysiu. Bet kai dienos metu maudenimas nepraejoo, nutariau del viso pikto dar ir velai vakare nuvaziuoti pasitikrinti (pries tai paskambinau). Tai liepe su daiktais atvaziuoti, matyt bijojo kad as ps juos  kas valanda pradesiu vazinet tikrintis lotuliukas.gif


veikla tai veikla, bet skaiciau, kad kai nestumas ne 1, tai gali su tais 4 cm kone puse nestumo pravaiksciot. Bet saremiu tai nera normaliu g.gif Kaip ta vaika isstumt. Ar leistu tada skatinamuosius? Ar tau skatinamuosius leido?
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 26, 12:39)
veikla tai veikla, bet skaiciau, kad kai nestumas ne 1, tai gali su tais 4 cm kone puse nestumo pravaiksciot. Bet saremiu tai nera normaliu  g.gif Kaip ta vaika isstumt. Ar leistu tada skatinamuosius? Ar tau skatinamuosius leido?


Manau, kad skatintu. Tavo vietoje nuvaziuociau i RK pasitikrinti ir pasiaiskinciau smile.gif
Manes neskatino, nes gimdymas pats isisiubavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 26, 11:20)
Bet, kaip supratau, nei viena is diskutuojanciu sioje ligonineje del pernesiojimo iki gimdymo negulejot g.gif . Tik pasitikrinti atvaziuodavot, tik patikrindavo jus Rk ir nepaguldydavo  unsure.gif

10 dienų po termino kas antrą dieną važinėjau į apžiūras, bet paguldė tik 11-ą dieną, ir tai tik todėl, kad atvažiavau vakare prastai jausdamasi ir su aukštu spaudimu. Gydytoja Suckel nusprendė manęs nebepaleist ir ryte leisti vandenis. Bet kai ryte pasirodė vedėja pasakė, kad aš prisigalvoju, kad ištikrųjų jaučiuosi gerai ir nieko man ji neskatins. Ačiū D kitą vakarą gimdymas prasidėjo pats. Jei turėsiu antrą ir iki termino nepagimdysiu tikrai rinksiuosi kitus gimdymo namus, nes nėščiųjų priežiūra RK, mano nuomone labai prasta, kitaip nei gimdyvių ir leliukų.
Atsakyti