Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(magic magic @ 2010 01 02, 10:48)
As norejau del sodros pazymejimo paklausti ,o pas jus ten irasyta  jusu dabartine darboviete ir pareigos ir t.t ,nes man tai darbe sake ,kad niekas ten dabar nieko neraso i tuos pazymejimus,viskas kompiuteriuose yra.


kai išleidžia nėštumo gimdymo atostogų, poklinikoj prašo. Gimdymo įstaiga taip pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2010 01 01, 19:54)
Aciu  4u.gif
Mes pagal mano gines termina velavom savaite, pagal RK kokias 4 d. Bet to uzteko, vandenys jau buvo zali. Dziaugiuosi kad pati pradejau gimdyt, nes pagal RK dar buciau galejus savaite laukti  doh.gif Kai pagalvoji, tai baisoka kaip ten lelius pilve turetu gyvent dar ta savaite... doh.gif Nors kortelej tai irase, kad vaikas isnesiotas  g.gif
Kitakart jei iki termino gimdysiu, tai butinai i RK vaziuosiu. Jei veluosim, tai bus matyt, gal tikrai reikes kazkur kitur gimdyti.


drinks_cheers.gif
Man parašė, kad gimdžiau 41-ą savaitę, nors pagal mano gydytojos nustatytą gimdymo datą jau buvo 41 savaitė ir 6 dienos.
Aš taip pat jei iki termino tai rinkčiausi gimdyti čia, bet jei pernešiočiau tai į VGN unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(magic magic @ 2010 01 02, 11:48)
As norejau del sodros pazymejimo paklausti ,o pas jus ten irasyta  jusu dabartine darboviete ir pareigos ir t.t ,nes man tai darbe sake ,kad niekas ten dabar nieko neraso i tuos pazymejimus,viskas kompiuteriuose yra.


Seniau rašydavo į darbo knygutes, dabar išduoda pažymėjimus, juose nieko nerašo apie darbovietę. Manęs paklausė kur dirbu, pasakiau ir jos užsirašė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neraitė: 02 sausio 2010 - 17:37
Gruodzio 18 gimdziau RK ligoninej, tikrai nustebina demesys ir paslaugumas, tikrai ateina vis i palata ir akuseres ir gydytojos ir seseles, kaip ir minejai net valytojos malonios ir paslaugios. Na o as tai tariausi isanksto su gydytoja Raguckiene, superine gydytoja, dziaugiuosi kad gimdziau pas ja nerealiai profesionali gydytoja ir pirma ir antra dukryte pas ja gimdziau, pirmuoju atveju tai dare extra cezari, nes virkstele buvo apsivijusu aplink kakla, o antruoju pagimdziau pati ir kadangi klausiau jos nurodymu tai pagimdziau palyginus greit, tikrai rekomenduoju sita gydytoja, nesitrauke nuo manes nei minutei, visada buvo salia, as nusirdziai jai esu dekinga, taip pat ir visam personalui.
Atsakyti
merginos noriu jusu paklausti kai yra numatyta planine operacija kada jus mazdaug vaziuojate ryte i priemima?nes kazkaip mastau 8val.bet sakau gal reikia anksciau pasirodyti?kaip jus manote?
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 01 03, 10:46)
merginos noriu jusu paklausti kai yra numatyta planine operacija kada jus mazdaug vaziuojate ryte i priemima?nes kazkaip mastau 8val.bet sakau gal reikia anksciau pasirodyti?kaip jus manote?


aš gimdžiau su skatinimu, tai kaip ir planuotai. Man liepė atvažiuoti 7.00 ryte. Kadangi ten nelabai kas laksto akis išdegęs, tai popierių tvarkymas, manęs apžiūrėjimas, tonusų tikrinimas užtruko beveik pusantros valandos. Tai manau, kad gali pasirodyti po septynių, kokią pusę aštuonių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viti: 03 sausio 2010 - 14:52
QUOTE(viti @ 2010 01 03, 15:51)
aš gimdžiau su skatinimu, tai kaip ir planuotai. Man liepė atvažiuoti 7.00 ryte. Kadangi ten nelabai kas laksto akis išdegęs, tai popierių tvarkymas, manęs apžiūrėjimas, tonusų tikrinimas užtruko beveik pusantros valandos. Tai manau, kad gali pasirodyti po septynių, kokią pusę aštuonių  biggrin.gif


aciu labai :)turesiu minty,nes tikrai dvejojau ir kogero reikes pasistengti nuvaziuoti anksciau nes dar kamsciai 7val.... doh.gif nesinori ant ju pakliuti schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 01 03, 16:31)
aciu labai :)turesiu minty,nes tikrai dvejojau ir kogero reikes pasistengti nuvaziuoti anksciau nes dar kamsciai 7val.... doh.gif nesinori ant ju pakliuti  schmoll.gif  unsure.gif


tikrai gali, nes mačiau, kad nė viena nebuvo užsimiegojusi mirksiukas.gif Jų gi turbūt ir pamaina prasideda kai tik septintą smile.gif Nes ir akušerė, kai klausiau, ar ji priiminės gimdymą, sakė, kad taip, jei pagimdysiu iki kito ryto septintos lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu toki klausimuka:) Atvykus gimdyti, kur ten auto pasistatyti-yra kokia aikstele salia?
Atsakyti
QUOTE(Laiciuke @ 2010 01 04, 11:38)
Sveikos,
Turiu toki klausimuka:) Atvykus gimdyti, kur ten auto pasistatyti-yra kokia aikstele salia?

Prie pat skyriu yra mokama aikstele, arba jeigu pasisektu, ir butu pakeltas uztvaras, tai galima ivaziuoti i ligonines kiema, ir tenai palikti automobili (visada atidaryta nakti) 4u.gif
Atsakyti
As taip pat planuoju gimdyti sioje ligonineje ir beskaitant iskilo toks klausimas: kai atvaziuoji gimdyti reikia eiti i bendra priemima, kur is kiemo puses ar cia kur is gatves puses yra priemimas atrodo akuserijos vadinasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksinė @ 2010 01 04, 14:09)
As taip pat planuoju gimdyti sioje ligonineje ir beskaitant iskilo toks klausimas: kai atvaziuoji gimdyti reikia eiti i bendra priemima, kur is kiemo puses ar cia kur is gatves puses yra priemimas atrodo akuserijos vadinasi  g.gif


Eini į akušerijos priėmimą.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2010 01 04, 14:11)
Eini į akušerijos priėmimą.


Aciukas uz atskayma 4u.gif
Atsakyti