Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Mes gimem sitoj ligoninej. Esam labai patenkinti. Palyginti su pirmuoju gimdymu VGN tai super. Gimdyklos tikrai graziai suremontuotos, daug aparaturos. Jei labai idomu, galesiu atsiusti kelias foto. Siaip labai nustebino personalo darbas, kas 15 minuciu vis uzbegdavo paziuret kaip sekasi, net sanitare vis ieidavo paklaust ar kur pavalyt nereikia, nes vandenis pradure ir po kiek laiko buvo "avarija". Labai nepatogiai pasijauciau ir nutariau kad pavalyt paciai reikia... Sanitare nuteike, kad mes cia sveciai ir turim gerai jaustis, ji puole valyti, atnese paluciu...

O del palatos tai mes Vipine issipirkom, nes patys tie gripai buvo... Nezinau ar mums taip supuole, bet ta nakti pagimde 8. Ir visos mergytes isejo... Tai vyrui vietos paprastoj palatoj nebuvo.

Palatos durys neuzsidare, vis ateidavo akuseres, gydytojai tai mane tai vaikuti ziureti.. Gavau tiek pagalbos.. Net paklausus apie nereiksmingus dalykus (ideklus i liemenele), gavau i lova atspausdinta informacija is interneto... Likau nustebus.... Turbut privaciai gimdant tiek demesio nesulaukciau...


Beje, jei dar nepasirupinot vystykliukais ir marliukais, siulau..

http://public.fotki.com/rutami/
Atsakyti
Noreciau cia labai gimdyt, bet as jau kelias dienas pernesioju verysad.gif Net neaisku kiek. Bijau, kad cia ne taip saugu vaikui delto, kaip Antakalnyje. verysad.gif Jeigu deguonies trukumas, ar kas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 25, 11:07)
Noreciau cia labai gimdyt, bet as jau kelias dienas pernesioju  verysad.gif Net neaisku kiek. Bijau, kad cia ne taip saugu vaikui delto, kaip Antakalnyje.  verysad.gif Jeigu deguonies trukumas, ar kas.  verysad.gif

Aš jei pernešiočiau rinkčiausi AK arba VGN unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 25, 10:38)
Aš jei pernešiočiau rinkčiausi AK arba VGN  unsure.gif

Tai va, reiks vaziuoti i Antakalni matyt g.gif . Juolab kad realiai net neaisku nieko. Mm buvo sutrike. Klausiau daktaro, nu tai jis taip abstrakciai pasake, kur vaziuosi, ten busi gerai priziureta. Ir vaikas bus. O ankstesne daktare, pas kuria lankiausi su pirmu vaiku, buvo labai uz Ak, sake, kad Rk ir visokiuose Trakuose (ten svarsciau gal vaziuot biggrin.gif ) gimdo grazios ir sveikos. Sakyciau, suinteresuota. Bet ji ten nedirba. Ir liepe dar jokiais budais nesitarti is anksto su daktarais. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 25 vasario 2010 - 11:41
As irgi buvau pernesiojus, kelios dienos nieko baisaus.. viskas bus gerai...
Atsakyti
QUOTE(rutami @ 2010 02 25, 12:05)
As irgi buvau pernesiojus, kelios dienos nieko baisaus.. viskas bus gerai...

o as buvau pernesiojus 1 d. ir jau vandenys buvo zalsvi. tai labai negerai.
Atsakyti
QUOTE(rutami @ 2010 02 25, 08:53)


Palatos durys neuzsidare, vis ateidavo akuseres, gydytojai tai mane tai vaikuti ziureti..  Gavau tiek pagalbos.. Net paklausus apie nereiksmingus dalykus (ideklus i liemenele), gavau i lova  atspausdinta informacija is interneto... Likau nustebus.... Turbut privaciai gimdant tiek demesio nesulaukciau...




gal del Vipines palatos? niekas i mano palata nevaiksciojo, ejo, kai reikia ir tiek. O vaikucio isvis neziurejo niekas. Tik issirasant.
Papildyta:
QUOTE(nep @ 2010 02 25, 13:22)
o as buvau pernesiojus 1 d. ir jau vandenys buvo zalsvi. tai labai negerai.



RK pernesiosi ne 1d., o savaite maziausiai ..
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 25, 13:11)
O vaikucio isvis neziurejo niekas. Tik issirasant.


labai neįtikėtina g.gif rolleyes.gif
Kasdien priešpiet būna vaikiukų apžiūra- ar palatoje, ar naujagimių skyriuje. Be to, ateina okulistė akyčių pažiūrėt, tyrimus palatoje laborantė paima. Akušerė irgi kelis kartus per dieną užeina.
Gulėjau 2 kartus ne vipinėj ir su niekuom susitarus nebuvau.
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 25, 14:11)
gal del Vipines palatos? niekas i mano palata nevaiksciojo, ejo, kai reikia ir tiek. O vaikucio isvis neziurejo niekas. Tik issirasant. Papildyta:
RK pernesiosi ne 1d., o savaite maziausiai ..


Keista g.gif taigi kiekviena diena vykdavo kudikiu apziuros naujagimiu skyriuje. 10 dienu praleidom RK ir kiekviena diena apziuredavo vaikeli. Vat mane tai priziurejo tik tiek kiek priklauso - 3 ar 4 dienas, naujas kaimynes apziuredavo, o manes veliau jau tik paklausdavo ar viskas tvarkoje ax.gif
Atsakyti
del vaiko apziuros as nejuokauju, po cezario kita diena man ja atnese ir paliko. Kai sakiau nemoku, parode trumpai kaip ka ir viskas. I palata vaiku sesutes nejo isvis, kai ejau i skyriu sauskelniu keistis, nes kriaukles neturejau, tai niekas nepieidavo, nes as jau moku tipo, tik issirasant apziurejo, paeme tyrimus ir skiepus. Jokio okulisto nemaciau ir netikrino, jokio iraso apie akutes nebuvo. As net nuejus bariausi ant sesutes, sakau, kaip taip - niekas neuzeina, nepklausia nieko, o as vos sliauziau po cezario, karantinas, nei vyro, nieko ir dar cia sakau niekas nieko, tai pasake, kad turi daug ligoniuku... ir kad as kaprizinga mama, tipo, ko cia skandalinu, va vaikas, koks ramus, o mama kaprizinga.

Tie puikus atsiliepimai man kelia itarima. Ner ten taip puiku ir visi silkiniai. Buvo keli. Kaip ir visur. O vis landziojanti sanitare ar kas ten ji, aiskiai rode nora gaut pinigu, kai negavo, tai ir dingo.
Atsakyti
QUOTE(rutami @ 2010 02 25, 13:05)
As irgi buvau pernesiojus, kelios dienos nieko baisaus.. viskas bus gerai...

Man leido pernešioti 13 d., garai, kad gimdymas prasidėjo pats, nes pasak vedėjos dar buvo galima laukti pora sav. doh.gif

QUOTE(Tikaram @ 2010 02 25, 15:58)
Ner ten taip puiku ir visi silkiniai. Buvo keli. Kaip ir visur.

Tikrai nėra niekur, kad viskas puiku būtų, matyt daug kas priklauso nuo to kaip pasiseks. Man ir sūneliui gimdymo metu ir po jo priežiūros visiškai užteko ir jei man gimdymas prasidėtų iki termino net negalvodama dar kartą važiuočiau į RK 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neraitė: 25 vasario 2010 - 16:23
QUOTE(nep @ 2010 02 25, 12:32)
Ir liepe dar jokiais budais nesitarti is anksto su daktarais.  smile.gif

Idomu kodel? g.gif
Atsakyti