Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(vaidyte @ 2010 02 20, 11:20)
O is kur tokia statistika, kad kovinukiu antpludis bus?  ax.gif Nes as irgi taikau i jas, i pradzia kovo, bijau ,kad eiles reiks laukt  lotuliukas.gif


As irgi kovinuke ir irgi i sita ligonine taikysiu drinks_cheers.gif

Del statistikos tai man mano gine sake, jog toj ji nesciuju iskaitos duomenis mato ir kovo - balandzio men dar tiek nestukiu niekad nebuvo kiek siais metais 4u.gif
Atsakyti

Del statistikos tai man mano gine sake, jog toj ji nesciuju iskaitos duomenis mato ir kovo - balandzio men dar tiek nestukiu niekad nebuvo kiek siais metais 4u.gif
[/quote]

Oho..bandysim draugiskai sutilpti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 02 22, 10:48)
Neskaitant nuolatinio vaiku rekimo, siuo atzvilgiu guleti prie naujagimiu skyriaus  turbut privalumas  g.gif


...Ir ne tik vaikučių rėkimo tongue.gif . Bet trečiam aukšte gulėt yra gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivatakė @ 2010 02 22, 16:51)
...Ir ne tik vaikučių rėkimo  tongue.gif . Bet trečiam aukšte gulėt yra gerai. mirksiukas.gif



nepasakyciau. vienam gale vaikai klykia,kitam gimdyves gimdykloj doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kai as gimdziau nauj. sk. gulejo tik 2 vaikiukai, ir tai neilgai (ir tai ramus) smile.gif Daugumas vaikiuku guli kartu su mamom, tik jei kas negerai seseles pasiima kuri laika pastebeti 4u.gif O kas jau kas seseles jau moka nuraminti, pas jas vaikai neverkia cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 23 vasario 2010 - 10:13
QUOTE(Kačia @ 2010 02 23, 10:10)
kas jau kas seseles jau moka nuraminti, pas jas vaikai neverkia cool.gif


tikrai taip. Jų tokia duona 4u.gif
Ir apskritai, skyriuj vaikiukai dažniausiai verkia pas pirmakartes ax.gif Ne pirmą pasigimdžiusios jau žino, kaip elgtis 4u.gif
Atsakyti
koks skirtumas pirmakarte ar treciakarte, kai as gulejau vaikiukai klyke istisai, man net stogas pradejo vaziuot, vaidenosi net namie tie klyksmai ir gimdyviu irgi. viena reke taip, kad tikrai maniau - mirsta doh.gif kuo gi geras tas 3a.? g.gif
Atsakyti
nu va, tai kovo menesi bus pilna:D tikuosiu gimdyklu visoms uzteks. nes ir mes kovo kazkur kovo pabaigoje. o nezinote, gal ten kaip nors galima pasiprasyti gimdyklu paziureti. noreciau buti moraliskai pasiruosusi kokioj aplinkoj man teks gimdyti.
Atsakyti
QUOTE(Hamel @ 2010 02 24, 00:32)
gal ten kaip nors galima pasiprasyti gimdyklu paziureti. noreciau buti moraliskai pasiruosusi kokioj aplinkoj man teks gimdyti.

Abejoju ar leis dabar. As ankstyva rudeni norejau apziuret, kol dar visu tu gripu nebuvo ir tai jau nebeleido, o dabar tai is viso kazin g.gif na galiu pasakyti, kad bent jau kur as gimdziau (1 jei atmintis neapgauna) tai gera - suremontuota thumbup.gif, o pro pravertas duris matesi kita gimdykla - tai ten kazin ar remontas darytas, nes plyteles tai rusiskos blush2.gif Na bet ne tame esme, svarbu, kad priziuretu gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hamel @ 2010 02 24, 00:32)
nu va, tai kovo menesi bus pilna:D tikuosiu gimdyklu visoms uzteks. nes ir mes kovo kazkur kovo pabaigoje.  o nezinote, gal ten kaip nors galima pasiprasyti gimdyklu paziureti. noreciau buti moraliskai pasiruosusi kokioj aplinkoj man teks gimdyti.

aš tai patarčiau pasiskambinti ir pasiklausti,manau,kad sutartu laiku leistų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hamel @ 2010 02 24, 00:32)
nu va, tai kovo menesi bus pilna:D tikuosiu gimdyklu visoms uzteks. nes ir mes kovo kazkur kovo pabaigoje.  o nezinote, gal ten kaip nors galima pasiprasyti gimdyklu paziureti. noreciau buti moraliskai pasiruosusi kokioj aplinkoj man teks gimdyti.



nei ten tau rupes ta aplinka gimdant nei ka smile.gif bent jau man buvo visiskai vienodai kaip aplink viskas atrodo smile.gif
o del trecio auksto, tai gulejau palatoj proe naujagimiu skyriaus, tai nepasakyciau kad triuksmas vaiku ar gimdyviu labai girdejos, arba man ne tas galvoj buvo smile.gif uztat kitos mamos kur su manim palatoj gulejo kriokimas tai girdejos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 23, 12:58)
koks skirtumas pirmakarte ar treciakarte, kai as gulejau vaikiukai klyke istisai, man net stogas pradejo vaziuot, vaidenosi net namie tie klyksmai ir gimdyviu irgi. viena reke taip, kad tikrai maniau - mirsta  doh.gif kuo gi geras tas 3a.?  g.gif



QUOTE(zibuoklexxx @ 2010 02 24, 11:49)
nei ten tau rupes ta aplinka gimdant nei ka  smile.gif  bent jau man buvo visiskai vienodai kaip aplink viskas atrodo smile.gif
o del trecio auksto, tai gulejau palatoj proe naujagimiu skyriaus, tai nepasakyciau kad triuksmas vaiku ar gimdyviu labai girdejos, arba man ne tas galvoj buvo smile.gif  uztat kitos mamos kur su manim palatoj gulejo kriokimas tai girdejos  biggrin.gif



butent mirksiukas.gif as irgi negirdejau jau ten verkianciu pastovei vaikiuku ax.gif tik rytais budavo kai vaikiuku proceduras atlikdavo tai tada girdedavau verkimus bet naktimis ir siaip dienom tai ramu smile.gif
Atsakyti