Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Kačia @ 2010 02 19, 00:15)
Vieta tai gal ir galima butu surasti rolleyes.gif  Pvz. pirmame aukste yra kedes prie centriniu laiptu, ten susitikdavau su mama  (atnesdavo naminio maisto) ir su vyresneliu, i palata jie neidavo. Bet naujagimio nesioti koridoriumi be reikalo nenoreciau, maza ka, koks skersvejis unsure.gif

Nu jo, gaila, kad tik pirmame aukste g.gif unsure.gif ten isivaizduoju irgi gali buti skersveju.
Papildyta:
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 18, 21:06)
idomu kas man nesiojo naujagimi, kai palatoj nei vandens nebuvo  g.gif  o as po CP.  Karantinas, niekas nelanke, niekas nepadejo ir personalas labai ten nesirupino, kad as pati vaika nesiojuos. Ir ejau ir nesiojau ir niekas nieko nesake. Nors koks tas ejimas po CP? Sliauziau ir tiek.

Siaubas, kaip vandens nebuvo unsure.gif ...? Ir reikdavo nest kazkur leliuka praust i dusa bendra?
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 19, 10:54)
Nu jo, gaila, kad tik pirmame aukste  g.gif  unsure.gif ten isivaizduoju irgi gali buti skersveju.
Papildyta:

Siaubas, kaip vandens nebuvo  unsure.gif ...? Ir reikdavo nest kazkur leliuka praust i dusa bendra?

cia turbut palata prie naujagimiu, kuri be kriaukles.. tai i skyriu nesti reikia per koridoriu...
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2010 02 19, 13:12)
cia turbut palata prie naujagimiu, kuri be kriaukles.. tai i skyriu nesti reikia per koridoriu...



berods, ten ne viena tokia palata
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 02 17, 14:14)
As gulejau mokamoje palatoje, tai buvau prasivedus mazaji suneli. man niekas nieko nesake , nors ir mate priemimo personalas ax.gif  Man tai buvo l.b svarbu, kad mazylis pamatytu sesute dar ligonineje ir per kelias dienas apsiprastu su ta mintimi, kad namuose bus dar vienas vaikutis:)  Jei buciau gulejusi su keliom moterim, jo buciau nesivedusi smile.gif

O uzkresti naujagimi galima atejus is gatves su nesvariais batais, rubais ir t.t. MP neapsaugo nuo visu ligu, o tik nuo tu kuriom mama sirgo. Taip kad jei broliukas yra ligos nesiotojas, naujagimis gali uzsikresti ir namuose 4u.gif


Del vedimosi i mokamas palatas, kur mamyte guli viena, tai sutinku - tai pacios mamytes reikalas. Jei ji nori, tai tikrai gali ileisti vaikucius. Bet manau, kad neileidzia sesutes savo patogumo delei - tiesiog nenori aiskintis ir tikslintis pas lankytojus kieno jie eina lankyti ir ar mamyte ten viena guli, ar ne. Todel savo patogumo delei, tiesiog neileidzia visu maziuku.

O del uzkretimo su nesvariais rubais ir batais - ne. Kai kurios ligos persiduoda tik tiesioginio kontakto metu, ant rubu ju neatsinesi (pvz. tuberkulioze). O namuose uzsikresti mazesne tikimybe, nes paskutine diena ikalamas skiepas. Be to, tokiu medicinos personalas ir visa ligonine apsaugo save - jiems svarbu, kad gulinti ligonineje vaikutis rimtai neapsirgtu, o kas uz ligonines sienu - jiems mazai terupi...
Atsakyti
laba 4u.gif

Paskaitineju visu komentarus, yra ir geresniu ir blogesniu RK atzvilgiu biggrin.gif , bet kiek mano pazystamu, draugiu gimde tenais-gyre smile.gif Todel ir as apsisprendus gimdyti RK, jei tik vietu uzteks lotuliukas.gif , nes planuojamas kovinukiu antpludis kova, tai nusiaubs visas Vilniaus gimdyklas lotuliukas.gif

labanakt 4u.gif
Atsakyti
O is kur tokia statistika, kad kovinukiu antpludis bus? ax.gif Nes as irgi taikau i jas, i pradzia kovo, bijau ,kad eiles reiks laukt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dizaster @ 2010 02 19, 23:40)
Del vedimosi i mokamas palatas, kur mamyte guli viena, tai sutinku - tai pacios mamytes reikalas. Jei ji nori, tai tikrai gali ileisti vaikucius. Bet manau, kad neileidzia sesutes savo patogumo delei - tiesiog nenori aiskintis ir tikslintis pas lankytojus kieno jie eina lankyti ir ar mamyte ten viena guli, ar ne. Todel savo patogumo  delei, tiesiog neileidzia visu maziuku.

O del uzkretimo su nesvariais rubais ir batais - ne. Kai kurios ligos persiduoda tik tiesioginio kontakto metu, ant rubu ju neatsinesi (pvz. tuberkulioze). O namuose uzsikresti mazesne tikimybe, nes paskutine diena ikalamas skiepas. Be to, tokiu  medicinos personalas  ir visa ligonine apsaugo save - jiems svarbu, kad gulinti  ligonineje vaikutis rimtai neapsirgtu, o kas uz ligonines sienu - jiems mazai terupi...

Ar visose ligoninese skiepa nuo TBC kudikiai gauna paskutine diena g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 02 18, 20:04)
na nežinau leistų ar ne,bet aš buvau nualpus išėjus i koridorių,kad ir po normalaus gimdymo,kai pagalvoju gerai,kad ant rankų tuo metu vaiko neturėjau,tai aš kažkaip daugiau ir nerizikavau su kitais vaikeliais  schmoll.gif

Man tai ir mintis nekilo kur nors su maziuku eit. Kai i procedurini ejau (is trecio auksto i antra) tai dar prie laiptu pastovejau kol drasa sukaupiau lipt - bijojau kad nenualpciau. O jei su maziuku tai tik su tais rateliais eidavau ir pati dar prisilaikydavau tongue.gif Net pamaitinus is savo lovos i ta vezimeli baisu budavo kelt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 02 20, 15:49)
Man tai ir mintis nekilo kur nors su maziuku eit.

drinks_cheers.gif
Aš irgi manau, kad neverta rizikuoti. Man kai liepė atnešti sūnelį tai iškarto pasakiau, kad nenešiu, nes vyras tuo metu kaip tik išvažiavęs buvo, o aš gulėjau pirmam aukšte. Vaikų sesutės ten labai malonios. Tai pačios su savo visa amunicija atvažiavo ir tikrai nei vienu žodeliu neužsiminė, kad jom sunku buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidyte @ 2010 02 20, 13:20)
O is kur tokia statistika, kad kovinukiu antpludis bus?  ax.gif Nes as irgi taikau i jas, i pradzia kovo, bijau ,kad eiles reiks laukt  lotuliukas.gif


Idomu idomu, maniau, kad tik liepa rekordus sumuse 4u.gif
Apmaudu, bet niekaip nerandu straipsnio... Berots delfi rase, kad 2009 m. liepos men. gime daugiausia vaikiuku per 21a. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 20, 16:02)
drinks_cheers.gif
Aš irgi manau, kad neverta rizikuoti. Man kai liepė atnešti sūnelį tai iškarto pasakiau, kad nenešiu, nes vyras tuo metu kaip tik išvažiavęs buvo, o aš gulėjau pirmam aukšte. Vaikų sesutės ten labai malonios. Tai pačios su savo visa amunicija atvažiavo ir tikrai nei vienu žodeliu neužsiminė, kad jom sunku buvo  4u.gif


O as turejau pati nesti is pirmo auksto, nors gimdziau 4 val., o vizitacija 10 val. (MB darbe buvo). Atbegusi sesele paskubom pasake, kad atnesciau vaikuti ir dingo, o lifto taip lengvai neissikviesi doh.gif Dar gavau barti, kad per velai atejau unsure.gif Tas lakstimas man labiausiai ir nepatiko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 02 21, 13:05)
O as turejau pati nesti is pirmo auksto. Tas lakstimas man labiausiai ir nepatiko cool.gif

Neskaitant nuolatinio vaiku rekimo, siuo atzvilgiu guleti prie naujagimiu skyriaus turbut privalumas g.gif
Atsakyti