Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Labas visoms. Kovo 8 dieną (arba kaip išeis) planuoju gimdyti RK ligoninėj, nesitarus su jokiu gydytoju. Noriu paklausti dėl epidūro taikymo šioje įstaigoje - ar visos norinčios jį gauna? Kažkaip neramu pasidarė, kad negausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_val @ 2010 02 17, 18:07)
Noriu paklausti dėl epidūro taikymo šioje įstaigoje[/i] - ar visos norinčios jį gauna? Kažkaip neramu pasidarė, kad negausiu smile.gif

Gauna mirksiukas.gif Irgi buvau nesitarusi ir nusiteikusi kad epiduro nereikes, bet kelis kartus pasiule ir galiausiai, kai nebegalejau kentet - sutikau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 02 18, 01:45)
Gauna  mirksiukas.gif Irgi buvau nesitarusi ir nusiteikusi kad epiduro nereikes, bet kelis kartus pasiule ir galiausiai, kai nebegalejau kentet - sutikau smile.gif


Aišku viskas tuomet. Paguodei, ačiū wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 14, 20:55)
Gal jau buvo kalbeta, bet ar Rk per lankymo valandas ileidzia lankytojus vaikus? iki 10 m amziaus? Ar jusu vaikai nelanke? Ak atsimenu tikrai ileisdavo. Ir lankytojai eidavo tikrai netik per nustatytas valandas, man taip pasirode...


Man vienas is didziausiu pliusu buvo grieztos lankymo valandos drinks_cheers.gif
Nes jei silpnai jautiesi, pasaliniai zmones ateje pas kaimynes tikrai erzina ir kai kurioms mamoms tikrai reikia isskirtinio poilsio doh.gif Ir dar jei jie eitu bele kada, tai atsiprasau schmoll.gif O cia zinai, kad tada ir tada gali but sveciu, pasiruosi, pasisukuoji, apsirengi ir pan...

O del vienuciu kaip supratau niekas ten nedraudzia nieko smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Vilma4 @ 2010 02 18, 01:45)
Gauna  mirksiukas.gif Irgi buvau nesitarusi ir nusiteikusi kad epiduro nereikes, bet kelis kartus pasiule ir galiausiai, kai nebegalejau kentet - sutikau smile.gif


As tai pacioj pradzioj dar paprasiau akuseres, kad jei veliau prasysiu epiduro, kad neduotu man, nusijuoke tik lotuliukas.gif Aisku po 7 su virs saremivimo valandu, atejus laikui stumt visiskai jegu nebebuvo, nes per ta laika nusikaliau nuo skausmu, bet kazkaip pagimdziau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 02 18, 18:47)
Man vienas is didziausiu pliusu buvo grieztos lankymo valandos drinks_cheers.gif
Nes jei silpnai jautiesi, pasaliniai zmones ateje pas kaimynes tikrai erzina ir kai kurioms mamoms tikrai reikia isskirtinio poilsio doh.gif  Ir dar jei jie eitu bele kada, tai atsiprasau schmoll.gif  O cia zinai, kad tada ir tada gali but sveciu, pasiruosi, pasisukuoji, apsirengi ir pan...


Tikiuosi, gal yra kokia vieta ten kur butu galima su naujagimiu iseiti ir pasimatyti su kitu vaiku per tas valandas???? Jei gulesiu nemokamoj palatoj... Ar ten net i koridoriu kitu vaiku negali leist?
Del valandu, tai ir mane gal erzintu ermideris kitu lankytoju palatoj...Itariu, ten turetu buti ramiau nei Antakalni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 18 vasario 2010 - 18:56
QUOTE(nep @ 2010 02 18, 19:52)
Tikiuosi, gal yra kokia vieta ten kur butu galima su naujagimiu iseiti ir pasimatyti su kitu vaiku per tas valandas???? Ar ten net i koridoriu kitu vaiku negali leist?

išeiti tai galima susitikti,bet su naujagimiu neleidžia vaikščioti koridoriais,ypač pačiai nešti,nes būna,kad pačioms mamoms pasidaro negera ir jos nualpsta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 02 18, 18:56)
išeiti tai galima susitikti,bet su naujagimiu neleidžia vaikščioti koridoriais,ypač pačiai nešti,nes būna,kad pačioms mamoms pasidaro negera ir jos nualpsta  unsure.gif

blink.gif
nu po normalaus gimdymo gal leistu blink.gif jei ne po cp...Tada reikes pasiimti vaikjuose. Ar ir su ja neleistu...Ziuresim, kaip cia bus. Turiu dvi ligonines, neapsisprendziu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 18 vasario 2010 - 18:59
QUOTE(nep @ 2010 02 18, 19:58)
blink.gif
nu po normalaus gimdymo gal leistu  blink.gif jei ne po cp...Tada reikes pasiimti vaikjuose. Ar ir su ja neleistu...Ziuresim, kaip cia bus. Turiu dvi ligonines, neapsisprendziu  smile.gif

na nežinau leistų ar ne,bet aš buvau nualpus išėjus i koridorių,kad ir po normalaus gimdymo,kai pagalvoju gerai,kad ant rankų tuo metu vaiko neturėjau,tai aš kažkaip daugiau ir nerizikavau su kitais vaikeliais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 02 18, 18:47)
O del vienuciu kaip supratau niekas ten nedraudzia nieko smile.gif


nemokamoms vienutėms galioja tokios pačios ligoninės taisyklės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 02 18, 19:56)
su naujagimiu neleidžia vaikščioti koridoriais,ypač pačiai nešti,nes būna,kad pačioms mamoms pasidaro negera ir jos nualpsta  unsure.gif



idomu kas man nesiojo naujagimi, kai palatoj nei vandens nebuvo g.gif o as po CP. Karantinas, niekas nelanke, niekas nepadejo ir personalas labai ten nesirupino, kad as pati vaika nesiojuos. Ir ejau ir nesiojau ir niekas nieko nesake. Nors koks tas ejimas po CP? Sliauziau ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 18 vasario 2010 - 21:08
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 18, 22:06)
idomu kas man nesiojo naujagimi, kai palatoj nei vandens nebuvo  g.gif  o as po CP.  Karantinas, niekas nelanke, niekas nepadejo ir personalas labai ten nesirupino, kad as pati vaika nesiojuos. Ir ejau ir nesiojau ir niekas nieko nesake. Nors koks tas ejimas po CP? Sliauziau ir tiek.

na nuo personalo irgi daug kas priklauso,vieni leis,kiti ne-čia nepasakysi,aš tik kiek pamenu nešiau kai pakvietė ateiti kartu į naujagimių skyrių,lėtai bet ėjau,jei būtų pasidarę bloga būčiau šaukus pagalbos unsure.gif o va kai dar pirmą gimdžiau visoms vedėja atėjus dėstė,kad vaikų pačios neneštumėte,mes tipo jei reiks ateisim,pasiimsim,nuo personalo irgi daug kas priklauso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 18, 19:52)
Tikiuosi, gal yra kokia vieta ten kur butu galima su naujagimiu iseiti ir pasimatyti su kitu vaiku per tas valandas???? Jei gulesiu nemokamoj palatoj... Ar ten net i koridoriu kitu vaiku negali leist?
Del valandu, tai ir mane gal erzintu ermideris kitu lankytoju palatoj...Itariu, ten turetu buti ramiau nei Antakalni.


Vieta tai gal ir galima butu surasti rolleyes.gif Pvz. pirmame aukste yra kedes prie centriniu laiptu, ten susitikdavau su mama (atnesdavo naminio maisto) ir su vyresneliu, i palata jie neidavo. Bet naujagimio nesioti koridoriumi be reikalo nenoreciau, maza ka, koks skersvejis unsure.gif
Atsakyti