Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(nep @ 2010 02 14, 20:55)
Gal jau buvo kalbeta, bet ar Rk per lankymo valandas ileidzia lankytojus vaikus? iki 10 m amziaus? Ar jusu vaikai nelanke? Ak atsimenu tikrai ileisdavo. Ir lankytojai eidavo tikrai netik per nustatytas valandas, man taip pasirode...

kadaise įleisdavo,bet paskutiniu metu kai gimdžiau neleido vaikų,(gal tik vieną kartą turbūt kai nieks nematė buvo prasilinkęs ir su vaiku) biggrin.gif o ir lankymo valandos buvo griežtos,jei vyras užtrukdavo tai ateidavo,net priminti doh.gif
Atsakyti
vaikus ileidzia tik nuo 12 metu. nors turbut kas ten patikrins ar jam 10 ar 12 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 14, 20:55)
Gal jau buvo kalbeta, bet ar Rk per lankymo valandas ileidzia lankytojus vaikus? iki 10 m amziaus? Ar jusu vaikai nelanke? Ak atsimenu tikrai ileisdavo. Ir lankytojai eidavo tikrai netik per nustatytas valandas, man taip pasirode...


neleidzia iki 12m.bet mano vyras ateidavo su vaikiukais i bendra kolidoriu ligonines,ne akuserinio skyriui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 02 16, 12:44)
neleidzia iki 12m.bet mano vyras ateidavo su vaikiukais i bendra kolidoriu ligonines,ne akuserinio skyriui smile.gif


ir labai gerai, kad neleidžia, jei tėvai patys nesusipranta saugot vaikų.
Vaikai gali pamatyti, ko neturėtų, ir paskui liks koks slogus prisiminimas (jei ne trauma) visam gyvenimui. Mums, suaugusiems tai gali pasirodyti nieko tokio ar natūralu, bet vaikui kokia persikreipus moterytė ar kas, atrodytų, nereikšmingo sukelti ir košmarus... g.gif
Atsakyti
[quote=viti,2010 02 16, 20:00]
ir labai gerai, kad neleidžia, jei tėvai patys nesusipranta saugot vaikų.
Vaikai gali pamatyti, ko neturėtų, ir paskui liks koks slogus prisiminimas (jei ne trauma) visam gyvenimui. Mums, suaugusiems tai gali pasirodyti nieko tokio ar natūralu, bet vaikui kokia persikreipus moterytė ar kas, atrodytų, nereikšmingo sukelti ir košmarus... g.gif

Iš tikrųjų neleidžia ne dėl vaizdų, o dėl to, kad vaikai dažniau nešioja virusus, nuo kurių gali užsikrėsti naujagimiai. Nesakau, kad specialiai atsivestų sloguojančius ar kitaip sergančius vaikus, bet gali net nežinoti, kad vaikas kokį virusą nešioja r užkrės mažiukus verysad.gif
Atsakyti
[quote=ausruole,2010 02 17, 00:33]
[quote=viti,2010 02 16, 20:00]
ir labai gerai, kad neleidžia, jei tėvai patys nesusipranta saugot vaikų.
Vaikai gali pamatyti, ko neturėtų, ir paskui liks koks slogus prisiminimas (jei ne trauma) visam gyvenimui. Mums, suaugusiems tai gali pasirodyti nieko tokio ar natūralu, bet vaikui kokia persikreipus moterytė ar kas, atrodytų, nereikšmingo sukelti ir košmarus... g.gif

Iš tikrųjų neleidžia ne dėl vaizdų, o dėl to, kad vaikai dažniau nešioja virusus, nuo kurių gali užsikrėsti naujagimiai. Nesakau, kad specialiai atsivestų sloguojančius ar kitaip sergančius vaikus, bet gali net nežinoti, kad vaikas kokį virusą nešioja r užkrės mažiukus verysad.gif
[/quote]

drinks_cheers.gif labai teisinga nuomone.
As gal labai piktai pasisakysiu - bet mamytes, jeigu jau taip nekantraujat ir negalit 3 dienas istverti nepasimaciusios su kitais savo vaikuciais (is asmenines patirties zinau, kad bet kuris krutimi nebemaitinamas vaikas tikrai nenumirs, jei nepamatys mamos 3 dienas) ir palatoje gulit ne vienos, o turit palatos kaimyniu, tai eikit i tuos pasimatymus koridoriuje. Netempkit palaton savo vaiku iki 12 metu. Galbut jums asmeniskai nusispjauti ant jusu naujai gimusio vaikelio sveikatos ir svarbiau patenkinti broliuko ar sesutes smalsuma, bei parodyti naujagimi nedelsiant. Bet jusu palatos kaimyne gali buti kitokios nuomones - jai svarbiausia gali buti jos tik gimusio vaikelio sveikata. Todel jei jau norite rizikuoti, tai rizikuokite tik savo vaikeliu.
Taisykle neileisti vaiku iki 12 metu ne tam, kad jums apsunkinti gyvenima. Tokio amziaus vaiku tarpe ITIN DAZNAI pasitaiko naujagimiui pavojingu infekciju ir virusu nesiotoju (juk vaikai eina i mokykla, i darzeli...). Vyresnelis gali jaustis visiskai sveikas, bet buti ligos nesiotoju. O naujagimis nuo siu pavojingu ligu paskiepijamas tik paskutine diena, israsant is ligonines. Nuo kai kuriu imuniteta jis igyja tik per kelias dienas, gaudamas antikuniu per mamos pienuka...Taigi, pirmos dienos itin rizikingos... Ir man pikta skaityti apie visokius "tarimusis" su seselemis kad praleistu...Jos tai gal ir praleis ir "dovanele" ar graziai paprasius - joms tai kas...Juk ne ju kudikeliui keliamas pavojus.
Atsakyti
Kiek supratau, vaikų apskritai neįleidžia į skyrių. Vadinasi, mano vaikas negalėtų mūsų aplankyti net jeigu gulėčiau mokamoje palatoje be jokių kaimynių. Tai kur logika?

O šiaip tai nereikėtų vaikų "standartizuoti". Kai kurie vaikai yra labai jautrūs ir išsiskyrimas su mama net ir kelioms dienoms jiems gali sukelti nemenką stresą su nemaloniomis pasekmėmis. Plius - naujagimio atsiradimo namuose sukeltas stresas. Be to, ne visi vaikai lanko darželį ir yra ligų platintojai.

Sutinku, kad vestis vaikus į palatą, kur guli dar kelios gimdyvės su naujagimiais yra ne visai etiška. Ir ne tik dėl ligų. Bet jeigu palatoje guliu tik aš ir mano naujagimis? Kodėl mano vaikas negalėtų mūsų aplankyti tokiu atveju? Ar dėl to, kad ponai daktarai mano vyresnėlyje įžvelgia viso labo tik potencialų ligų platintoją ir iš visų jėgų stengiasi man primesti kažkokį pagal savo supratimą standartizuotą modelį, kaip turėčiau elgtis su savo vaikais?
Atsakyti

Arba kazkuri sake, gal ten galima kur kitam skyriuj, ar kur koridoriuj pasimatyt? Mazam vaikui vos is kudikystes isaugusiam naujagimio atsiradimas namie bus tikrai didelis stresas. As uz tai, kad si taisykle butu taikoma protingai. Manau, turetu buti vieta, kur pasimatyti butu galima. Kur nors su naujagimiu iseiti is skyriaus ar palatos.
Beto kaikurie dvimeciai buna neseniai nujunkyti nuo kruties. Mano vaikas dar nebuvo ne nakties nenakvojes be manes. O is patirties galiu pasakyti, kad krutimi maitinami vaikai ir kudikeliai ne taip jau lengvai pasigauna tuos virusus. Net jeigu pati mama ar visa seima juo serga.
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2010 02 17, 01:52)
Kiek supratau, vaikų apskritai neįleidžia į skyrių. Vadinasi, mano vaikas negalėtų mūsų aplankyti net jeigu gulėčiau mokamoje palatoje be jokių kaimynių. Tai kur logika?

O šiaip tai nereikėtų vaikų "standartizuoti". Kai kurie vaikai yra labai jautrūs ir išsiskyrimas su mama net ir kelioms dienoms jiems gali sukelti nemenką stresą su nemaloniomis pasekmėmis. Plius - naujagimio atsiradimo namuose sukeltas stresas. Be to, ne visi vaikai lanko darželį ir yra ligų platintojai.

Sutinku, kad vestis vaikus į palatą, kur guli dar kelios gimdyvės su naujagimiais yra ne visai etiška. Ir ne tik dėl ligų. Bet jeigu palatoje guliu tik aš ir mano naujagimis? Kodėl mano vaikas negalėtų mūsų aplankyti tokiu atveju? Ar dėl to, kad ponai daktarai mano vyresnėlyje įžvelgia viso labo tik potencialų ligų platintoją ir iš visų jėgų stengiasi man primesti kažkokį pagal savo supratimą standartizuotą modelį, kaip turėčiau elgtis su savo vaikais?


As gulejau mokamoje palatoje, tai buvau prasivedus mazaji suneli. man niekas nieko nesake , nors ir mate priemimo personalas ax.gif Man tai buvo l.b svarbu, kad mazylis pamatytu sesute dar ligonineje ir per kelias dienas apsiprastu su ta mintimi, kad namuose bus dar vienas vaikutis:) Jei buciau gulejusi su keliom moterim, jo buciau nesivedusi smile.gif

O uzkresti naujagimi galima atejus is gatves su nesvariais batais, rubais ir t.t. MP neapsaugo nuo visu ligu, o tik nuo tu kuriom mama sirgo. Taip kad jei broliukas yra ligos nesiotojas, naujagimis gali uzsikresti ir namuose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 17 vasario 2010 - 13:17
QUOTE(Kačia @ 2010 02 17, 13:14)
O uzkresti naujagimi galima atejus is gatves su nesvariais batais, rubais ir t.t.


va va, ne kartą jau esu tą patį sakius, kai aiškinama, jog sveikas vaikas gali užkrėsti naujagimį. Eina lankytojai su nešvariais batais- ir viskas ok. O vat jei tėtis nurengia vyresnį vaiką, apauna jam šlepetes- ir negali patekti pas mamą su naujagimiu broliu, nors mama guli ir vienutėje doh.gif Marazmas. Ne kitaip.
Atsakyti
RK turi savo grieztas taisykles, nepatinka, taigi yra kitu ligoniniu ax.gif
gimdziau per karantina ir nemiriau, nors net vyras negalejo lankyt visas dienas, o as po CP. manau nieko nenutiktu ir jums ir jusu vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 17, 15:47)
manau nieko nenutiktu ir jums ir jusu vaikams.


mamai tai tikrai nieko nenutiktų, tačiau vaikams širdelę tikrai skauda. Nenoriu plėstis ta tema, tačiau naują šeimos narį vyresnėlis turėtų pamatyti kuo greičiau.
Atsakyti