Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Neraitė @ 2010 02 10, 08:04)
Nu čia daugiau Puzienės bėda manau ne RK, tai net nesinori plėstis. Bet jei trumpai tai gydytoja visą laiką juokėsi iš manęs ir neatsakė į nei vieną mano klausimą, nors man atrodė normalau paklausti vaikiuko dydžio, ar virkštelė nepsivyniojus aplink kaklą, ar placenta gera. O juokingiausia, kad vos tik įėjus į kabinetą paprašiau, kad man nesakytų lyties, bet ji garsiai pašaukė akušerę ir vos įjungusi echo sako: pažiūrėk kaip aiškiai matosi, kad ji berną pagimdys  doh.gif
Svarbiausia buvo tai, kad tas echo nieko neparodė, vandenys buvo žali, o kai gimė placenta gydytojos veidas akmeninis buvo, aš paklausiau ar negerai kažkas, tai tik suburbėjo, kad placenta labai sena  unsure.gif
Niekada sau neatleisiu to, kad paskutinę savaitę mano vaikiukas badavo, o aš niekaip nesupratau ko jis taip juda, ko jam negerai  verysad.gif
Taip, kad dėl datų perskaičiavimo mano nuomonė labai aiški, jei aš tiksliai žinau kada pastojau ilgiau nei savaitę virš termino tikrai negalima laukti  schmoll.gif


Dziugu, kad viskas gerai baiges. Aukit sveikuciaii 4u.gif

Jei man taip butu buve, tiesiog buciau nepiktai issakius savo nuomome ir rimtai pagalvojusi ar verta man ten gimdyt g.gif . Pati per nestuma lankiausi pas 4 gyd., kol atradau, man tinkama, nors vaiksciojau privaciai. Aisku, kai laukiausi pirmojo vaikucio, aklai pasitikejau gyd. Dabar zinau, kad reikia paciai ieskoti sprendimu, kad tokiu kaip as yra daug ir esu eiline paciente cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 02 10, 12:31)
Dziugu, kad viskas gerai baiges. Aukit sveikuciaii 4u.gif

Jei man taip butu buve, tiesiog buciau nepiktai issakius savo nuomome


as buciau piktai issakius. kas cia per kiaules elgesys? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 10, 15:14)
as buciau piktai issakius. kas cia per kiaules elgesys?  doh.gif

Dabar aš galvoju, kad čia ir buvo esmė, tiesiog niekas jos nepastato į vietą. Bet tuo metu mano būklė buvo tokia, kad mažiausiai norėjosi su kažkuo ginčytis unsure.gif
Ligoninė man patiko ir priežiūros bei informacijos po gimdymo man užteko, bet dėl gimdymo skatinimo Puzienė nesukalbama. Tik kažkodėl į gimdyvės kortelę įrašė, kad nėštumas truko 40 sav. nors gimdžiau 41 sav. ir 6 d. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 10, 15:24)
Dabar aš galvoju, kad čia ir buvo esmė, tiesiog niekas jos nepastato į vietą. Bet tuo metu mano būklė buvo tokia, kad mažiausiai norėjosi su kažkuo ginčytis  unsure.gif



tai va, kad nescios pazeidziamos..
Atsakyti
Ar jeigu daro ekstrini neplanini cp, ar kitaip epiduro prireikia ne gimdyves noru, epidura cia reikia atpirkti ? Gal zinote?
Atsakyti
Man buvo ekstrinis, darė spinalinę nejautrą (rinktis nuskausminimo būdo negalėjau) ir nieko atpirkti neprašė. Pačiai reikėjo nusipirkti tik nuskausminamų sveikstant po operacijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 11, 22:12)
Ar jeigu daro ekstrini neplanini cp, ar kitaip epiduro prireikia ne gimdyves noru, epidura cia reikia atpirkti ? Gal zinote?

Nereikia atpirkti. Manes pati gyd. vis klause ar reikes nuskausminimo - is pradziu sakiau, kad ne, bet kai nebegalejau kentet - padare epidura ir nieko moket nereikejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 11, 22:12)
Ar jeigu daro ekstrini neplanini cp, ar kitaip epiduro prireikia ne gimdyves noru, epidura cia reikia atpirkti ? Gal zinote?


ekstriniais neplaniniais CP nera laiko epidurai. man buvo CP - dare bendra. nieko neatpirkau, bet vyras pirko nuskausminamuosius poto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 11 vasario 2010 - 22:02
[quote=Tikaram,2010 02 12, 00:01]
ekstriniais neplaniniais CP nera laiko epidurai. man buvo CP - dare bendra. nieko neatpirkau, bet vyras pirko nuskausminamuosius poto.

Bet ir vaistus pirkti nėra būtina. Man po Cp tik sakė jeigu nori geresnių, tada nusipirk. O šiaip ko reikia smile.gif visko duoda.
Atsakyti
QUOTE(ausruole @ 2010 02 13, 19:50)

Bet ir vaistus pirkti nėra būtina. Man po Cp tik sakė jeigu nori geresnių, tada nusipirk. O šiaip ko reikia smile.gif  visko duoda.



as po ekstrinio cp labai sunkiai atsigavau, per daug nukraujavau, tai ka vyrui liepe, ta ir pirko, plius man gal ir reikejo geresniu, nes jauciausi tai pize kaip.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 13 vasario 2010 - 20:46
QUOTE(nep @ 2010 02 11, 22:12)
Ar jeigu daro ekstrini neplanini cp, ar kitaip epiduro prireikia ne gimdyves noru, epidura cia reikia atpirkti ? Gal zinote?


As gimdziau su epidura. Dar pries gimdyma buvau nusprendusi gimdyti su ja mirksiukas.gif Atpirkti nereikejo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 14 vasario 2010 - 01:24
Gal jau buvo kalbeta, bet ar Rk per lankymo valandas ileidzia lankytojus vaikus? iki 10 m amziaus? Ar jusu vaikai nelanke? Ak atsimenu tikrai ileisdavo. Ir lankytojai eidavo tikrai netik per nustatytas valandas, man taip pasirode...
Atsakyti