Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Tikaram @ 2010 02 09, 15:51)
tai va sakau, cia ju didelis minusas, o siaip ten tikrai ner blogai, nera ko bijoti  mirksiukas.gif

na as 9d. pernesiojau, vanduo zalias, bet daugiau nieko rimto, nors Druteikiene, kai siunte namo, jau sake kitakart su daiktais atvaryt skatinimui (su kazkuo pasikonsultavo, nes ji ne gyd.), o kai atvariau su veikla, tai Raguckiene sako, "oi niekas gi nebutu skatines, nes tik 2d. po termino" (pagal juos, o pagal mano gine 9d.)  doh.gif o jau, kai nuleido vandenis, jie zali, tada Motiejuniene sako "zali vandenys, jau nenori lialiukas pas tave but"  doh.gif  tai kam perskaiciuot BL  doh.gif  doh.gif  doh.gif

bet gimdymas mano su komplikacijom isejo ir jie padare viska, kad pasekmiu mums nebuvo, tad nep nebijok  mirksiukas.gif


O kas prieme gimdyma, Raguckiene g.gif
Mano termino nieks neperskaiciavo, gal todel, kad per nestuma echo nei siek, nei tiek buvo daryta doh.gif Terminas buvo parasytas nestumo korteleje, tai atejus terminui dar leido sav. vaikcioti, bet su salyga jei viskas gerai (tonai, mano savijauta). Pagimdziau 6 d. velaiu, bet vaikutis nepernesiotas. Pagal mano apskaicavimus taip ir turejau gimdyti, nes zinojau tikslia pastojimo data

Jei man butu perskaiciave gimdymo data buciau reikalavus, kad man issamiai argumentuotu, kodel smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nep @ 2010 02 09, 16:19)
As dar galvoju, gal pernesiojimas gali kazkaip susijes buti su magnio vartojimu. Man beveik 2 savaites liko, nebezinau, gerti ar nustoti.


O del ko tu ta magni geri, ar gine liepe g.gif As geriau, kai pilva spazmuodavo nestumo pradzioje, bet i pabaiga, tai ne schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 09 vasario 2010 - 15:59
Skaitau skaitau apie tuos perskaičiavimus smile.gif O jei neįmanoma pagal mmm datą nustatyt? Pvz man mėnesinės praeitais metais iki pastojimo buvo du kartus. Pastojau pagal echo birželio vidury, o mmm paskutinį kartą buvo balandį, po 3 mėn pertraukos. Tai kaip jie tada daro? Gal paiso tai kas parašyta kortelėje?
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 09, 16:19)
Labai dziaugiuosi, kad viskas tau gerai baigesi  thumbup.gif  mirksiukas.gif aukit sveikos  mirksiukas.gif
Vistik labai idomu, kaip galima "perskaiciuoti" pagal data, pagal kokius pozymius. Mm arba buvo ta ir ta diena arba nebuvo, ir nieko cia nepakeisi...
As dar galvoju, gal pernesiojimas gali kazkaip susijes buti su magnio vartojimu. Man beveik 2 savaites liko, nebezinau, gerti ar nustoti.



aciu 4u.gif

kazkaip,kai geri magni, tai gimdyt sunkiau, kazkas ten su gimdos raumenim, bet nepamenu doh.gif jei 2sav. liko, tai gal nebegert? o kam jau? magnis gi mazina gimdos susitraukimus, kad nebutu persileidimo pavojaus, atpalaiduoja kazkaip..


Papildyta:
QUOTE(Kačia @ 2010 02 09, 16:44)
O kas prieme gimdyma, Raguckiene g.gif
Mano termino nieks neperskaiciavo, gal todel, kad per nestuma echo nei siek, nei tiek buvo daryta doh.gif Terminas buvo parasytas nestumo korteleje, tai atejus terminui dar leido sav. vaikcioti, bet su salyga jei viskas gerai (tonai, mano savijauta). Pagimdziau 6 d. velaiu, bet vaikutis nepernesiotas. Pagal mano apskaicavimus taip ir turejau gimdyti, nes zinojau tikslia pastojimo data

Jei man butu perskaiciave gimdymo data buciau reikalavus, kad man issamiai argumentuotu, kodel smile.gif
Papildyta:
O del ko tu ta magni geri, ar gine liepe g.gif As geriau, kai pilva spazmuodavo nestumo pradzioje, bet i pabaiga, tai ne schmoll.gif



kai atvaziavau, tai Raguckiene apziurejo, o poto keites pamaina, tai pas Motiejuniene papuoliau, bet baiges CP, tai vyras kazkoks jaunas, nu nzn gaila, kas toks buvo, bet geras thumbup.gif

perskaiciavima argumentavo, kad gine mano skaiciavo tipo tik pagal paskutines mm, kas yra teoriska, o Volochovic pagal pirma manaja echo, pagal irasus kortoj, nu ir kazkaip ismaste, kad turiu gimdyt 7d. veliau. na pernesiojimo pozymiu irgi nebuvo, bet vandenys zali g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 09 vasario 2010 - 17:12
Aš kai nuėjau pirmą kartą pas gydytoją, tai pažiūrėjus echo tik pasakė, kad neštumas min 10 sav, gali būt net 12 (lankiausi pas bendrosios praktikos gydytoją Žvėryno klinikoj)..Paskui sekanti echo buvo gal kokią 17 sav, kur jau ją darė akušerė-ginekologė. Tai jinai tada jau išmatavus leliuko kojytę, rankytę, galvytę ir gal dar kažką, bei suderinus viską su mano mmm ( o jos visad buvo nereguliarios, aš apie tai informavau medikes) pasakė, kad gimdyt man po spalio 25.. Tad tikslios datos net nebuvo. Kortelėj buvo įrašyta "Spalio 27-lapkričio 3". Paskutinį kartą apsilankius gydytoja tik pasakė, kad jei iki 3 d nepagimdysiu, ateit pas ją, duos siuntimą į raudonojo kryžiaus ligoninę pasitikrinimui, tačiau to neprireikė ir lėlytė pasaulį išvydo per to nustatyto termino vidurį - lapkričio 1d. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 02 09, 16:44)

Terminas buvo parasytas nestumo korteleje, tai atejus terminui dar leido sav. vaikcioti, bet su salyga jei viskas gerai [B](tonai, mano savijauta).


cia labai abstraktu, kad su salyga, jei viskas gerai... nes pas mus virketele buvo apsisukus, o niekas ne nezinojo... nei as... tai ar tai gerai? gerai, kad pradejo dust gimdymo metu, o ne tada, kai namie sau buvau doh.gif o tonai juk buvo geri... cia laikinas tas toks savijautos gerumas
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 09, 18:37)
cia labai abstraktu, kad su salyga, jei viskas gerai...  nes pas mus virketele buvo apsisukus, o niekas ne nezinojo... nei as... tai ar tai gerai? gerai, kad pradejo dust gimdymo metu, o ne tada, kai namie sau buvau  doh.gif o tonai juk buvo geri... cia laikinas tas toks savijautos gerumas


O jums virkstele buvo apsisukus dar negimdant ir toniukai buvo geri unsure.gif
O man, vienas is gimdymu buvo, kad i nestumo pabaiga dare echo, ziurejo ar virkstele nespsisukusi. Viskas buvo gerai, o gimdant eme ir apsisuko, bet viskas baigesi gerai doh.gif

Siap, kai jau terminas ir dar nera gimdymo pozymiu, geriausia pasidaryti issamia echo, kuri nustatytu, kiek vandenu, kaip vaikelis, kaip placenta...ir tada ramiai nuspresciau ar man cia laukti ar jau gimdyti. Ir tada nebus jokiu nesusipratimu del perskaiciuoto termino 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 09 vasario 2010 - 18:02
Man irgi zinau pabaigoje magnio liepe negert, bet ot galva doh.gif nebeprisimenu del ko ...
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 02 09, 19:00)

Siap, kai jau terminas ir dar nera gimdymo pozymiu, geriausia pasidaryti issamia echo, kuri nustatytu, kiek vandenu, kaip vaikelis, kaip placenta...ir tada ramiai nuspresciau ar man cia laukti ar jau gimdyti. Ir tada nebus jokiu nesusipratimu del perskaiciuoto termino 4u.gif



su antru vaiku as jau protinga buciau, o kai pirmas tai ne nepagalvoji, kas gali buti, ko reikia ir tt, antram manau jau patirties igavau smile.gif bet va sita issamia echo maniau RK per apziura ir turetu padaryti...
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 02 09, 19:00)
Siap, kai jau terminas ir dar nera gimdymo pozymiu, geriausia pasidaryti issamia echo, kuri nustatytu, kiek vandenu, kaip vaikelis, kaip placenta...ir tada ramiai nuspresciau ar man cia laukti ar jau gimdyti. Ir tada nebus jokiu nesusipratimu del perskaiciuoto termino 4u.gif

Vat ko nenoriu apie RK prisiminti tai echo. Kai jau buvau paguldyta ir buvo 12 dienų virš termino tada padarė echo, bet jau geriau būtų nedarę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 09, 21:24)
Vat ko nenoriu apie RK prisiminti tai echo. Kai jau buvau paguldyta ir buvo 12 dienų virš termino tada padarė echo, bet jau geriau būtų nedarę  doh.gif


????
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 09, 20:24)
Vat ko nenoriu apie RK prisiminti tai echo. Kai jau buvau paguldyta ir buvo 12 dienų virš termino tada padarė echo, bet jau geriau būtų nedarę  doh.gif


Apie echo rasydama tikrai neturejau mintyse RK schmoll.gif . Man uzteko pamatyt, koks echo apluzes stovejo piemime. Geriau nepagaileti pinigeliu ir pasidaryt privaciai ir pas gera gyd., kur vien tik tuo uzsiima mirksiukas.gif

Neraite, o kas dare echo, kas buvo unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 02 09, 22:01)
Neraite, o kas dare echo, kas buvo unsure.gif

Nu čia daugiau Puzienės bėda manau ne RK, tai net nesinori plėstis. Bet jei trumpai tai gydytoja visą laiką juokėsi iš manęs ir neatsakė į nei vieną mano klausimą, nors man atrodė normalau paklausti vaikiuko dydžio, ar virkštelė nepsivyniojus aplink kaklą, ar placenta gera. O juokingiausia, kad vos tik įėjus į kabinetą paprašiau, kad man nesakytų lyties, bet ji garsiai pašaukė akušerę ir vos įjungusi echo sako: pažiūrėk kaip aiškiai matosi, kad ji berną pagimdys doh.gif
Svarbiausia buvo tai, kad tas echo nieko neparodė, vandenys buvo žali, o kai gimė placenta gydytojos veidas akmeninis buvo, aš paklausiau ar negerai kažkas, tai tik suburbėjo, kad placenta labai sena unsure.gif
Niekada sau neatleisiu to, kad paskutinę savaitę mano vaikiukas badavo, o aš niekaip nesupratau ko jis taip juda, ko jam negerai verysad.gif
Taip, kad dėl datų perskaičiavimo mano nuomonė labai aiški, jei aš tiksliai žinau kada pastojau ilgiau nei savaitę virš termino tikrai negalima laukti schmoll.gif
Atsakyti