Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Augustė @ 2010 02 07, 23:07)
Sorry, jei buvo sneketa ir klausiu to paties, bet pagal ka jie perskaiciuoja - echoskopu remiantis? Nes echoskopu terminas tikslinamas 16-20 sav, paskui kokie dar terminu perskaiciavimai  schmoll.gif

Tikrai idomu. Siaip pats pirmas echoskopas rodo tiksliausia gimdymo data. Man gydytojas taip sake. smile.gif Veliau jau su paklaida didesne smile.gif g.gif
Atsakyti
perskaiciuoja pagal paskutiniu mmm data.
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2010 02 08, 00:07)
Sorry, jei buvo sneketa ir klausiu to paties, bet pagal ka jie perskaiciuoja - echoskopu remiantis? Nes echoskopu terminas tikslinamas 16-20 sav, paskui kokie dar terminu perskaiciavimai  schmoll.gif



taigi irgi rasem, kad echo jie nedaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 02 06, 22:48)
žinoma,kad negaila,bet tada kaskart kai tik nuvažiuosi pasitikrint,o tai gali būti,kad ir kasdien važiuotum,tai reiks pastoviai gauti siuntimą iš savos gydytojos,nebent jiems užtenka vieno kurį laiką  smile.gif  visada pasiklausčiau per galvą gal neduotų  biggrin.gif
sėkmės  4u.gif  Radvilų 5, Vilnius,
drinks_cheers.gif  dėl soskių būsiu savo nuomonės,kad jos visiškai nereikia  blush2.gif  bet čia kiekvienos asmeninis reikalas duoti,pirkti ją ar ne  rolleyes.gif


As ir tokios nuomones buvau, todel jos ir neturejau, bet kai pirma nakti mazoji klyke istisai arba tik ant kruties apsiramindavo, o iki paryciu speneliai tapo kruvini, tai man ju tos "soskes" buvo palaima, bet aciu dievui tik pirma para, paskui nebereikejo ir nebereikia iki siol ax.gif

QUOTE(nep @ 2010 02 07, 12:17)
kurioj cia ligoninej? RK? Keista, Antakalni tikrai niekas nebambejo. Pasake, kada kita karta galiu vaziuot, jei suskaiciuoju 10 judesiu per para tik, jei maudzia, jei kraujuoja (apie viena sauksta), jei vandenys bega gausiau. Nes juos gali su kazkuo supainioti.


O as AK kaip tik turejau labai nemalonu apsilankyma, tad sakiau daugiau kojos ten nekelsiu schmoll.gif


QUOTE(slyva @ 2010 02 07, 12:23)
nep, geriau tau turbut iskart vaziuoti i koki Antakalni ir nesukt sau galvos del RK vidines tvarkos biggrin.gif nes labai jau priekabi esi, tai manau, tau ten daug kas nepatiktu biggrin.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
O ar RK personalas atsizvelgia i teveliu pageidavimus gimdymo metu? Na pvz...neprausti vaikelio, leisti su juo pora val paguleti ir tik po to sverti, matuoti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(vaidyte @ 2010 02 09, 13:37)
O ar RK personalas atsizvelgia i teveliu pageidavimus gimdymo metu? Na pvz...neprausti vaikelio, leisti su juo pora val paguleti ir tik po to sverti, matuoti ir t.t.


drinks_cheers.gif man taip buvo. Tai likau lb nustebusi, nes kitus vaikelius tvarkydavo is karto rolleyes.gif As net pati klausiau, ar nereikia isvalyti nosytes, plauciuku. Man pasake, kad pati isikoses. Nuprause, pasvere tik po poros val. Visa ta laika praleidau su mazyle kartu, maitindama ir ja besidziaugdama wub.gif Po to ja nuprause, pamatavo, aprenge ir keliavom i palata smile.gif Dar paklause ar placenta imsu su savimi smile.gif

Gimdymo metu turejau ir as savo pageidavima, kuri is anksto aptariau su gyd., Viskas vyko pagal mano nora smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 09 vasario 2010 - 13:11
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 08, 17:49)
taigi irgi rasem, kad echo jie nedaro  doh.gif

Matyt jo neturi laugh.gif skaiciavimas pagal mm. data "patikslinant" atsiprasau, viduramziai. Ka gi ten galima dar "patikslinti" . Nestumas trunka 40 - 42 savaites. Kiekvienai individualiai. As 1 d. po termino pagimdziau, ir tai pernesiojimo riba buvo, zalias vandenukas ir ilgais naguciais, kas reiskia, kad jau truputi uzsibuvo...O jei jokiu pozymiu gimdymo nebutu buve ir daktarai lauktu "pagal mm data" skaiciuotu blink.gif baisu pagalvot kas galejo nutikti blink.gif O dabar isvis sutrikes ciklas pries pastojant. Ir dienos nezinau. Tai kaip man perskaiciuotu gimdymo data be echo. blink.gif g.gif
Na, supratau, Rk, jeigu viskas gerai, tai gerai thumbup.gif O jei kazkas nelabai...
Siaubelis. Turbut as jau apsisprendziau blink.gif
O tau Slyva linkiu pasukti galva del bent dvieju kuriu nors gimdymo namu vidines tvarkos, kad nebutu netiketumu ateityje. Ipac del vaiko, ne savo saugumo. Ir del "siuntimo" gimdyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 09 vasario 2010 - 13:30
Nuraminai...O tiesa ,kad prausia kalio permenganate?
Atsakyti
QUOTE(vaidyte @ 2010 02 09, 14:22)
Nuraminai...O tiesa ,kad prausia kalio permenganate?


Tikrai ne schmoll.gif Vandens is krano i vonele pripyle ir su skystu muilu nuprause rolleyes.gif Pirma suneli su kalio permenganatu prause (pries 10 m. ). Jau antro sunelio nieks su kal. per. nebeprause (ji gimdziau AK).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 09 vasario 2010 - 13:46
QUOTE(vaidyte @ 2010 02 09, 14:22)
Nuraminai...O tiesa ,kad prausia kalio permenganate?

Mano sūnelį vyras nešė maudyt. Sakė, kad kažką ruošėsi pilti, bet kai jis paklausė kas čia tai tada kažką sumykė, kad jei mes taip norim tada gerai, ir nieko nepylė. Kaip supratau reikia juos informuoti, kad nenori. Bet čia nieko tikslaus, nes vyras tokiam transe buvo, kad galėjo ir netaip kažką suprasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 09, 14:22)
Na, supratau, Rk, jeigu viskas gerai, tai gerai  thumbup.gif O jei kazkas nelabai...
Siaubelis. Turbut as jau apsisprendziau  blink.gif



tai va sakau, cia ju didelis minusas, o siaip ten tikrai ner blogai, nera ko bijoti mirksiukas.gif

na as 9d. pernesiojau, vanduo zalias, bet daugiau nieko rimto, nors Druteikiene, kai siunte namo, jau sake kitakart su daiktais atvaryt skatinimui (su kazkuo pasikonsultavo, nes ji ne gyd.), o kai atvariau su veikla, tai Raguckiene sako, "oi niekas gi nebutu skatines, nes tik 2d. po termino" (pagal juos, o pagal mano gine 9d.) doh.gif o jau, kai nuleido vandenis, jie zali, tada Motiejuniene sako "zali vandenys, jau nenori lialiukas pas tave but" doh.gif tai kam perskaiciuot BL doh.gif doh.gif doh.gif

bet gimdymas mano su komplikacijom isejo ir jie padare viska, kad pasekmiu mums nebuvo, tad nep nebijok mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 09 vasario 2010 - 14:52
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 09, 14:51)
tai va sakau, cia ju didelis minusas, o siaip ten tikrai ner blogai, nera ko bijoti  mirksiukas.gif

na as 9d. pernesiojau, vanduo zalias, bet daugiau nieko rimto, nors Druteikiene, kai siunte namo, jau sake kitakart su daiktais atvaryt skatinimui (su kazkuo pasikonsultavo, nes ji ne gyd.), o kai atvariau su veikla, tai Raguckiene sako, "oi niekas gi nebutu skatines, nes tik 2d. po termino" (pagal juos, o pagal mano gine 9d.)  doh.gif o jau, kai nuleido vandenis, jie zali, tada Motiejuniene sako "zali vandenys, jau nenori lialiukas pas tave but"  doh.gif  tai kam perskaiciuot BL  doh.gif  doh.gif  doh.gif

bet gimdymas mano su komplikacijom isejo ir jie padare viska, kad pasekmiu mums nebuvo, tad nep nebijok  mirksiukas.gif

Labai dziaugiuosi, kad viskas tau gerai baigesi thumbup.gif mirksiukas.gif aukit sveikos mirksiukas.gif
Vistik labai idomu, kaip galima "perskaiciuoti" pagal data, pagal kokius pozymius. Mm arba buvo ta ir ta diena arba nebuvo, ir nieko cia nepakeisi...
As dar galvoju, gal pernesiojimas gali kazkaip susijes buti su magnio vartojimu. Man beveik 2 savaites liko, nebezinau, gerti ar nustoti.
Atsakyti