Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Aisiuke @ 2009 12 30, 13:44)
Na man irgi knieti siek tiek pasiklausineti. Leliukas veluoja viena dienele.  blush2.gif  Skambino mano ginekologe ir sake, kad dar savaitele galiu drasiai pravaikscioti, bet kazkaip dusele vis sunerimsta ir mastau, kad reiketu nulekt i RK kad ten pasiziuretu ir pasakytu kas kaip. Tik vat kamuoja klausimas: skambintis ir registruotis? (jei taip - tai ka sakyt?) ar tiesiog bandyt vaziuot ir tiek? Atstumas nera didelis  smile.gif  penkios minutes ir as jau ten...Tik kazkaip nelabai drasu...Vat pasiziurejau i laikrodi ir pamaciau, kad praziopsojau paskaitele...

Na kai as vaziavau,kad paziuretu,pamenu,tai uzteko man tos formos nestukiu ir nieko daugiau neprase...bet kada tai buvo:)Zinau,kad kai kurios nuvaziavusios paprasciausiai pasako,kad pamaudzia ar paskauda ir jie iskart apziuri ir viska pasako;)Tuo paciu kortele uzveda:)Ir geriausia vaziuot vakare,kai poliklinikos nedirba jau:D
Atsakyti
Gimdziau RK prie 10 dienu. Esu labai patenkinta personalu thumbup.gif Gimdem pas Domza, tai tikrai jokiu nusiskundimu. Tik tyliai sneka, ne visada nugirsti iseina ka pasako blush2.gif Su niekuo nesitarem, niekam kysiu nedavem, tik iseinant saldainiu nunesem blush2.gif
Gulejom savaite del igimtos infekcijos (cia turbut del pernesiojimo g.gif), tai naujagimiu skyrius superinis, bet kada gali eit klausti ir pades, visos malonios. Realiai nei vienos raganos nesutikau biggrin.gif Net Suckel kad ir grieztoka, bet pasirupino irgi gerai, nes man pirmom dienom labai sunku buvo...
O mokamos palatos tikrai yra, bet ne visada gali gauti, mes paemem trecia buvimo diena, buvo laisvu, o sekancia jau visos uzimtos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 31 gruodžio 2009 - 11:15
QUOTE(slyva @ 2009 12 31, 12:15)
Gimdziau RK prie 10 dienu. Esu labai patenkinta personalu  thumbup.gif Gimdem pas Domza, tai tikrai jokiu nusiskundimu. Tik tyliai sneka, ne visada nugirsti iseina ka pasako  blush2.gif Su niekuo nesitarem, niekam kysiu nedavem, tik iseinant saldainiu nunesem  blush2.gif
Gulejom savaite del igimtos infekcijos (cia turbut del pernesiojimo  g.gif), tai naujagimiu skyrius superinis, bet kada gali eit klausti ir pades, visos malonios. Realiai nei vienos raganos nesutikau biggrin.gif Net Suckel kad ir grieztoka, bet pasirupino irgi gerai, nes man pirmom dienom labai sunku buvo...
O mokamos palatos tikrai yra, bet ne visada gali gauti, mes paemem trecia buvimo diena, buvo laisvu, o sekancia jau visos uzimtos doh.gif

del domzos tylaus kalbejimo tai sutinku lotuliukas.gif tiesiog jis toks ramus, ji nemanau ar butu galima supykint ax.gif
Atsakyti
Vakar buvau nuvaziavusi apziurai smile.gif ten priima nuo 11 iki 14val. Pasiskambinau pries vaziuojant, paaiskinau, kad veluoja viena dienele - liepe atvaziuot. Nulekiau, ten pataikiau ant afigienai malonios moterytes,kuri pririso pasiklausyti leliuko sirdeles. Vis mamytuku vadino. vardo deja nepasakysiu, nes neturejo jokios korteles. Veliau atejo kaip supratau gydytoja (tokia jauna, plaukai ant peciu, jaunute) patikrino pakrapstinejo, pasake, kad viskas yra gerai. ir atvaziuoti tik sausio 2d. aisku jei iki to laiko jausiuos gerai, nenubegs vandenys ir leliukas toliau intensyviai judes.
Super:) isejau pakyletos nuotaikos.
Aisku kol kas susiduriau tik su dviem sitom personalo moteriskaitem, bet joms didziausi mano komplimentai.
Visa nestuma lankiaus privacioj klinikoj, ir mokejau tikrai nemazus pinigelius, bet po vakar kazkaip paalvojau, kad kai bus antras - jokiu privaciu...ir pinigeliu sutaupysiu ir i klausimus bus atsakyta.
Reikejo paso ir sodros, nes iskart uzvede kortele. pasiklause ar pas juos ruosiuos gimdyt. Dabar net nebeabejoju, kad tikrai TAIP.
Tarp kitko - prase siuntimo, bet as jo neturejau, tai sake, kad jei bus galimybe gauti - butu super, nes pas juos ten kazkaip istatymiskai nustatyta.
g.gif

O akuserijos priemimo skyriaus tel.: 2610492
Atsakyti
Aisiuke, net neabejok, kad visas personalas ten toks thumbup.gif Na gal pasitaiko viena kita grieztesne moteriske, bet tai niekis palygint su personalu, kur vien niurzgancios bobos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 12 31, 15:28)
Aisiuke, net neabejok, kad visas personalas ten toks thumbup.gif Na gal pasitaiko viena kita grieztesne moteriske, bet tai niekis palygint su personalu, kur vien niurzgancios bobos biggrin.gif


čia kalbama apie RK, bet palyginimui pasidalinsiu ir apie VGN. Ten gimdžiau pirmą sūnų. Nuvažiavom, tokia jau ragana pasitiko, tarsi "dar viena trukdo man šeštadienio vakarą g.gif schmoll.gif ". Tada paklausė, ar tariausi su kuo nors. Kai pasakiau, kad taip, pasidarė šilkinė doh.gif
O RK niekas nieko panašaus neklausė. Apžiūrom ėjau 3 kartus, visus kartus kuo normaliausiai elgėsi. Ir rašiau anksčiau, kad ir gimdant, ir po gimdymo personalas buvo nepriekaištingas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(slyva @ 2009 12 31, 15:28)
Aisiuke, net neabejok, kad visas personalas ten toks thumbup.gif Na gal pasitaiko viena kita grieztesne moteriske, bet tai niekis palygint su personalu, kur vien niurzgancios bobos biggrin.gif


galų gale kai kada gal būna žmogus pavargęs ar ne tokios nuotaikos - tai žmogiška. Ar biolaukai nesutampa mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(slyva @ 2009 12 31, 11:15)
Gimdziau RK prie 10 dienu. Esu labai patenkinta personalu  thumbup.gif Gimdem pas Domza, tai tikrai jokiu nusiskundimu.


o ir tau, Slyva, nuskilo pas Domžą gimdyt. Aš ir likau juo patenkinta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viti: 31 gruodžio 2009 - 17:58
Sveikos 4u.gif
Mes vakar irgi grizom is RK jau su suneliu. Praleidome lygiai 2 paras.
Siais GN esu visiskai patenkinta, personalas puikus. Nuvaziavoma nakti su saremiais, prieme gyd. Volochovic. Is karto pagulde i gimdykla. Pagimdziau pasikeitus jau pamainai, bet deja gyd. pavardes nezinau, neuzmaciau, bet tokia jauna, tamsiais iki peciu plaukais. LAbai maloni thumbup.gif wub.gif
Tuo metu kai gimdziau, visos gmdyklos buvo perpildytos, ir viena moteri net nespejo nuvezt iki gimdyklos, pagimde palatoj.
Prieziura po gimdymo irgi super 4u.gif Ateina, pasiteirauja, apziuri thumbup.gif
Demesio sulauki ne tik is gyd., ar akuseriu bet net ir is valytojos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 12 31, 12:15)
Gimdziau RK prie 10 dienu. Esu labai patenkinta personalu  thumbup.gif Gimdem pas Domza, tai tikrai jokiu nusiskundimu. Tik tyliai sneka, ne visada nugirsti iseina ka pasako  blush2.gif Su niekuo nesitarem, niekam kysiu nedavem, tik iseinant saldainiu nunesem  blush2.gif
Gulejom savaite del igimtos infekcijos (cia turbut del pernesiojimo  g.gif), tai naujagimiu skyrius superinis, bet kada gali eit klausti ir pades, visos malonios. Realiai nei vienos raganos nesutikau biggrin.gif Net Suckel kad ir grieztoka, bet pasirupino irgi gerai, nes man pirmom dienom labai sunku buvo...
O mokamos palatos tikrai yra, bet ne visada gali gauti, mes paemem trecia buvimo diena, buvo laisvu, o sekancia jau visos uzimtos doh.gif


na slyva jau ir 11d. kaip matau, sveikinu 4u.gif 4u.gif
alia ir vel pernesiojimas, del ko tau nepamenu?

va dziaugiasi visos personalu, o as butent del pernesiojimo daugiau ten negimdysiu. tiksliau del ju datu keitimo.
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 01, 18:15)
na slyva jau ir 11d. kaip matau, sveikinu  4u.gif  4u.gif
alia ir vel pernesiojimas, del ko tau nepamenu?

va dziaugiasi visos personalu, o as butent del pernesiojimo daugiau ten negimdysiu. tiksliau del ju datu keitimo.

Aciu 4u.gif
Mes pagal mano gines termina velavom savaite, pagal RK kokias 4 d. Bet to uzteko, vandenys jau buvo zali. Dziaugiuosi kad pati pradejau gimdyt, nes pagal RK dar buciau galejus savaite laukti doh.gif Kai pagalvoji, tai baisoka kaip ten lelius pilve turetu gyvent dar ta savaite... doh.gif Nors kortelej tai irase, kad vaikas isnesiotas g.gif
Kitakart jei iki termino gimdysiu, tai butinai i RK vaziuosiu. Jei veluosim, tai bus matyt, gal tikrai reikes kazkur kitur gimdyti.

Bozena, smagu kad jums viskas ok ir neuztrukot GN thumbup.gif Nors ir tiek ilgai teko laukti tos akimirkos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2010 01 01, 18:54)
Aciu  4u.gif
Mes pagal mano gines termina velavom savaite, pagal RK kokias 4 d. Bet to uzteko, vandenys jau buvo zali. Dziaugiuosi kad pati pradejau gimdyt, nes pagal RK dar buciau galejus savaite laukti  doh.gif Kai pagalvoji, tai baisoka kaip ten lelius pilve turetu gyvent dar ta savaite... doh.gif Nors kortelej tai irase, kad vaikas isnesiotas  g.gif
Kitakart jei iki termino gimdysiu, tai butinai i RK vaziuosiu. Jei veluosim, tai bus matyt, gal tikrai reikes kazkur kitur gimdyti.

Bozena, smagu kad jums viskas ok ir neuztrukot GN  thumbup.gif  Nors ir tiek ilgai teko laukti tos akimirkos  4u.gif

Del terminu tai taip, jie skaiciuoja savaip. Bet aciu D, viskas baigiasi gerai. Pas mane kaip sake, vandenukai buvo grazus, bet pernesiojimo tai jau buvo savaite
Atsakyti
QUOTE(Aisiuke @ 2009 12 31, 15:30)
Vakar buvau nuvaziavusi apziurai smile.gif ten priima nuo 11 iki 14val. Pasiskambinau pries vaziuojant, paaiskinau, kad veluoja viena dienele - liepe atvaziuot. Nulekiau, ten pataikiau ant afigienai malonios moterytes,kuri pririso pasiklausyti leliuko sirdeles. Vis mamytuku vadino. vardo deja nepasakysiu, nes neturejo jokios korteles. Veliau atejo kaip supratau gydytoja (tokia jauna, plaukai ant peciu, jaunute) patikrino pakrapstinejo, pasake, kad viskas yra gerai. ir atvaziuoti tik sausio 2d. aisku jei iki to laiko jausiuos gerai, nenubegs vandenys ir leliukas toliau intensyviai judes.
Super:) isejau pakyletos nuotaikos.
Aisku kol kas susiduriau tik su dviem sitom personalo moteriskaitem, bet joms didziausi mano komplimentai.
Visa nestuma lankiaus privacioj klinikoj, ir mokejau tikrai nemazus pinigelius, bet po vakar kazkaip paalvojau, kad kai bus antras - jokiu privaciu...ir pinigeliu sutaupysiu ir i klausimus bus atsakyta.
Reikejo paso ir sodros, nes iskart uzvede kortele. pasiklause ar pas juos ruosiuos gimdyt. Dabar net nebeabejoju, kad tikrai TAIP.
Tarp kitko - prase siuntimo, bet as jo neturejau, tai sake, kad jei bus galimybe gauti - butu super, nes pas juos ten kazkaip istatymiskai nustatyta.
  g.gif

O akuserijos priemimo skyriaus tel.: 2610492


As norejau del sodros pazymejimo paklausti ,o pas jus ten irasyta jusu dabartine darboviete ir pareigos ir t.t ,nes man tai darbe sake ,kad niekas ten dabar nieko neraso i tuos pazymejimus,viskas kompiuteriuose yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magic magic: 02 sausio 2010 - 10:49
QUOTE(magic magic @ 2010 01 02, 11:48)
As norejau del sodros pazymejimo paklausti ,o pas jus ten irasyta  jusu dabartine darboviete ir pareigos ir t.t ,nes man tai darbe sake ,kad niekas ten dabar nieko neraso i tuos pazymejimus,viskas kompiuteriuose yra.


Pagal visas tasykles kompe viska turetu matyti drinks_cheers.gif , bet pasirodo ar jos nemoka naudotis ar kas , bet reikia veztis ir sodos knygele. As jos vaziuojant gimdyt nesiveziau, paprase kita diena atvezti, bet vyras pamirso tai taip ir liko blush2.gif
Atsakyti