Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(*Svajone* @ 2010 02 02, 17:16)
tai,kad nereikia ir rūpintis,po du soskiukus kitaip tariant papulius kiekviena turi  biggrin.gif



va del papuliu man pacios sesutes soske ir pasiule, nes istisai ant papo kabojo, sesute sako ar tu tiek istversi? ir pasiule duot soske. O siaip nep keistai klausia - kas man gali uzdraust duot soske? mano vaikas, ka noriu, ta duodu
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2010 02 02, 17:10)
Niu tai va, dabar visos būsimos mamos būtinai savais čiulptukais apsirūpinkit, jei norite tokių "samadielkų" išvengti  tongue.gif  biggrin.gif


Tas samadielkas ir mes kelis kartus ligonineje naudojom. Jos ne taip greit is burnos iskrenta, o dabar isvis jokio ciulptuko nenaudojam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 02 vasario 2010 - 18:02
QUOTE(vaidyte @ 2010 02 02, 16:55)
Nu bet toki ciulptukai savadarbiai labai pavojingi...


O kuo jie tokie pavojingi? g.gif
P.S. Norejau ikelt ciulptuko foto stambiu planu biggrin.gif , bet nelabai moku pasirodo ... blush2.gif Gal kas pagelbes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 02 02, 18:22)
O kuo jie tokie pavojingi?  g.gif


O jei toks netycia nusimautu ir patektu vaikui i burnyte g.gif Arba jei nores isspjaut, ir nepajegs g.gif kazkaip rodosi galima pridust su tokiu, bet gal nepasitaike atveju jei naudoja
Atsakyti
Vienas iš variantų: http://host.fotki.com/
kai įkeli foto, išmes kelis skirtingus kodus. Renkiesi "BBCODE photo for forums". Ta codą nukopijuoji ir padarai "paste" jau čia, žinutės lange smile.gif Na manau čia vienas iš "n" variantų, gal yra ir paprastesnių. Aš dar pati čia naujokė ir truputį plaukioju ax.gif
Atsakyti
[quote=Vilma4,2010 02 02, 20:22]
O kuo jie tokie pavojingi? g.gif


Apskritai naujagimio loveleje negali buti jokio daikto ( pagalves, skudurelio ar zaisliuko) na manau cia del visiem suprantamu priezasciu...O cia ciulptukas uzmautas ant skuduro- jis gi bet kada isslysti gali...Uz tokius darbus sesutei akis isdraskyciau, o manau nusiuntus toki irodyma atitinkamom tarnybom ligonines vadovai atsakyti uz tai turetu.
Jos bent paklausia mamos ar gali apskritai ciulptuka duoti kudikiui? Sakykit ka norit- ruso laikai... pioneers.gif
Atsakyti
Aš vieną naktį ėjau su sūneliu į naujagimių skyrių ir radau sesutę miegančią kambarėlį, o vienas leliukas gulėjo lovytėj su buteliuku. Tai aš labai nustebau, kad nebijo palikti kūdikėlį valgantį ir paskui neateina patikrinti ar jam viskas gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 02 02, 21:14)
Aš vieną naktį ėjau su sūneliu į naujagimių skyrių ir radau sesutę miegančią kambarėlį, o vienas leliukas gulėjo lovytėj su buteliuku. Tai aš labai nustebau, kad nebijo palikti kūdikėlį valgantį ir paskui neateina patikrinti ar jam viskas gerai  unsure.gif



o cia tai jau siaubas doh.gif baisu man buvo, kai po CP ten mano lialiukas gulejo, visokiu minciu prisigalvojau, o cia va ir pavyzdys...
Atsakyti
My Webpage

va toks soskis
Nzn. ar matosi, nes jokiu kodu neismete sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 03 vasario 2010 - 08:41
QUOTE(Vilma4 @ 2010 02 03, 09:41)
My Webpage

va toks soskis
Nzn. ar matosi, nes jokiu kodu neismete sad.gif

nu sovietinis nėr ką ir pasakyt biggrin.gif bet gi tokiu soskiu vaikas gali užspringti,jei netyčia nuslystų ta medžiaga blink.gif nu jau ne,aš pamatyčiau,kad mano vaikui įbrukė tokią soskę tai gautų seselės velnių doh.gif
Atsakyti
Uzspringt neuzspringtu, nes tos soskes nera mazos, cia soskes nuo buteliuku. O iskritus medziagai vaikutus ja ispjautu, medziaga matyt reikalinga tam kad nepritrauktu oro ir prilaikytu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidyte @ 2010 02 02, 19:45)
  Jos bent paklausia mamos ar gali apskritai ciulptuka duoti kudikiui? Sakykit ka norit- ruso laikai... pioneers.gif


Del papildomo primaitinimo klausdavo manes visada, del ciulptuko ne unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 03 vasario 2010 - 10:28
Niu as cia dideles blogybes nematau Buvo medziaga iskritus tai ir soske iskrito Ji gi didele vos gala apzioja - tikrai neuzspringtu. O naujagimiu skyriuje jie ten taip suvystyti kad nei jie ten muistosi nei ka tai praktiskai nera kaip tai medziagai ir iskrist blush2.gif
Atsakyti