Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Visus vaikus gimdziau RK, ir jei dar karta taip butu ten ir vaziuociau. Man labai patiko,del gimdymo tartasi buvo isanksto,visus kartus CP,pirmaja dukra Silkunas, o dvynukes Zaliunas su Puziene(grieztoka bet tik toks ivaizdis),po darbo prakaita brauke, visai komandai padekojo uz darba, nu super. Emiau mokama palata,vyras galejo miegoti, yra kur nusipraust, tvarkinga ramu, lova patogi,sesutes malonios,jei kios problemos visada pataria nors ir nakti, nuejus i skyriu kur leliukai guli,ir misinuka pataiso ir suduoda jei neturi pasiruosus,ir buteliukus sterelizuoja,jei girdi kad verkia palatoj, uzeina paklaust ar viskas gerai kas atsitikiko.O del grieztu lankymo valandu,tai man irgi patiko, durys su kodu, uzdaro ir viskas.Jei guli palatoj su dar keliom mamom,o pas tave vyras sedi istisa diena,tai ne kas, nes norisi poilsio ir kitom, geriau kai yra tvarka.Tikrai vaziuociau dar karta i RK,o atsitikimu pasitaiko visose ligoninese. Sekmes visoms.
Atsakyti
Gal zinote, ar sioje ligonineja leidzia kartais panaudoti soske? jei vaikas zviegia o mamai i tuoleta reikia nueiti, manyciau labai patogu, ar nieko nesako del to.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 02, 11:18)
Gal zinote, ar sioje ligonineja leidzia kartais panaudoti soske? jei vaikas zviegia o mamai i tuoleta reikia nueiti, manyciau labai patogu, ar nieko nesako del to.


Tikrai galima, ir nieko nesako. Kartais vaikas gimsta su stipriu čiulpimo poreikiu, tai kaip ir kitos išeities nebūna, tik duoti soskę. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivatakė @ 2010 02 02, 11:30)
Tikrai galima, ir nieko nesako. Kartais vaikas gimsta su stipriu čiulpimo poreikiu, tai kaip ir kitos išeities nebūna, tik duoti soskę. mirksiukas.gif

Mhm, man tai taip ir buvo. Nusipirkom vieną soskiuką, bet dar labai dvejojom ar duosim..Į ligoninę ją pasiėmiau tik tarp kitko, jei netyčia prireiktų.. Nu ir ką..Vaikas ištisai žviegdavo, nes mano priešpienio buvo jai per mažai..Kabojo ant papo tol, kol galiausiai įtrūko speneliai ir išvis apie savaitę negalėjau pati maitint. Tai išgelbėjo sesutės (nes paruošdavo mišinuko be jokių pykčių ar įžeidinėjimų) ir aišku soskė. Nežinau ką būčiau be jos dariusi biggrin.gif Ir niekas nieko dėl to nesakė ax.gif
Atsakyti
Kai mano vaikiukas nakti verke tai pacios sesutes patare duot soske. As ja turejau, bet pati sesute atnese ju - tokia juokinga biggrin.gif - ant palutes kampo uzmautas zindukas:D O kaip paskui pastebejau tai naujagimiu skyriuje beveik visi su tokiais zindukais biggrin.gif O paskui dar ir manaji sterilizavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 02 02, 14:00)
Kai mano vaikiukas nakti verke tai pacios sesutes patare duot soske. As ja turejau, bet pati sesute atnese ju - tokia juokinga  biggrin.gif  - ant palutes kampo uzmautas zindukas:D  O kaip paskui pastebejau tai naujagimiu skyriuje beveik visi su tokiais zindukais biggrin.gif

jop, va toks vaidzialis biggrin.gif Čia mano mažės pirma foto. Pirmą parą nebuvo jos su manim, nes gulėjau pooperacinėj palatoj ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ketus: 02 vasario 2010 - 14:11
QUOTE(Ketus @ 2010 02 02, 15:10)
jop, va toks vaidzialis  biggrin.gif Čia mano mažės pirma foto. Pirmą parą nebuvo jos su manim, nes gulėjau pooperacinėj palatoj  ax.gif




na super foto bigsmile.gif biggrin.gif kazkaip paziurejau i jusu foto ir tiek prisiminimu kilo wub.gif ir kitu vaikiuku maciau su tokiom "mandrom" soskutem bigsmile.gif sukasi sesutes kaip tik gali biggrin.gif

grazus vaikiukas wub.gif
Atsakyti
Nu bet toki ciulptukai savadarbiai labai pavojingi...Kaip ne visam sviete man cia....atleiskit
Atsakyti
QUOTE(vaidyte @ 2010 02 02, 16:55)
Nu bet toki ciulptukai savadarbiai labai pavojingi...Kaip ne visam sviete man cia....atleiskit

drinks_cheers.gif tikrai siaubas doh.gif


beje mergytė fainuolė wub.gif bet tik ne čiulptukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajone*: 02 vasario 2010 - 16:06
Niu tai va, dabar visos būsimos mamos būtinai savais čiulptukais apsirūpinkit, jei norite tokių "samadielkų" išvengti tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2010 02 02, 17:10)
Niu tai va, dabar visos būsimos mamos būtinai savais čiulptukais apsirūpinkit, jei norite tokių "samadielkų" išvengti  tongue.gif  biggrin.gif

tai,kad nereikia ir rūpintis,po du soskiukus kitaip tariant papulius kiekviena turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 02 02, 18:16)
tai,kad nereikia ir rūpintis,po du soskiukus kitaip tariant papulius kiekviena turi  biggrin.gif



Pritariu 100%...
Atsakyti