Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(buzialis @ 2010 01 28, 14:05)
As irgi abu gimdziau cia, ir jokiu priekaistu neturiu smile.gif  Pirma pagimdziau 2007 pas J.Volochovic, antra 2009 pas G.Domza  thumbup.gif  thumbup.gif . Antra karta tik paemiau mokama palata, aisku kainioja.  Ir del to kur geriau gimdyt, tai cia klausimas ? nes kaip kam pasiseks, kaip klostysis gimdymas, visos mes esam ASMENYBES ir visos mes esam skirtingos smile.gif


sveiki,
gal su J.Volochovic taretes is anksto?ar patiko gyd.?
Atsakyti
QUOTE(zuikeliuke @ 2010 01 28, 13:44)
sveiki,
gal su J.Volochovic taretes is anksto?ar patiko gyd.?



Ne nesitariau. Man patiko, jauna bet sugebejo vienu metu priimt du gimdymus smile.gif ir abiem skyre tiek pat diemesio, as su ta moterim po to vienoi palatoi gulejau, tai mes ir aptarem wink.gif Siaip dazniau ateidavo nei akusere, ir patare, ir prisitaike.
Atsakyti
Gimdziau prie Vasilevskos. Kazkur per pusantros valandos trys pagimdem, bet demesio stoka nesiskundziu thumbup.gif
Atsakyti
O sakykit, ten tu lankymo valandu tikrai taip grieztai ir ziuri ? Kazkaip man tai noretusi, kad vyras ilgiau galetu pabuti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksinė @ 2010 01 28, 15:19)
O sakykit, ten tu lankymo valandu tikrai taip grieztai ir ziuri ? Kazkaip man tai noretusi, kad vyras ilgiau galetu pabuti  ax.gif

Na kai maniskis atejo nelankymo valandomis tai neileido nei graziuoju nei piktuoju schmoll.gif
Atsakyti
O jeigu imi mokama palata irgi tas pats ?
Nes vien del to as ja planuoju imti g.gif, zinoma jeigu bus laisva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksinė: 28 sausio 2010 - 14:28
QUOTE(Auksinė @ 2010 01 28, 16:28)
O jeigu imi mokama palata irgi tas pats ?
Nes vien del to as ja planuoju imti  g.gif, zinoma jeigu bus laisva.

kiek žinau mokamoj palatoj vyras gali būti pastoviai, ir nakvoti kartu
Atsakyti
O kiek tu mokamu palatu yra ? Tik viena ?
Atsakyti
QUOTE(Auksinė @ 2010 01 28, 16:48)
O kiek tu mokamu palatu yra ? Tik viena ?

Jei neklystu tai rodos dvi g.gif
Atsakyti
Na labai tikiuosi, kad bent viena bus laisva. ax.gif Kadangi man darys cp, tai vistiek lengviau butu kai artimas zmogus salia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikeliuke @ 2010 01 28, 13:44)
sveiki,
gal su J.Volochovic taretes is anksto?ar patiko gyd.?


aš J.Volochovič Kolašaitienei esu dėginga už dukrelės gyvybę. Labai patiko man gydytojos thumbup.gif
Atsakyti
norėjau paklausti, o atvažiavus į lyg. gimdyti ar pažiūri echoskopu (pvz. ar virkštelė neapsivyniojus) g.gif
Atsakyti