Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Monrutė @ 2010 01 24, 21:27)
na, šiaip senokai buvo
prieš 4 metus net buvo įvykių, kad net bylos iškeltos
bet paskui daug kas pasikeitė, tikrai tvarka thumbup.gif

įdomu, kas gimdė neseniai, kaip su šalčiu ten g.gif nes mums jau artėja gimdymas, neramu kaip tai.....


O kas ten buvo, kazkaip nieko negirdejau g.gif O jus pries 4 m. irgi gimdet RK, nebijojot unsure.gif

Pries kokius 10 metu, irgi buvo toj ligonineje kazkoks nesusipratimas del vieno gyd. Ji ismete, o jis po kurio laiko isidarbino provincijoj cool.gif
Manau visko visur buna, bet nieks garsiai nesneka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 26 sausio 2010 - 13:45
Buvo del Zileno ar kaip jis ten byla, kai mire vaikiukas, jis dabar VGN. Kartu su juo priiminejo Inga Druteikiene (ji dar cia dirba) ir Celesiute... isvengiama gimdymo trauma buvo.
Atsakyti
Siaubas kokia tragedija per gydytojų aplaidumą vaikiuko netekt... doh.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 01 26, 14:05)
Buvo del Zileno ar kaip jis ten byla, kai mire vaikiukas, jis dabar VGN. Kartu su juo priiminejo Inga Druteikiene (ji dar cia dirba) ir Celesiute... isvengiama gimdymo trauma buvo.

As gal gimdysiu kitur g.gif nes pati apie RK esu girdejus, kad pridusino ir pan. (Du ta pacia diena ta pati daktare) Nors is esmes sunku labai labai nusprest, ar kaltint kazka g.gif Gimdymas - naturalus procesas. Traumos verciau isimtis nei taisykle g.gif Kaip kates, lapes, vilkai pagimdo be pagalbos, be daktaru g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 26 sausio 2010 - 17:05
QUOTE(nep @ 2010 01 26, 18:04)
As gal gimdysiu kitur  g.gif nes pati apie RK esu girdejus, kad pridusino ir pan. (Du ta pacia diena ta pati daktare) Nors is esmes sunku labai labai nusprest, ar kaltint kazka  g.gif Gimdymas - naturalus procesas. Traumos verciau isimtis nei taisykle  g.gif  Kaip kates, lapes, vilkai pagimdo be pagalbos, be daktaru  g.gif


Tai va kad sunku, juolab kad ne tik RK yra pasitaikiusiu nelaimingu atveju unsure.gif
Atsakyti
Bet visur yra tu atveju. Mano mazuli RK isgelbejo, as jiems dekinga.
Atsakyti
Gimdymas, isties nenuspejamas dalykas... ir pasakyti kur geriausia - matyt neimanoma.

Kiek gimdymu tiek istoriju. Pasidalinsiu ir as savaja:

Asmeniskai, as dukryte gimdziau RK. Su niekuo is anksto nebuvau susitarusi, jokiu zygiu apsizvalgyti kaip atrodo palatos ar pan. taip pat nedariau.

Tiesiog, prasidejus gimdymui vaziavau tiesiai i RK. Personalo demesys - buvo didziulis ir nuosirdus, bendravimas su pacientu ten toks artimas pasirode, palata taip pat gavau vienviete (na, cia turbut pasiseke ir tiek...).
Nezinau, galbut tai priklauso nuo ta akimirka budejusio personalo, gydytoju, taciau man paliko labai gera ispudi.
Jei dievas duos antra vaikuti - gimdysiu taip pat RK.
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 01 27, 14:52)
Gimdymas, isties nenuspejamas dalykas... ir pasakyti kur geriausia - matyt neimanoma.
Kiek gimdymu tiek istoriju.


drinks_cheers.gif tikrai sunku nuspeti, kaip tas gimdymas pasibaigs. Visada yra gan nemaza rizika, kartais net ir patys geriausi gyd. yra bejegiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 26, 17:04)
As gal gimdysiu kitur  g.gif nes pati apie RK esu girdejus, kad pridusino ir pan.

Tą patį ir apie VGN galima sakyt, visur visko būna unsure.gif

Aš du vaikiukus RK gimdžiau, trečią ir čia ir tik čia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byne: 27 sausio 2010 - 19:54
QUOTE(byne @ 2010 01 27, 19:53)
Tą patį ir apie VGN galima sakyt, visur visko būna unsure.gif

Aš du vaikiukus RK gimdžiau, trečią ir čia ir tik čia thumbup.gif

dar Antakalnis yra g.gif su savo pazangiom aparaturom g.gif ir gerais daktarais, na seseles tenka istverti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2010 01 27, 20:53)
Tą patį ir apie VGN galima sakyt, visur visko būna unsure.gif

Aš du vaikiukus RK gimdžiau, trečią ir čia ir tik čia thumbup.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tokia pati kaip ir as mirksiukas.gif ,visus vaikelius gimdziau RK biggrin.gif bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi abu gimdziau cia, ir jokiu priekaistu neturiu smile.gif Pirma pagimdziau 2007 pas J.Volochovic, antra 2009 pas G.Domza thumbup.gif thumbup.gif . Antra karta tik paemiau mokama palata, aisku kainioja. Ir del to kur geriau gimdyt, tai cia klausimas ? nes kaip kam pasiseks, kaip klostysis gimdymas, visos mes esam ASMENYBES ir visos mes esam skirtingos smile.gif
Atsakyti