Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 01 21, 08:53)
drinks_cheers.gif  as ir paprasysiu.. kazkaip man paciai, psichologiskai lengviau prasiklizmavus bus  4u.gif

va butent thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 01 21, 09:53)
kazkaip man paciai, psichologiskai lengviau prasiklizmavus bus  4u.gif

Gimdant tai man buvo visai vienodai biggrin.gif
Bet mane kirpo ir siuvo, tai po gimdymo labai džiaugiausi, kad padarė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 21, 11:42)
Gimdant tai man buvo visai vienodai  biggrin.gif
Bet mane kirpo ir siuvo, tai po gimdymo labai džiaugiausi, kad padarė  ax.gif



va butent drinks_cheers.gif gimdant NIEKAS nerupi, cia tik ruosdamasi visokiu nesamoniu prisigalvoji... tai kad geriau nesiparint nereikalingais dalykais. Kaip cia kazkas rase apie dulkes, voratinklius... nematysi ne velnio 100% smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 21, 11:42)
Gimdant tai man buvo visai vienodai  biggrin.gif
Bet mane kirpo ir siuvo, tai po gimdymo labai džiaugiausi, kad padarė  ax.gif


Pirma ir antra gimdant , tai ir man dzin buvo, va o trecia - tai stumdama spejau pamastyti, ar as neapsidirbsiu blush2.gif (perdaug apie tai SM forume pisiskaiciau rolleyes.gif ) Visus tris k. dariausi klizmas, nors po pirmo karto sakaiu gyvenime nebesitarysiu, nes buvo tokios senobines su baisiais antgaliasi doh.gif antra - 2 microlax klizmutes (nors pries tai, namuose is to streso, kas kelias min. laksciau i WC), na o trecia - tai ir su vandeniu, bet kazkaip keistai per viena karta neissitustinau, teko dar gimdykloje lakstyt i WC keleta kartu (Ot kiek prirasiau apie sudus unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 01 21, 12:11)
(Ot kiek prirasiau apie sudus unsure.gif )


lotuliukas.gif tai jau keli lapai vien apie tai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 01 21, 12:11)
, na o trecia - tai ir su vandeniu, bet kazkaip keistai per viena karta neissitustinau, teko dar gimdykloje lakstyt i WC keleta kartu (Ot kiek prirasiau apie sudus unsure.gif )

o sakykit, kodel taip buna, ar cia blogai padaro ta klizma, ar is to streso kazkas nutinka Nes ir man buvo taip nemalonu, o dar AK kazkokia sesele eme sakyt, niu niu niu, negrazu. Betgi kai gimdai nlb save gali kontroliuot g.gif
Papildyta:
QUOTE(slyva @ 2010 01 21, 12:26)
lotuliukas.gif tai jau keli lapai vien apie tai  lotuliukas.gif

nu reikia gi viska issiaiskint mastau.gif
Atsakyti
Sveikos! Aš dėl gydytojų vis klausimų turiu. Suradau čia forume, kad apie gyd. Šilkūną atsiliepimai geri. Priimėnėja tik susitarus. Tačiau esu girdėjusi, kad labai dideles sumas ima už gimdymą susitarus. Tūkstančiais. Gal galite kas nors iš patirties pakomentuoti kas neseniai gimdė. Aš kai patologiniam gulėjau lapkritį, tai kaimynė lankėsi pas jį ir gimdyti ruošėsi, bet tikrai tokių sumų neminėjo. Gaila jos telefono nepakalusiau - jau tikriausiai pagymdė.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 21, 15:34)
o sakykit, kodel taip buna, ar cia blogai padaro ta klizma, ar is to streso kazkas nutinka Nes ir man buvo taip nemalonu, o dar AK kazkokia sesele eme sakyt, niu niu niu, negrazu. Betgi kai gimdai nlb save gali kontroliuot  g.gif


Nesu kompetentinga siuo kl.. mastau.gif klizma gerai buna pastatyta (juk tam mokslo nereikia), bet matyt vaikutis uzspaudzia ir del to taip yra 4u.gif
Atsakyti
įdomu, kai dabar taip šalta, taip skyriuje, ar šalta?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Norejau pasiteiraut kokios lankymo valandos RK ir ar yra skirtumas darbo dienu ir poilsio dienu ax.gif Pati ten gimdziau pries 4,5 men, nu bet nepamenu nors tu ka doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristina @ 2010 01 23, 20:51)

kokios lankymo valandos RK ir ar yra skirtumas darbo dienu ir poilsio dienu ax.gif

vakare 17-19, o rytais lygtais 11-13 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 23 sausio 2010 - 23:19
QUOTE(Vilma4 @ 2010 01 24, 00:18)
vakare 17-19, o rytais lygtais 11-13  g.gif


tikrai taip smile.gif
Atsakyti