Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

nep, RK daro klizma jei nori. Nepergyvenk. Tik jei patys nepaklaus ar nori, paprasyk, tikrai padarys 4u.gif
Atsakyti
Na taip, nuo visisko sterilumo neapsaugosi, o ypac kai namie ne vienas vaikas 4u.gif Gulejau viena, i palata pas mane ateidavo tik vyras
. Atejes batus persimaudavo ir po palata vaiksciodavo su slepetemis, nes as palatoje kartais vaiksciodavau su kojinem ir lipdavau su jom i lova blush2.gif Is gatves galima atsinesti visokio baisaus brudo (tuberkulioze, roto virusa ir t. t.). Namie tai su batais nevaikstome ir rankas ateje is gatves plaunam mirksiukas.gif Ai, dar ateidavo mama, bet ji tik valgyt atnesdavo. Kitiem lankytojam buvo graziai paprasyta, ateiti veliau, kai truputi busim didesnes ax.gif O saugojau todel, kad maziukui dar nesusiformaves imunitetas mirksiukas.gif
Aisku, nereikia perlenkti lazdos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 19 sausio 2010 - 13:56
Ar buvote kuri praeita sav (treciadieni), sioje ligonineje kursuose? As buvau ir kaip supratau, kad rytoj vel tos pacios gales ateit, na kad nauju neregistruos, paliks tu paciu dalyviu pavardes..Ar as blogai supratau ka, nes noreciau eit, ale nedasilo sian pasiskambinti ir paklausti kaip kas, ar gerai supratau ar ne... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 01 19, 16:40)
Ar buvote kuri praeita sav (treciadieni), sioje ligonineje kursuose? As buvau ir kaip supratau, kad rytoj vel tos pacios gales ateit, na kad nauju neregistruos, paliks tu paciu dalyviu pavardes..Ar as blogai supratau ka, nes noreciau eit, ale nedasilo sian pasiskambinti ir paklausti kaip kas, ar gerai supratau ar ne... blush2.gif

Na taip, 1 kursas - 2 paskaiteles. Tai ana savaite turbut buvo apie nestuma ir gimdyma, o ryt bus apie naujagimiu prieziura. Drasiai eik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2010 01 18, 23:19)
Ir dabar, kai nuvažiavome apsidairyti, vos pasiteiravus apie galimybę atsisakyti skiepų vietoje atsakymo sulaukėme smegenų plovimo, koks gėris yra skiepai ir kokie blogi yra tėvai, kurie jų atsisako  biggrin.gif


Pasakiau seselei, kad nereikia mums skiepų. Išvažiuojant dar gydytoja paprašė pasirašyti. Niekas nesigilino ir neklausinėjo smile.gif

QUOTE(slyva @ 2010 01 19, 12:55)
nep, RK daro klizma jei nori. Nepergyvenk. Tik jei patys nepaklaus ar nori, paprasyk, tikrai padarys 4u.gif


Gal čia nuo gydytojos priklauso. Kai aš papuoliau, tai gydytoja liepė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 19, 13:46)
Man tai i :g64y65]
wub.gif eda2: nebedaro, atseit sako, kad jei nori, namie susitvarkai...O jei nesusitvarkai? Atsimenu AK kai dare, sesele skubejo ir mane skubino, tai galvoju, gal geriau namie susitvarkyt, ramiai sau, kad nebutu poto jokiu bedu, kaip pirma karta, nes kad jos reikia, tai faktas...Bet tikrai, kad nepagimdyciau poto netycia pati...Nes kai antras gimdymas sako isvis greitai viskas einasi  blink.gif su visais atsidarymais kaklelio



Klizmos darymas arba nedarymas priklauso nuo kaklelio atidarymo.Jei gimdote ne pirma karta su 5-6 cm atidarymu, RK klizmos nedarys. O namie - gan pavojinga daryti, jeigu daznesni saremiai, nes paskatina gimdyma.

Vyrui i gimdykla reikia suruosti svarius rubus bei slepetes (maniskis buvo su sportinem kelnem ir svariais marskineliais), o einant i palatas - tikrai nieks nepraso ant batu ka nors dar uzsimauti. Del striukiu - pirmam aukste yra rubine, tad lankantys galetu susiproteti rubus palikti ten.

Del dvivieciu palatu, kur vyras galetu pasilikti uz 32 Lt. As gimdziau sausio 5 d. - laisvu nebuvo uz 32 Lt nei VIP, tad kita diena, kai atsilaisvino viena is VIP, persikeliau ten.

Del skiepu - labai abejingu veidu paklausia ar skiepisim - jeigu atsisakom - niekas jega nebruka. Be je nuo TBC paskiepijo praejus daugiau negu 48 val. ir aiskino, kad si skiepa turi tik Tuberkuliozes dispanseris ir naujagimiu skyriai.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 19, 13:46)
Man tai idomu, kaip del tos klizmos darymo, <...> nes kad jos reikia, tai faktas...


O kam jos reikia? Man nedare ir viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 01 19, 21:58)
O kam jos reikia? Man nedare ir viskas buvo thumbup.gif

man padare, bet skubotai, ir tai nebuvo viskas ok... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MARKAURELIJA1025 @ 2010 01 19, 18:55)
Klizmos darymas arba nedarymas priklauso nuo kaklelio atidarymo.Jei gimdote ne pirma karta su 5-6 cm atidarymu, RK klizmos nedarys. O namie  - gan pavojinga daryti, jeigu daznesni saremiai, nes paskatina gimdyma.

abu kartus darė klizmas neprašant. Antrąkart jau buvo 5cm. atsidarymas ir net neklausė, nori ar ne, irgi RK padarė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2010 01 20, 14:00)
abu kartus darė klizmas neprašant. Antrąkart jau buvo 5cm. atsidarymas ir net neklausė, nori ar ne,  irgi RK padarė  ax.gif

man irgi darė visus kartus,net neklausė doh.gif su vienu gimdymu kai nuvažiavau ir neturėjau savo,net vyrą išsiuntė,kad vaistinėj nupirktų ,taikitus kartus jau vežiausi nusipirkus savo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 01 19, 22:58)
O kam jos reikia? Man nedare ir viskas buvo thumbup.gif


negalima spresti pagal tamstos pavyzdi, vienoms reikia, kitoms ne. man dare, kai paprasiau
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 20, 13:29)
negalima spresti pagal tamstos pavyzdi, vienoms reikia, kitoms ne. man dare, kai paprasiau


drinks_cheers.gif as ir paprasysiu.. kazkaip man paciai, psichologiskai lengviau prasiklizmavus bus 4u.gif

Atsakyti