Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(eda9 @ 2010 01 18, 22:51)
Atsisakius skiepų paklausė, ar žinome, kad juos galėsime nusipirkti tik BAK, kitur nerasime.
Kraujo tyrimą paėmė vaikeliui suėjus 2 paroms. Prasidėjus antrai parai jau žinojom, kad išleis namo, tik sėdėjom ir laukėm, kol sueis dvi paros, tada paėmė kraują ir išvažiavom. Po lygiai dviejų parų smile.gif

Šiandien tą klausimą išsiaiškinau su vyresnėlio pediatre.

Tai va, jeigu kam nors dar aktualu, tai TBC skiepą galima gauti ir poliklinikoje. Tik reikia atvežti vaiką praėjus lygiai 3 paroms po gimimo.

O kraują genetiniams tyrimams gali paimti tik Santariškėse pas genetikus. Irgi praėjus 3 paroms po gimimo. Šiaip skiepyti TBC galima ir praėjus 48 valandoms po gimimo, jeigu viskas gerai. Tada galima ir išsirašyti iš ligoninės pasirašius krūvą popierių.

Tiesą sakant, susvyravau dėl RK. Pirmagimis ten gimė, ir man jau tada susidarė įspūdis, kad jie ten mėgėjai prievarta brukti savo filosofijas vaikų auginimo klausimais ir netoleruoti kitokios tėvų nuomonės. Ir dabar, kai nuvažiavome apsidairyti, vos pasiteiravus apie galimybę atsisakyti skiepų vietoje atsakymo sulaukėme smegenų plovimo, koks gėris yra skiepai ir kokie blogi yra tėvai, kurie jų atsisako biggrin.gif

Beje, jeigu kam įdomu, tai sužinojau, kad jeigu pagimdai tokiu metu, kai yra laisvų dviviečių palatų, tėtis gali tokioje palatoje likti kartu su gimdyve ir naujagimiu susimokėjęs už patalynę 32 Lt parai. Tai yra tikras gėris, jeigu gimdyvė jaučiasi silpnai, o mokama palata per brangi arba užimta.
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2010 01 19, 00:19)

Tiesą sakant, susvyravau dėl RK. Pirmagimis ten gimė, ir man jau tada susidarė įspūdis, kad jie ten mėgėjai prievarta brukti savo filosofijas vaikų auginimo klausimais ir netoleruoti kitokios tėvų nuomonės. Ir dabar, kai nuvažiavome apsidairyti, vos pasiteiravus apie galimybę atsisakyti skiepų vietoje atsakymo sulaukėme smegenų plovimo, koks gėris yra skiepai ir kokie blogi yra tėvai, kurie jų atsisako  biggrin.gif



Del skiepu, tai as visai kitokia nuomone susidariau. Kai pagimdziau po kurio laiko atejo vaiku gyd. apziurejus vaika paklause ar as skiepysiu vaika, ir ar as zinau koks tai skiepas. Gaila neprisimenu tos gyd. pavardes doh.gif Ji auksta, suristais juodais plaukais.
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 01 19, 02:03)
Del skiepu, tai as visai kitokia nuomone susidariau. Kai pagimdziau po kurio laiko atejo vaiku gyd. apziurejus vaika paklause ar as skiepysiu vaika, ir ar as zinau koks tai skiepas. Gaila neprisimenu tos gyd. pavardes doh.gif Ji auksta, suristais juodais plaukais.



siaip paklausti visada privaloma del skiepu ir tada jei teveliai sutinka ir pasiraso atitinkamus dokumentus tik tada daktares paskiepyja vaikiuka...kitaip jokiu budu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2010 01 18, 23:19)
Šiandien tą klausimą išsiaiškinau su vyresnėlio pediatre.

Tiesą sakant, susvyravau dėl RK. Pirmagimis ten gimė, ir man jau tada susidarė įspūdis, kad jie ten mėgėjai prievarta brukti savo filosofijas vaikų auginimo klausimais ir netoleruoti kitokios tėvų nuomonės. Ir dabar, kai nuvažiavome apsidairyti, vos pasiteiravus apie galimybę atsisakyti skiepų vietoje atsakymo sulaukėme smegenų plovimo, koks gėris yra skiepai ir kokie blogi yra tėvai, kurie jų atsisako  biggrin.gif



tai turbūt priklauso nuo to metu dirbančio žmogaus nuomonės / požiūrio.. ax.gif
Manęs paklausė, AR SKIEPYSIU... Antras klausimas buvo, ar mokėsiu uždėti vaikui sauskelnę.. Kadangi dėl tokio klausimo (o jis iš tikrųjų labai natūralus) netyčia susijuokiau, tai manęs, ar ką nors dar mokėsiu ar nemokėsiu, nebeklausė.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 01 18, 19:41)
1. Reikia tureti, bet jai pamirsi duos.
2. Reikia nusipirkti paciai, o darytis atvykus i ligonine. Kai gimdziau antra aptarinejau si kl. su gyd. tai prigrase, kad namie pati nesidaryciau, nes pagreitina gimdyma mirksiukas.gif
3. As turejau ta chalata (pirkau salia RK vaistineje), taciau su juo neleido buti vyrui, jis turejo persirengti svariais gatveje nenesiotais rubais ir persimauti slepetemis. AK kita tvarka ten gimdant suneli vyras buvo su tuo chalatu ir ant koju uzsimoves maiselius.


Nelabai supratau, o kodel tas chalatas netinka? juk man jis atrodo zymiai sterilesnis, nei drabuzai, skalbti su milteliais... O nepaaiskino kodel? g.gif
Nu jei taip, tai vel gavau darbo visai dienai, reikia ne tik sau, mazyliui ir dukrytei (ji isvaziuos pas senelius) bet ir vyrui daiktus sukraut. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miliunia @ 2010 01 19, 11:43)
Nelabai supratau, o kodel tas chalatas netinka? juk man jis atrodo zymiai sterilesnis, nei drabuzai, skalbti su milteliais... O nepaaiskino kodel? g.gif
Nu jei taip, tai vel gavau darbo visai dienai, reikia ne tik sau, mazyliui ir dukrytei (ji isvaziuos pas senelius) bet ir vyrui daiktus sukraut.  doh.gif


drinks_cheers.gif man ir taip atrodo, bet jiems kitaip. O kodel lb nesigilinau, kelis kartus kl. gavau ats. "tik svariais, nenesiotasi rubais'.
O del to ju sterilumo, tai man keistai atrode, kad gimdant neleido su spec. chalatu, o po gimdymo palatoje lankytojai eidavo is gatves su batais unsure.gif (visose lig. tiek AK, tiek GN lankytojai ant koju dedavosi vinkartinius maiselius), matydavau net su striukemis blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 19 sausio 2010 - 11:42
QUOTE(Miliunia @ 2010 01 19, 11:43)
Nelabai supratau, o kodel tas chalatas netinka? juk man jis atrodo zymiai sterilesnis, nei drabuzai, skalbti su milteliais... O nepaaiskino kodel? g.gif
Nu jei taip, tai vel gavau darbo visai dienai, reikia ne tik sau, mazyliui ir dukrytei (ji isvaziuos pas senelius) bet ir vyrui daiktus sukraut.  doh.gif

Kam to sterilumo reikia? Juk su vaikiuku važiuosit namo ir ten nevaikščiosit tu tais chalatais. O jei darys CP tada vyras ir su chalatu dalyvauti negalės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 19, 13:55)
Kam to sterilumo reikia? Juk su vaikiuku važiuosit namo ir ten nevaikščiosit tu tais chalatais. O jei darys CP tada vyras ir su chalatu dalyvauti negalės  4u.gif


Nu nezinau... g.gif Man tikrai nepatinka kai i palata vaiksto su striukemis ir su batais be tu maiseliu. O del chalato tai vis tik nupirksiu, vyras praeita karta norejo perkirpti virkstele, be to buvo isejes ir parukyt... tai nusiimdavo, o sugrizes uzsidedavo, AK jei pamatydavo be to chalato tai is karto velniu gaudavo, o apie batus (buvo vasara) tai kalbos net nebuvo. Manau vis tiek islieka rizika uzkresti vaikeli... Ypac kai dabar siaucia roto virusai, slapia. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miliunia @ 2010 01 19, 13:05)
Nu nezinau...  g.gif  Man tikrai nepatinka kai i palata vaiksto su striukemis ir su batais be tu maiseliu. O del chalato tai vis tik nupirksiu, vyras praeita karta norejo perkirpti virkstele, be to buvo isejes ir parukyt... tai nusiimdavo, o sugrizes uzsidedavo, AK jei pamatydavo be to chalato tai is karto velniu gaudavo, o apie batus (buvo vasara) tai kalbos net nebuvo. Manau vis tiek islieka rizika uzkresti vaikeli... Ypac kai dabar siaucia roto virusai, slapia. blink.gif


Mano draugė AK gimdė prieš metus, tai vyras dalyvavo gimdyme su tais pačiais rūbais su kuriais atvažiavo, ir su kedais buvo, jokio chalato neturėjo ir nepirko, niekas neišvijo.
O RK mus lankė tik mano anyta, ir atėjo su batais iš lauko, niekas nieko nesakė. Bet atnešė ir valgyt ir gėlių, tai manau tie patys virusai papultų į palatą ir per kitur. O su striukėm tai tikrai neleidžia, jau matyt kažkas prasmuko paslapčiom pats nesugalvodamas, kad geriau jau ją paliktų rūbinėj g.gif
Atsakyti
Man tai idomu, kaip del tos klizmos darymo, kitoj temoj skaiciau, kad AK isvis nebedaro, atseit sako, kad jei nori, namie susitvarkai...O jei nesusitvarkai? Atsimenu AK kai dare, sesele skubejo ir mane skubino, tai galvoju, gal geriau namie susitvarkyt, ramiai sau, kad nebutu poto jokiu bedu, kaip pirma karta, nes kad jos reikia, tai faktas...Bet tikrai, kad nepagimdyciau poto netycia pati...Nes kai antras gimdymas sako isvis greitai viskas einasi blink.gif su visais atsidarymais kaklelio
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 19, 13:46)
Man tai idomu, kaip del tos klizmos darymo, kitoj temoj skaiciau, kad AK isvis nebedaro, atseit sako, kad jei nori, namie susitvarkai...O jei nesusitvarkai? Atsimenu AK kai dare, sesele skubejo ir mane skubino, tai galvoju, gal geriau namie susitvarkyt, ramiai sau, kad nebutu poto jokiu bedu, kaip pirma karta, nes kad jos reikia, tai faktas...Bet tikrai, kad nepagimdyciau poto netycia pati...Nes kai antras gimdymas sako isvis greitai viskas einasi  blink.gif su visais atsidarymais kaklelio

Geriau jau nesidaryt namie manau g.gif
Į RK galite nusipirkusi nusivežti ir jum padarys ten. Aš jei antrą gimdyčiau tai tikrai nerizikuočiau, nes ir pirmą gana greitai pagimdžiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miliunia @ 2010 01 19, 10:43)
Nelabai supratau, o kodel tas chalatas netinka? juk man jis atrodo zymiai sterilesnis, nei drabuzai, skalbti su milteliais... O nepaaiskino kodel? g.gif
Nu jei taip, tai vel gavau darbo visai dienai, reikia ne tik sau, mazyliui ir dukrytei (ji isvaziuos pas senelius) bet ir vyrui daiktus sukraut.  doh.gif


Mes RK klausem del drabuziu vyrui, tai kai uziminem apie sterilius chalatus ir pan., atsakymas buvo toks "gimdymo aplinka turi buti ne sterili, o svari, todel uztenka svariu, lauke nenesiotu drabuziu"
Atsakyti