Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Planuoju gimdyti RK atsiliepimai kiek skaitau pakankamai geri ax.gif Dar tiksliai nežinau, bet manęs tikriausiai laukia planinis CP, tai mąstau, jei planinis tai čia reiškia, kad reikia tartis doh.gif Dar plius stentas yra inkste, tai sakė jie turi ten ir urologų skyrių ir vietoj man jį išimtų. Klausimas dėl palatų paprastų kiek juose būna mamų su leliukais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2009 12 28, 20:46)
Klausimas dėl palatų paprastų kiek juose būna mamų su leliukais? blush2.gif


Daugiausia dviviečių, yra vienviečių ir triviečių (šitų bent jau buvo vasarį).
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2009 12 28, 20:31)
Del GN apziurejimo tai sunku ka pasakyt, nes jeigu ir aprodytu jums kur kas, tai tik tuo metu kai vyksta kursai.

Orchideja, visko gali but mirksiukas.gif , bet kai siandien buvau apziuroj, pakrapste mane, tai maudimas stipresnis prasidejo. Kad dar iki io treciadienio datempciau  tongue.gif



as tai tikrai jau pirmadieni nuo pat ryto irgi guldoma esu,tai jau ten busiu geras penkias dieneles blush2.gif tiesa del kaklelio paziurejimo tai tikrai ne itin malonus jausmas,man po jo ziurejimo tepliojo dvi paras,tai maniau pagimdysiu anksciau laiko blush2.gif blink.gif gerai kad praejo wub.gif

QUOTE(sagyte @ 2009 12 28, 21:46)
Planuoju gimdyti RK atsiliepimai kiek skaitau pakankamai geri ax.gif  Dar tiksliai nežinau, bet manęs tikriausiai laukia planinis CP, tai mąstau, jei planinis tai čia reiškia, kad reikia tartis doh.gif  Dar plius stentas yra inkste, tai sakė jie turi ten ir urologų skyrių ir vietoj man jį išimtų. Klausimas dėl palatų paprastų kiek juose būna mamų su leliukais? blush2.gif


man irgi bus planinis,tai reiskia kad daktarai skiria tau diena kada turi pasirodyti su daikteliais ir ta diena arba kita tave operuos smile.gif o tartis nebutinai, tavo valia...as asmeniskai nesitariau nei karto,pasitikiu ten dirbanciais daktarais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 12 29, 07:54)

man irgi bus planinis,tai reiskia kad daktarai skiria tau diena kada turi pasirodyti su daikteliais ir ta diena arba kita tave operuos smile.gif o tartis nebutinai, tavo valia...as asmeniskai nesitariau nei karto,pasitikiu ten dirbanciais daktarais  mirksiukas.gif


visgi pritarčiau, kad gydytojai RK patikimi, tad tartis nebūtina, nebent sielą nuramint norisi ax.gif
Aš nesitariau (ėjau skatinimams), bet vis tiek buvo sunku nuspręsti, kam galiu pasakyti didesnį ačiū . Darbas, elgesys su manimi buvo nepriekaištingas, nors tuo metu mes gimdyklose buvome keturios. O viena pagimdė praėjus gal 10 min po manojo stebuklėlio pasirodymo mirksiukas.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(gupija @ 2009 12 28, 20:55)
Daugiausia dviviečių, yra vienviečių ir triviečių (šitų bent jau buvo vasarį).


manoji dvivietė buvo ir labai normali bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 12 28, 22:55)
Daugiausia dviviečių, yra vienviečių ir triviečių (šitų bent jau buvo vasarį).



QUOTE(0rchideja @ 2009 12 29, 09:54)

man irgi bus planinis,tai reiskia kad daktarai skiria tau diena kada turi pasirodyti su daikteliais ir ta diena arba kita tave operuos smile.gif o tartis nebutinai, tavo valia...as asmeniskai nesitariau nei karto,pasitikiu ten dirbanciais daktarais  mirksiukas.gif


Ačiū už informaciją, o daktarai iš RK skiria kada jau gimdyti ar ginekologas pas kurį dabar lankausi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2009 12 29, 12:19)
Ačiū už informaciją, o daktarai iš RK skiria kada jau gimdyti ar ginekologas pas kurį dabar lankausi? unsure.gif


atėjus gimdymo terminui pradėjau lankytis nebe pas savo ginę, bet RK, tai jie ir skyrė datą, kada skatint ax.gif
Manau, jei lankytumeis ir ten, ir ten, galutinį žodį pasakytų RK specai g.gif
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2009 12 29, 13:46)
Manau, jei lankytumeis ir ten, ir ten, galutinį žodį pasakytų RK specai  g.gif


Ir aš taip manau, nes juk guldo ir priima kūdikį būtent jie, o ne poliklinikos daktarai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 12 29, 16:19)
Ir aš taip manau, nes juk guldo ir priima kūdikį būtent jie, o ne poliklinikos daktarai smile.gif


Ačiū, reiks tada pasišnekėti rimčiau su savo gydytoja, ar reikalingas kažkoks siuntimas į RK, ar tiesiog nueini ir registruojies ten pas ginekologą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2009 12 30, 12:48)
Ačiū, reiks tada pasišnekėti rimčiau su savo gydytoja, ar reikalingas kažkoks siuntimas į RK, ar tiesiog nueini ir registruojies ten pas ginekologą? unsure.gif



Na man irgi knieti siek tiek pasiklausineti. Leliukas veluoja viena dienele. blush2.gif Skambino mano ginekologe ir sake, kad dar savaitele galiu drasiai pravaikscioti, bet kazkaip dusele vis sunerimsta ir mastau, kad reiketu nulekt i RK kad ten pasiziuretu ir pasakytu kas kaip. Tik vat kamuoja klausimas: skambintis ir registruotis? (jei taip - tai ka sakyt?) ar tiesiog bandyt vaziuot ir tiek? Atstumas nera didelis smile.gif penkios minutes ir as jau ten...Tik kazkaip nelabai drasu...Vat pasiziurejau i laikrodi ir pamaciau, kad praziopsojau paskaitele...
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2009 12 30, 11:48)
Ačiū, reiks tada pasišnekėti rimčiau su savo gydytoja, ar reikalingas kažkoks siuntimas į RK, ar tiesiog nueini ir registruojies ten pas ginekologą? unsure.gif


ten galima nueiti apžiūrai nuo 11.00 iki, atrodo, 15.00. O gal 13.00. Atleiskit, nepamenu.
Kai mano mažiukas vėlavo vieną dieną ir prasidėjo netikri sąrėmiai, nuėjau. Apžiūrėjo, bet paprašė, kad kitą kartą atsineščiau siuntimą (pagrindas - praėjęs gimdymo terminas). Jį išrašė mano ginė. Bet kokiu atveju po tos besiuntiminės apžiūros man paskyrė naują apsilankymo laiką.
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2009 12 30, 13:53)
ten galima nueiti apžiūrai nuo 11.00 iki, atrodo, 15.00. O gal 13.00. Atleiskit, nepamenu.
Kai mano mažiukas vėlavo vieną dieną ir prasidėjo netikri sąrėmiai, nuėjau. Apžiūrėjo, bet paprašė, kad kitą kartą atsineščiau siuntimą (pagrindas - praėjęs gimdymo terminas).  Jį išrašė mano ginė. Bet kokiu atveju po tos besiuntiminės apžiūros man paskyrė naują apsilankymo laiką.



taip siuo atveju geriau tureti savo ginekologes siuntimuka su savimi,nes kaip suprantu jiems jis butinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 12 30, 13:53)
taip siuo atveju geriau tureti savo ginekologes siuntimuka su savimi,nes kaip suprantu jiems jis butinas smile.gif


ir jį išrašo gydytojos sesutė per kelias minutes, taigi bent jau manęs niekur nevarinėjo ax.gif
Atsakyti