Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Neraitė @ 2010 01 14, 13:17)
Aš taip pat gulėjau dviejose palatose, abi pirmam aukšte. Iki gimdymo dvi dienas gulėjau labai šiltoje palatoje, o po gimdymo gavau mokamą pirmame aukšte, visai šalia tos kurioje buvau prieš tai. Tai mokama buvo labai vėsi, bet buvo šildytuvas. Bet man patinka vėsuma tai nešildžiau beveik, sūnelis gulėjo su manimi vienoje lovoje tai nesušalo. Pašildydavau tik dieną, kai žinojau, kad ateis tikrinti vaikiuko, kad jį nurengus jam nebūtų šalta.


Nors as ir gulejau mokamoj palatoj, bet pas mane niekas neateidavo vaikelio patikrinti schmoll.gif Tik pirma karta atejo sesele ir pasiemusi vaikeli, liepe eiti kartu i naujagimiu skyriu. Gerai, kad po gimdymo jauciausi puikiai (nes gimdziau paryciais, o ryte turejau keliauti i patikrinima). Jei kas nors budavo neaisku turedavau begti i trecia auksta. Po to sugalvojau, uzsirasyti naujagimiu sk. telefona, kad jei kas nors, tai galeciau paskambinti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 14 sausio 2010 - 16:38
QUOTE(slyva @ 2010 01 14, 13:57)
kazkokia jus baisiai itari visais klausimais  biggrin.gif
niekas specialiai nelaiko priimamajam vien del laukimo siaip sau. jei pirmakart atvaziuoji, reikia kazkokiu popieriu uzpildyti.. Nepamenu kiek man tai truko, bet max valanda turbut reikalinga, nebent butu gimdyviu antpludis. Nebijok, priimamajam nepagimdysi biggrin.gif



būtent, kad niekas specialiais priimamajam nekankina mirksiukas.gif Juk gydytoja/-ai gali priiminėti tuo metu kitus gimdymus, todėl gali tekti ir kelias minutes palaukti. Tik kai lauki, tas laikas bėga visai kitaip... O jei ekstra, tai akušerių ten zuja į valias mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 01 14, 15:07)
kaip nori taip miegi, yra lovyte, gali i ja guldyti arba pasiimti vaika prie saves. As tai miegojau su mazium, kazkaip pirmom dienom norisi ji arciau paimti ir drasiau. Nes kai buvau pagimdziusi pirmaji,(pagimdziau vakare), tai kas 5 min uzstatinejau zadintuva telefone, kad tikrint, ar vaikas kvepuoja doh.gif
Vat tokia pati baime buvo ir su antruoju blush2.gif


Man su trecia, ir tai tokia baime buvo blush2.gif Guldydavau salia saves ir dar palikdavau salia lovos ijungta lempute, kuria tik paryciais uzgesindavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 01 14, 16:47)
Man su trecia, ir tai tokia baime buvo blush2.gif Guldydavau salia saves ir dar palikdavau salia lovos  ijungta lempute, kuria tik paryciais uzgesindavau unsure.gif

Be sviesos tai niekaip, irgi visa nakti dege naktine lempute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 01 14, 15:07)
kaip nori taip miegi, yra lovyte, gali i ja guldyti arba pasiimti vaika prie saves. As tai miegojau su mazium, kazkaip pirmom dienom norisi ji arciau paimti ir drasiau. Nes kai buvau pagimdziusi pirmaji,(pagimdziau vakare), tai kas 5 min uzstatinejau zadintuva telefone, kad tikrint, ar vaikas kvepuoja doh.gif
Vat tokia pati baime buvo ir su antruoju blush2.gif




as irgi miegojau su leliuku vienoje lovoje, man taip labiau patiko ir ramesne buvau biggrin.gif o del sviesos man tas pats,teko degti naktimis sviesa,nes vis baime kad ko nepraziopsociau budavo doh.gif ,vis patikrindavau ar gerai kvepuoja bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 01 14, 19:30)
vis patikrindavau ar gerai kvepuoja  bigsmile.gif  biggrin.gif


cia kad buna jog pamirsta kvepuot kudikeliai? gerai, kad to nezinojau tai rami buvau. O iki kiek laiko gali taip atsitikt?
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 01 14, 17:38)
Nors as ir gulejau mokamoj palatoj, bet pas mane niekas neateidavo vaikelio patikrinti schmoll.gif Tik pirma karta atejo sesele ir pasiemusi vaikeli, liepe eiti kartu i naujagimiu skyriu. Gerai, kad po gimdymo jauciausi puikiai (nes gimdziau paryciais,  o ryte turejau keliauti i patikrinima). Jei kas nors budavo neaisku turedavau begti i trecia auksta. Po to sugalvojau, uzsirasyti naujagimiu sk. telefona, kad jei kas nors, tai galeciau paskambinti unsure.gif


Pas mane kai atėjo pirmą dieną tai liepė atnešt vaikiuką į trečią aukštą, bet aš prastai jaučiausi, o vyras tuo metu kaip tik buvo išvažiavęs į namus kai ko paimti, tai pasakiau, kad negaliu. Tada sesutė pasakė, kad po valandos ateis pačios, taip ir buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 01 14, 18:45)
cia kad buna jog pamirsta kvepuot kudikeliai? gerai, kad to nezinojau tai rami buvau. O iki kiek laiko gali taip atsitikt?

Sito tai nezinau, bet matyt cia suveikia tai, kad ka tik gimes vaikutis ir dar nesi prie jo priprates. Ka ik buvo dar pilve, o jau salia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 01 14, 16:50)
Be sviesos tai niekaip, irgi visa nakti dege naktine lempute smile.gif

o cia todel, kad liepe RK ligoninej ar pati taip nutaret g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 14, 20:49)
o cia todel, kad liepe RK ligoninej ar pati taip nutaret  g.gif

cia jau paciai drasiau, o ir namuose pastoviai dega naktine lempa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 14, 20:49)
o cia todel, kad liepe RK ligoninej ar pati taip nutaret  g.gif


niekas ten tikrai neliepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 14, 14:19)
nesuprantu, o kam?ar ten kaldrytes vaikui neduoda?

Ar ten neliepia miegant vienoje lovoje su naujagimiu nakti sviesos uzsidegt, kad neprispaustum, atseit?
Ir kaip toje ligonineje gydytojai, nes viena pazystama gimde pas kazkuria, vaikuti istrauke po CP smarkiai pridususi, nes lauke, kol pats uzgims. Per ilgai. Sveikatai vaiko kazkiek pakenke.. Moteris labai prasikankino. (Gimde susitarusi)Tas pats buvo padaryta su palatos kaimynes leliuku, ta pacia diena pas ta pacia gydytoja, ji gimde nesitarusi.... Tai va tokiu dalyku bijociau.



Visokiu "nekokiu" atveju visose ligoninese nutinka.... Jei girdejai, kad buten cia taip buvo, nereiskia, kad kitur nepapuola panasiu atveju...Geriau apie tai negalvot schmoll.gif Tebunie visoms viskas gerai ir kuo maziau panasiu atveju 4u.gif
Atsakyti