Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Kačia @ 2010 01 14, 10:40)
Kai jus jau gimdete, turbut jau buvo isibegejes sildymo sezonas. Kai gimdziau as -nesilde, pacios seseles vaikciojo uzsidejusios storiausius chalatus ir sildesi sildytuvais. Palatoje galima buvo pasisildyti, bet reikdavo vaikuti nesti i naujagimiu skyriu per saltus koridorius. Pradzioje gulejau pirmame aukste ir kartais lifto nebudavo doh.gif (kai gimdziau Antakalnyje kovo men. tikrai buvo silta)

kiek zinau, tai kovo menesi dar buna sildymo sezonas, o rugseji dar ne, o kai pastatas senas, sienos storos - tai ir gaunasi kad salta.
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 01 13, 23:55)
Merginos, gal kiekvienai tas silumos  pojutis skiriasi? Vienai silta, kitai salta gali but...

O rojaus musu valstybes skurdziose ligoninese nera ko tiketis, nebent dar kokia mokama palata imant, tai gal ir galima tiketis... blush2.gif


ta roju aisku netiesiogiai paminejau, o parasiau, nes lb geri atsiliepimai cia visu, o man ten pasirode tik normalu, bet ne lb gerai ar lb patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 01 14, 11:53)
Jei kalbant del silumos, tai mokamoje palatoje (pirmame aukste) buvo lb salta (prasiau sildytuvo), bet joje yra kiti pliusai smile.gif


Aš taip pat gulėjau dviejose palatose, abi pirmam aukšte. Iki gimdymo dvi dienas gulėjau labai šiltoje palatoje, o po gimdymo gavau mokamą pirmame aukšte, visai šalia tos kurioje buvau prieš tai. Tai mokama buvo labai vėsi, bet buvo šildytuvas. Bet man patinka vėsuma tai nešildžiau beveik, sūnelis gulėjo su manimi vienoje lovoje tai nesušalo. Pašildydavau tik dieną, kai žinojau, kad ateis tikrinti vaikiuko, kad jį nurengus jam nebūtų šalta.
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 01 11, 11:22)
tik pleduką vaikui  smile.gif

nesuprantu, o kam?ar ten kaldrytes vaikui neduoda?

Ar ten neliepia miegant vienoje lovoje su naujagimiu nakti sviesos uzsidegt, kad neprispaustum, atseit?
Ir kaip toje ligonineje gydytojai, nes viena pazystama gimde pas kazkuria, vaikuti istrauke po CP smarkiai pridususi, nes lauke, kol pats uzgims. Per ilgai. Sveikatai vaiko kazkiek pakenke.. Moteris labai prasikankino. (Gimde susitarusi)Tas pats buvo padaryta su palatos kaimynes leliuku, ta pacia diena pas ta pacia gydytoja, ji gimde nesitarusi.... Tai va tokiu dalyku bijociau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 14 sausio 2010 - 13:30
QUOTE(nep @ 2010 01 14, 14:19)
nesuprantu, o kam?ar ten kaldrytes vaikui neduoda?

Ar ten neliepia miegant vienoje lovoje su naujagimiu nakti sviesos uzsidegt, kad neprispaustum, atseit?
Ir kaip toje ligonineje gydytojai, nes viena pazystama gimde pas kazkuria, vaikuti istrauke po CP smarkiai pridususi, nes lauke, kol pats uzgims. Per ilgai. Sveikatai vaiko kazkiek pakenke.. Moteris labai prasikankino. (Gimde susitarusi)Tas pats buvo padaryta su palatos kaimynes leliuku, ta pacia diena pas ta pacia gydytoja, ji gimde nesitarusi.... Tai va tokiu dalyku bijociau.



pledukas kam? o jums nemaloniau, kai savo turite ir i ji jaukiai suvynioja? wub.gif
o del CP - as esu dekinga, jie gelbejo mano mazyle ir isgelbejo. buvau nesitarusi ir atliko skubu CP. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 14, 13:37)
pledukas kam? o jums nemaloniau, kai savo turite ir i ji jaukiai suvynioja?  wub.gif
o del CP - as esu dekinga, jie gelbejo mano mazyle ir isgelbejo. buvau nesitarusi ir atliko skubu CP.  blink.gif

kazkaip kai gimdziau pirma karta, vyniojau i ligonines STERILIA kaldryte.
Ir dar idomu, kiek cia reikia laukti atvaziavus priemimo skyriuje ??Antakalni kiek esu buvusi, tai reikejo sedeti virs valandos, daugiau...Gal net dvi dabar nebeatmenu, o jei ne pirmas gimdymas, gali ir pagimdyti ten, nieks neateina, nepaklausia, kas darosi, ar gal stangos jau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 14 sausio 2010 - 13:53
QUOTE(nep @ 2010 01 14, 13:40)
kazkaip kai gimdziau pirma karta, vyniojau i ligonines STERILIA kaldryte.
Ir dar idomu, kiek cia reikia laukti atvaziavus priemimo skyriuje ??Antakalni kiek esu buvusi, tai reikejo sedeti virs valandos, daugiau...Gal net dvi dabar nebeatmenu, o jei ne pirmas gimdymas, gali ir pagimdyti ten, nieks neateina, nepaklausia, kas darosi, ar gal stangos jau...

kazkokia jus baisiai itari visais klausimais biggrin.gif
niekas specialiai nelaiko priimamajam vien del laukimo siaip sau. jei pirmakart atvaziuoji, reikia kazkokiu popieriu uzpildyti.. Nepamenu kiek man tai truko, bet max valanda turbut reikalinga, nebent butu gimdyviu antpludis. Nebijok, priimamajam nepagimdysi biggrin.gif
Del pleduko, tai reikia, buna kad ligoninej savu pritruksta blink.gif O palatoj jokiu kaldryciu vaikams nera...
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2010 01 14, 13:57)
kazkokia jus baisiai itari visais klausimais  biggrin.gif
niekas specialiai nelaiko priimamajam vien del laukimo siaip sau. jei pirmakart atvaziuoji, reikia kazkokiu popieriu uzpildyti.. Nepamenu kiek man tai truko, bet max valanda turbut reikalinga, nebent butu gimdyviu antpludis. Nebijok, priimamajam nepagimdysi biggrin.gif
Del pleduko, tai reikia, buna kad ligoninej savu pritruksta  blink.gif O palatoj jokiu kaldryciu vaikams nera...

Nu va butent sakau, ne apie sia ligonine, pats pildymas formos truko gal 10 minuciu max, visa kita laika iki tol, ir poto, reikejo tik laukti.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 14, 13:19)
nesuprantu, o kam?ar ten kaldrytes vaikui neduoda?

Ar ten neliepia miegant vienoje lovoje su naujagimiu nakti sviesos uzsidegt, kad neprispaustum, atseit?
Ir kaip toje ligonineje gydytojai, nes viena pazystama gimde pas kazkuria, vaikuti istrauke po CP smarkiai pridususi, nes lauke, kol pats uzgims. Per ilgai. Sveikatai vaiko kazkiek pakenke.. Moteris labai prasikankino. (Gimde susitarusi)Tas pats buvo padaryta su palatos kaimynes leliuku, ta pacia diena pas ta pacia gydytoja, ji gimde nesitarusi.... Tai va tokiu dalyku bijociau.

kaip nori taip miegi, yra lovyte, gali i ja guldyti arba pasiimti vaika prie saves. As tai miegojau su mazium, kazkaip pirmom dienom norisi ji arciau paimti ir drasiau. Nes kai buvau pagimdziusi pirmaji,(pagimdziau vakare), tai kas 5 min uzstatinejau zadintuva telefone, kad tikrint, ar vaikas kvepuoja doh.gif
Vat tokia pati baime buvo ir su antruoju blush2.gif

QUOTE(nep @ 2010 01 14, 13:40)
kazkaip kai gimdziau pirma karta, vyniojau i ligonines STERILIA kaldryte.
Ir dar idomu, kiek cia reikia laukti atvaziavus priemimo skyriuje ??Antakalni kiek esu buvusi, tai reikejo sedeti virs valandos, daugiau...Gal net dvi dabar nebeatmenu, o jei ne pirmas gimdymas, gali ir pagimdyti ten, nieks neateina, nepaklausia, kas darosi, ar gal stangos jau...

Del to laukimo, tai sunku pasakyti g.gif Jus patikrina, uzpildot dokumentus ir viskas,siuncia tada jus kur priklauso: ar namo, ar i patologini ar i gimdykla. Aisku visa tai gali ir uztrukti, nes buna, kad tuo metu gyd. gimdykloj, bet kad specialiai sedeti, tai ne schmoll.gif
Atsakyti
O ar nereikia butent sioj ligoninej kokiu siulu pirktis? g.gif Ar vienkartiniu paklotu ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 14, 15:18)
O ar nereikia butent sioj ligoninej kokiu siulu pirktis?  g.gif Ar vienkartiniu paklotu ar pan.  g.gif

siulu tikrai nea ar kazko panasaus biggrin.gif pakloto tai prase manes gimdykloje dar tik dabar nepamenu kam ne tas galvoj buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2010 01 14, 15:27)
siulu tikrai nea ar kazko panasaus biggrin.gif  pakloto tai prase manes gimdykloje dar tik dabar nepamenu kam ne tas galvoj buvo blush2.gif

po uzpakaliu pasitiest tongue.gif
o siulu tikrai nepirkit smile.gif
Atsakyti