Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

O tai kažko specialaus reikia turėti atvažiuojant gimdyt? Savo epidiūrą, siūlus ir pan? blush2.gif Nžn ar teks į jų tuos kursus nueiti, bet kai jau eisiu į apžiūrą reiks apsiklausinėt ko ten reikia ax.gif Gal reikia kokį pleduką pasiimti, jei šalta palatose? g.gif
Atsakyti
aš gulėjau ir antrame ir trečiame aukšte,nu,kad siaubingai buvo karšta palatoj,net keista kai skaitai,kad šalta,nežinau gal dabar tik taip g.gif
Papildyta:
QUOTE(sagyte @ 2010 01 10, 22:55)
O tai kažko specialaus reikia turėti atvažiuojant gimdyt? Savo epidiūrą, siūlus ir pan? blush2.gif  Nžn ar teks į jų tuos kursus nueiti, bet kai jau eisiu į apžiūrą reiks apsiklausinėt ko ten reikia ax.gif Gal reikia kokį pleduką pasiimti, jei šalta palatose? g.gif

dėl tų rinkinių tai nežinau,bet,kad pleduką reikia turėti tai-taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 01 10, 21:56)
aš gulėjau ir antrame ir trečiame aukšte,nu,kad siaubingai buvo karšta palatoj,net keista kai skaitai,kad  šalta,nežinau gal dabar tik taip  g.gif
Papildyta:

dėl tų rinkinių tai nežinau,bet,kad pleduką reikia turėti tai-taip  4u.gif


tiesa, ir kad karšta, ir kad vaikui užklotėlį reikia turėt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(slyva @ 2010 01 10, 20:54)
Man atrodo, kad yra pora trivieciu palatu  g.gif

Pati gulejau antram aukste, 10 berods palatoj, tai ten ir kriaukle turejom, ir svieseles prie lovos, labai super palata  thumbup.gif


aš gulėjau trečiam aukšte ketvirtoj palatoj (dvivietėj), tai kriauklė buvo. Šviesos prie lovos ne, bet prie vystymo stalo buvo stalinė lempa, tai kaimynei akių neblizgindavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2010 01 11, 13:07)
tiesa, ir kad karšta, ir kad vaikui užklotėlį reikia turėt  4u.gif


Kaip suprasti- ar koki maza pleduka veztis ar visus patalus, na, kaldryte uzvilkta ir t.t. g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 01 10, 18:26)
Hm, del paklotu, tai idomu kaip man zinoti dabar kokia bus mano eiga ir kiek ju gali prireikti? doh.gif


Na as gimdykloje praleidau apie 17 val. tai sunaudojau 4 (nes tik tiek turejau ir tai vandenu be proto daug doh.gif jau buvo namuose nubege) o siaip tai butu praverte kokie g.gif 7 vnt.
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2010 01 11, 12:20)
Kaip suprasti- ar koki maza pleduka veztis ar visus patalus, na, kaldryte uzvilkta ir t.t.  g.gif ?

tik pleduką vaikui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2010 01 11, 12:20)
Kaip suprasti- ar koki maza pleduka veztis ar visus patalus, na, kaldryte uzvilkta ir t.t.  g.gif ?


As tai jokio pleduko, jokiu patalu nesiveziau, tik rubelius. Ten isuko i ju palute ir pleduka dave. Na aisku ju pledukai panesioti 4u.gif Jei nori mielesnio geriausia savo pasiimt ax.gif

O treciame aukste trecia palata - be kriaukles, vystymo stalo (...na naujagimiu skyrius salia tai del to problemu nebuvo), be sviestuvu prie lovos ir be iskvietimo mygtuku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 11 sausio 2010 - 11:26
QUOTE(Augustė @ 2010 01 11, 11:20)
Kaip suprasti- ar koki maza pleduka veztis ar visus patalus, na, kaldryte uzvilkta ir t.t.  g.gif ?

turekit pleduka 4u.gif

As gulejau 2 aukste 12 palatoj, dviviete, silta, yra ir vystymo stalas, kriaukle naktine lempa buvo tiktai prie mano lovos, bet jos ir uzteko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 01 10, 21:56)
aš gulėjau ir antrame ir trečiame aukšte,nu,kad siaubingai buvo karšta palatoj,net keista kai skaitai,kad  šalta,nežinau gal dabar tik taip  g.gif

Aš antram aukšte gulėjau, tai ir man baisiai karšta buvo, negalėjau net su savo storu chalatu išbūti doh.gif
O pleduko neturėjau, man suėjo ir ligoninės mėlynai-baltai languotas biggrin.gif

QUOTE(Bozena83 @ 2010 01 11, 12:07)
turekit pleduka 4u.gif

As gulejau 2 aukste 12 palatoj, dviviete, silta, yra ir vystymo stalas, kriaukle naktine lempa buvo tiktai prie mano lovos, bet jos ir uzteko smile.gif

Man atrodo aš toj pačioj gulėjau biggrin.gif Irgi toj lovoj, kur naktinė lempa buvo ax.gif . Per 4 dienas turėjau 2 kaimynes, tai viena jų turėjo savo mažą naktinę lemputę, kur tiesiai į rozetę kišasi smile.gif Manau tikrai naudingas daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 01 11, 12:07)
turekit pleduka 4u.gif



aš tuo pleduku užklodavau vaikiuką, kai miegodavo gardelyje (na tokioj atskiroj sovietinėj lovelėj) ir kai nešdavausi apžiūrai į naujagimių skyrių biggrin.gif
Tai ar jis bus su užvalkalu ar ne, ne taip ir svarbu..
Atsakyti
na tai va, visom karsta, gera, o as del tu dalyku, kuriuos rasiau anksciau, kol kas manau, kad RK daugiau negimdysiu (jei dar sugalvosiu), nes susalau i ledo gabala, vaikiuka laikiau pleduke po savo koldra lovoj, nes to betruko, kad dar susirgtu iskart doh.gif tos moterytes, kur maista nesioja net liepe man kelnes po xalatu uzsidet, kad pati nesusalciau, tai isivaizduokit, kokia mano palata buvo ledine... nei kriaukles, nei sviesu, kas man po CP butu buve super.. gerai, kad kaimyne paprasta mergina, jos vaikiuko nebuvo, tai as jai i akis svieciau visanakt, na o kas daryt buvo? na nzn, kuo daugiau viska prisimenu, tuo labiau man ten nepatiko... galiu isskirt tik kai kuri personala, kuris tikrai buvo rupestingas.
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 11, 13:30)
na nzn, kuo daugiau viska prisimenu, tuo labiau man ten nepatiko... galiu isskirt tik kai kuri personala, kuris tikrai buvo rupestingas.


turbūt kiekvienoj ligoninėj kaip kam pasiseka. Kaip aš nebegrįžau gimdyt į VGN schmoll.gif
Atsakyti