Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(*Svajone* @ 2010 01 09, 10:49)
pagoglinau ir radau tik va ką apie RK http://www.santa.lt/...x.php?859826826  g.gif



dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 09, 20:14)
as studentus isbraukiau ir palikau tik gyd.  thumbup.gif

aš irgi išbraukiau studentus,nes pasimokiau kaip sakant kaip pirmą kartą gimdžiau schmoll.gif gal dešimt studentų čiupinėjo maigė ir per tokius sąremius,o kai gimdžiau spoksojo visi kaip į kokį filmą,fui klaikiai jaučiausi schmoll.gif daugiau kitus tris kartus nepasirašiau lape ''už''studentus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 09, 20:14)
as studentus isbraukiau ir palikau tik gyd.  thumbup.gif

O, super idėja thumbup.gif

QUOTE(*Svajone* @ 2010 01 09, 23:31)
aš irgi išbraukiau studentus,nes pasimokiau kaip sakant kaip pirmą kartą gimdžiau  schmoll.gif  gal dešimt studentų čiupinėjo maigė ir per tokius sąremius,o kai gimdžiau spoksojo visi kaip į kokį filmą,fui klaikiai jaučiausi  schmoll.gif  daugiau kitus tris kartus nepasirašiau lape ''už''studentus  schmoll.gif

Va būtent, visi tik ir suokia, kaip jiems vargšams reikia mokytis, negi jums trukdo, bla bla bla. Bet man tai atrodo tiesiog pasityčiojimas iš tokio sakralaus proceso kaip gimdymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2010 01 09, 22:55)
As nezinojau kad gimdykloj reikes savo paklotu, bet del visa ko viena buvau isidejusi. Gerai kad priimamajame pasake kad vieno neuzteks tai nusinesiau visus kiek turejau - 4 vnt. bet ir tai jei buciau turejusi daugiau butu praverte.

O del studentu tai aciu Dievui, kad neatvare pasaliniu stebetoju, nes kai pasirasinejau tuos popierius pradzioje ant tiek buvau susijaudinusi kad kol perskaitydavau sakini iki galo pradzia jau budavau pamirsusi  doh.gif . Tai pasirasiau kur liepe  rolleyes.gif


RK į gimdyklą reikia pasiimti ir vienkartinius paklotus (priklausomai nuo gimdymo eigos, reikia žiūrėti skaičių), vaikui rūbelius, sau rūbus. RK duoda tik marškinius, su kuriais gimdysit, visą kitą reikia turėti savo (chalatas ir t.t., net toletinį popierių).
Dėl dalyvavimo studentų - reiktų įdėmiai pildyti formą ( nors kai būna sąrėmiai, aišku jau ne iki to smile.gif ). Aš 2 kartus perrašinėjau formą. Svarbu tame punkte, kur parašyta apie studentus, rezidentus išbraukti ne tik pageidauju arba nepageidauju, bet išbraukti studentus, rezidentus, o palikti kitus gydytojus. Jeigu išbrauksite ir kitus gydytojus, daugiau iš gydytojų nieks prie jūsų negalės prieiti (na man taip paaiškino).
Atsakyti
QUOTE(MARKAURELIJA1025 @ 2010 01 10, 14:23)
RK į gimdyklą reikia pasiimti ir vienkartinius paklotus (priklausomai nuo gimdymo eigos, reikia žiūrėti skaičių), vaikui rūbelius, sau rūbus. RK duoda tik marškinius, su kuriais gimdysit, visą kitą reikia turėti savo (chalatas ir t.t., net toletinį popierių).
Dėl dalyvavimo studentų - reiktų įdėmiai pildyti formą ( nors kai būna sąrėmiai, aišku jau ne iki to smile.gif ). Aš 2 kartus perrašinėjau formą. Svarbu tame punkte, kur parašyta apie studentus, rezidentus išbraukti ne tik pageidauju arba nepageidauju, bet išbraukti studentus, rezidentus, o palikti kitus gydytojus. Jeigu išbrauksite ir kitus gydytojus, daugiau iš gydytojų nieks prie jūsų negalės prieiti (na man taip paaiškino).



Hm, del paklotu, tai idomu kaip man zinoti dabar kokia bus mano eiga ir kiek ju gali prireikti? doh.gif

Jo, isivaizduoju, jei atvaziuoji su saremiais ir dar reik susikaupt suprast ka skaitai, nekas... Isbrauksiu va netycia visus, kartu ir gydytojus ir galesiu pati sau viena gimdyti ten biggrin.gif Juokauju aisku, na man kai teko ten vaziuoti, kad ivertintu vaisiaus bukle, tai pildziau ta forma ir vedeja sako, va tokia pat forma pildysi, jei atvaziuosi pas mus gimdyt, lae man jau ir tada suunkoka susikaupt buvo, kad suprasciau ka rasau, ka jau kalbet jei gimdanti atleksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 01 10, 18:26)
Hm, del paklotu, tai idomu kaip man zinoti dabar kokia bus mano eiga ir kiek ju gali prireikti? doh.gif

Jo, isivaizduoju, jei atvaziuoji su saremiais ir dar reik susikaupt suprast ka skaitai, nekas... Isbrauksiu va netycia visus, kartu ir gydytojus ir galesiu pati sau viena gimdyti ten biggrin.gif  Juokauju aisku, na man kai teko ten vaziuoti, kad ivertintu vaisiaus bukle, tai pildziau ta forma ir vedeja sako, va tokia pat forma pildysi, jei atvaziuosi pas mus gimdyt, lae man jau ir tada suunkoka susikaupt buvo, kad suprasciau ka rasau, ka jau kalbet jei gimdanti atleksiu 4u.gif



vyras pades, jei ne viena busi, pildyti

o del paklotu - jie per kursus sako uzteks 4 - 5. siaip jie ir poto reikalingi, geras daiktas, tai kiek nupirksi tiek nebus per daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 10, 18:57)
vyras pades, jei ne viena busi, pildyti

o del paklotu - jie per kursus sako uzteks 4 - 5. siaip jie ir poto reikalingi, geras daiktas, tai kiek nupirksi tiek nebus per daug  biggrin.gif


Jeigu tai pirmas gimdymas - tai tikrai kokių 4-5 prireiks, o jeigu žinote, kad eiga jūsų gimdymo greita - ai užteks ir mažiau. Bet kokiu atveju, reikia į gimdyklą daiktus susidėti atskirai.

O dėl formos - pritariu - tikrai sunku susikaupti, be to dr kartą tokią pildysite, kai pagimdysite - Naujagimių skyriui smile.gif. Popierizmo tikrai daug. Bet manau ir kitose ligoninėse tas pats.
Atsakyti
O kiek daugiausia mamyciu gali guleti vienoje palatoje po gimdymo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MARKAURELIJA1025 @ 2010 01 10, 20:08)
O dėl formos - pritariu - tikrai sunku susikaupti, be to dr kartą tokią pildysite, kai pagimdysite - Naujagimių skyriui smile.gif. Popierizmo tikrai daug. Bet manau ir kitose ligoninėse tas pats.


Aš pildžiau du kartus. Pirmą kai paguldė į ligoninę, antrą kartą po dviejų dienų, tada kai jau gimdymas prasidėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laputeeeee @ 2010 01 10, 20:17)
O kiek daugiausia mamyciu gali guleti vienoje palatoje po gimdymo? 4u.gif


Man atrodo, kad yra pora trivieciu palatu g.gif

Pati gulejau antram aukste, 10 berods palatoj, tai ten ir kriaukle turejom, ir svieseles prie lovos, labai super palata thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2010 01 10, 21:54)


Pati gulejau antram aukste, 10 berods palatoj, tai ten ir kriaukle turejom, ir svieseles prie lovos, labai super palata  thumbup.gif


sekasi gi kazkam blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 10, 21:22)
sekasi gi kazkam  blink.gif

Aha, ir kaimyne gera turejau thumbup.gif Ir nesalta buvo, kaip kazkas cia rase, kad antram aukste salta.
Atsakyti