Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(slyva @ 2010 01 08, 20:01)
Buvau paskaitelese, tai galit eit drasiai nesiregistravusios. Kai buvau, tai ateidavo 3-5 merginos. Vietu tikrai uzteks. Paskaitos skirtos butent gimdancioms RK apie ju tvarka, prieziura ir pan. Tai daug ir nesusirenka.
Del rinkinuko, tai irgi sakyciau neverta pirkti, nebent klizma  blush2.gif Tikrai praverstu. O siulu ir bintu tai neprireike, nors mane ir siuvo... Siulus iseidama padovanojau biggrin.gif Dar tam sarasiuke vienkartiniai paklotai irasyti, bet cia manau savaime suprantama, kad ju reikia...

del to rinkinuko, tai tikrai neverta ir pirkti. Nes kai gimdziau, tai net neklause ar turiu, tai pati pasakiau, kad esu isigijusi ir atidaviau. Del klizmos, kas pries 3-us metus buvo beveik privaloma, tai dabar reikia prasyti, kad padarytu g.gif
Manes net kelis kartus perklause ar tikrai reikia, nes dabar mazai kada daro doh.gif
Atsakyti
Sakykite ar si ligonine turi koki internetini puslapi ar pan? Kazkaip per google kiek ieskojau, tai ismeta siaip visokius straipsniu ir pan, bet nieko konkretaus neatrandu, kur butu galima paskaityti pvz kazka apie akuserijos skyriu...
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 01 09, 01:23)
Sakykite ar si ligonine turi koki internetini puslapi ar pan? Kazkaip per google kiek ieskojau, tai ismeta siaip visokius straipsniu ir pan, bet nieko konkretaus neatrandu, kur butu galima paskaityti pvz kazka apie akuserijos skyriu...

pagoglinau ir radau tik va ką apie RK http://www.santa.lt/...x.php?859826826 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajone*: 09 sausio 2010 - 09:50
Sveikos,
RK gimdžiau sausio 5 d., tap kad galiu pasidalinti naujausia info. Dėl automobilio statymo kieme: ligoninės darbuotoja, mano pažįstama sakė, kad nuo 15 val. galima įvažiuoti į kiemą ir ten palikti automobilį.
Dėl pačio gimdymo:
klizmavimas gimdyvės nuožiūra. Jeigu norite VIP palatos, atvažiavusi gimdyti pasakote - bet tai ne garantija, kad gausite, gali būti užimtos (kaina - 1 para 200 Lt). Palatoje 2 lovos (Jums ir vyrui), lovelė leliukui, televizorius, spintos, atskiras WC bei dušas. Palatoje šilta, skirtingai nuo 2 aukšto. Privalumas tas, kad jeigu vyras visą laiką negalės su Jumis būti, tai galės be kuriuo momentu aeiti ir pasilikti tiek, kiek reikia, ko negali padaryti kitose palatose - laikas griežtai reglamentuojamas - lankymas nuo 11 iki 13 ir nuo 17 iki 19 valandos. 2 aukšte WC bei dušas ir neblogi, palyginus, kaip anksčiau buvo.
Kas liečia patį gimdymą ir pogimdyvinį laikotarpį:
kiek mačiau yra 3 gimdyklos. Kadangi gimdžiau su vyru, tai per daug niekas nesikišo (norėjau natūralaus gimdymo). Akušerė su gydytoja aktyvia dalyvavo pačio stūmimo metu. PAčios gimdymo kušetės patogios smile.gif. Kai pagimdžiau, leliuką paguldė ant pilvo, neskubėjo nei maudyti nei vikšrelės nukirpti, laukėm placentos. Leliuką paėmė, tik kai apžiūrinėjo įtrūkimą, kurį reikėjo sukabinti. Ten pat gimdykloje mažytę ir išmaudė, vaikų gydytoja apžiūrėjo. Ten pat buvo pirmas matinimas. Kam aktualu skiepai -niekas nespaudžia jų daryti ir neklausinėja atsisakymo priežasčių.
Kas man nepatiko šioje ligoninėje:
naujagimių skyriaus personalas - ne visas. Kadani iškarto negavome palatos, kurioje galėtų likti vyras, gulėjau dvivietėje. Kažkaip nepamačiau, nei kur iškvietimo mygtukas, mažos šviesos irgi nėra galimybės įsijungti - jos nėra virš lovos. Akušerės ateidavo kas 2 valandas patikrinti, ar viskas su manim gerai, bet naujagimių sesutės - ne (gal dėl to, kad buv naktis). Pati dar normaliai atsikelti negali - tad gerai, kad maniškė buvo nerėksniukė, valgė ir miegojo, bet girdėjau ir verkiančių - o buvo pasakyta - bus klausimų - ateikite (į 3 aukštą). Aš paprašiau, kad akušerės, kad pakviestų ką nors, gal maniškė guli mekonijuje ir ją reikėtų apiplauti, nes aš dar nelabai galiu atsistoti, tai man pasakė - sesutė (iš naujagimių) jeigu neverkia, tai ir gulėkite nėra čia ko naktį vaikui sauskelnes keisti. Galiausiai iki 10 val. ryto taip niekas ir neatėjo, gerai, kad gimdymas nebuvo sunkus, tai aš jau po 6 valandų atsikėliau ir pati mažę sutvarkiau. Tai vat tokio lygio yra naujagimių priežiūra, ji labai skyriasi nuo VGN, ten gimdžiau prieš 5 metus, tai tikrai buvo daugiau dėmesio skiriama mamai ir leliukui.
O šiaip visa kita man patiko smile.gif
Atsakyti
del naujagimiu sesuciu, tai jo, niekas neatejo paziureti, kaip mes ten, tas man irgi nepatiko, na as laksciau pas jas pati. Dar vienas klausimas - kaip jos rode jums apiplauti mergaites? Kokia poza? Uzpakaliuku i virsu, verciant ja sau ant rankos? nes man rode, o visiskai neteisingai. visi kakai neissiplauna is dziundzytes ir visi nesvarumai teka i ten. Cia berniukai plaunami taip, o jos viska pagal viena kurpali rodo. doh.gif jau tikrai turetu zinot, kaip plaunamos mergaites doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 08, 18:33)
AK temoje skaičiau, kad po gimdymo paima vaikiuką apžiūrai ir išmaudyti ir pasilieka. Niekas nenešioja atgal mamoms nes neturi kada. O kai vaikiukas pravirksta tada duoda mišinuką. Jei nori pati rūpintis vaikiuku turi pati nueiti ir paimti.


gerai, kad nesugalvojau ten važiuoti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(slyva @ 2010 01 08, 20:01)

Del rinkinuko, tai irgi sakyciau neverta pirkti, nebent klizma  blush2.gif Tikrai praverstu. O siulu ir bintu tai neprireike, nors mane ir siuvo... Siulus iseidama padovanojau biggrin.gif Dar tam sarasiuke vienkartiniai paklotai irasyti, bet cia manau savaime suprantama, kad ju reikia...


o dėl vienkartinių paklotų tai nelinksmą šposą apturėjau schmoll.gif Kai prieš beveik 5 m. gimdžiau VGN, jų reikėjo tik palatoje. Ten jie viską naudojo savo g.gif Šįkart atėjus į RK, akušerė pasakė, kad paklotą pasiimčiau vieną doh.gif , tiek užteks. Niu ir ką paskui gulėjau baloj, nes vandenis pradūrė ir paskui tą savo basoną pasiėmė verysad.gif Akušerė davė vėliau porą palų, bet su lašine vis tiek į priimamąjį nebebėgsi unsure.gif
Atsakyti
Kiek supratau, mokama palata kainuoja 200 Lt vienai parai? Siaubingai brangu doh.gif O dabar jau nebėra galimybės tėčiui tiesiog susimokėti už patalynę ir likti kartu su gimdyve ir naujagimiu paprastoje dvivietėje pogimdyvinėje palatoje?

O kaip su studentų dalyvavimu gimdyme? Aną kartą mums atgrūdo dvi žvengiančias panas, nors ir sakėme, kad nepageidaujame jokių pašalinių. O dokumentai, kuriuos pildai prieš gimdymą tuo klausimu labai jau gudriai buvo suformuluoti. Nori nenori teko pasirašyti, kad sutinki įsileisti studentus, nes tame pačiame punkte buvo įrašytas ir naujagimių gydytojas, kuris bet kokiu atveju turi dalyvauti paskutiniame gimdymo etape. Kažin, kaip yra dabar. Nesinori, kad mano gimdymą vėl paverstų realybės šou.
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2010 01 09, 19:38)
mokama palata kainuoja 200 Lt vienai parai?

O kaip su studentų dalyvavimu gimdyme?


Mokama palata 200 Lt. parai.

Kai aš gimdžiau tai irgi pasirašyt nenorėjau dėl studentų, bet gydytoja sakė pasirašykit, kad sutinkat, bet jei nenorėsit tada tikrai nieko nekviesim. Ir šiaip dar sakė, kad pas juos nelabai būna, kad čia tik formalumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2010 01 09, 19:38)
nes tame pačiame punkte buvo įrašytas ir naujagimių gydytojas, kuris bet kokiu atveju turi dalyvauti paskutiniame gimdymo etape. Kažin, kaip yra dabar. Nesinori, kad mano gimdymą vėl paverstų realybės šou.



as studentus isbraukiau ir palikau tik gyd. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(viti @ 2010 01 09, 19:18)
gerai, kad nesugalvojau ten važiuoti  doh.gif



na o RK, jei busit po CP ar siaip bus bloga savijauta, tai vaikas irgi gaus misinuko. Na ir kas? Maniske gavo, nieko jai nenutiko. Alkana nebus gi. O kad papo neims po keletos kartu, tai cia mitas...
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 09, 19:14)
Papildyta:
na o RK, jei busit po CP ar siaip bus bloga savijauta, tai vaikas irgi gaus misinuko. Na ir kas? Maniske gavo, nieko jai nenutiko. Alkana nebus gi. O kad papo neims po keletos kartu, tai cia mitas...


Kai bloga savijauta ar kokia ekstra situacija, tai visai kas kita mirksiukas.gif
Dėl mito tai pritariu, nes kai man trūksta pieno, primaitinu ir jokių bėdų schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viti: 09 sausio 2010 - 20:09
QUOTE(Nelly_K @ 2010 01 09, 20:14)
na o RK, jei busit po CP ar siaip bus bloga savijauta, tai vaikas irgi gaus misinuko. Na ir kas? Maniske gavo, nieko jai nenutiko. Alkana nebus gi. O kad papo neims po keletos kartu, tai cia mitas...


Nieko blogo mišinukas ir tai, kad vaikiukas naujagimių skyriuje. Tiesiog aš norėjau būti su vaikiuku nuo pat gimimo ir preišpienio turėjau, todėl nemanau, kad reikėjo jį mišinuku maitinti. Todėl ir rinkausi RK, nes vaikiuku rūpiniesi kaip nori pati, o ne taip kaip ligoninėje nusprendžia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2010 01 09, 19:18)
Papildyta:
o dėl vienkartinių paklotų tai nelinksmą šposą apturėjau  schmoll.gif  Akušerė pasakė, kad paklotą pasiimčiau vieną  doh.gif , tiek užteks. Niu ir ką paskui gulėjau baloj,



As nezinojau kad gimdykloj reikes savo paklotu, bet del visa ko viena buvau isidejusi. Gerai kad priimamajame pasake kad vieno neuzteks tai nusinesiau visus kiek turejau - 4 vnt. bet ir tai jei buciau turejusi daugiau butu praverte.

O del studentu tai aciu Dievui, kad neatvare pasaliniu stebetoju, nes kai pasirasinejau tuos popierius pradzioje ant tiek buvau susijaudinusi kad kol perskaitydavau sakini iki galo pradzia jau budavau pamirsusi doh.gif . Tai pasirasiau kur liepe rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 09 sausio 2010 - 21:56